Niedziela, 28 kwietnia 2024 r., imieniny Pawła, Walerii, Ludwika

Status quo na górze. Narew wciąż wiceliderem

Za piłkarzami Klasy Okręgowej druga kolejka rundy wiosennej. Ostrołęczanie wygrali 2:0 z GKS Strzegowo. Lider - Żbik Nasielsk pokonał 2:1 Iskrę Krasne, więc na szczycie tabeli nic nie drgnęło. W sobotę podopieczni Andrzeja Sieradzkiego zagrają na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Początek starcia o godz. 11:00.

Odsłon: 5180
Skomentuj [ 1 ]
13:07, 22.04.2021r.

Siódma porażka i ósme miejsce KS CK Troszyn

Gracze Marcina Truszkowskiego przegrali 1:2 ze Świtem Staroźreby. KS CK Troszyn zachował ósme miejsce w tabeli. Przed zespołem trudne zadanie, gdyż w sobotę o godz. 16:00 rozpoczną bój z Huraganem Wołomin, czyli wiceliderem IV ligi. Przedstawiamy wyniki spotkań 15 kolejki. Część meczów odbyła się w listopadzie, a pozostałe wczoraj.

Odsłon: 1840
Skomentuj [ 0 ]
12:55, 22.04.2021r.

Rzekunianka i Kurpik na plus. Bartnik z remisem (zdjęcia)

W Klasie A zagrały trzy zespoły z naszego terenu. W meczu drugiej drużyny z trzecią Rzekunianka Rzekuń ograła 2:1 GUKS Krasnosielc. Na czwarte miejsce w tabeli wskoczył Kurpik Kadzidło, który 4:1 ograł Koronę Karolinowo. Bartnik Myszyniec przywiózł punkt z Opinogóry, gdzie bezbramkowo zremisował z Opią.

Odsłon: 3044
21:11, 21.04.2021r.

KS CK Troszyn z porażką (zdjęcia)

Nie tak miał wyglądać środowy mecz KS CK Troszyn. Po remisach 1:1 z Nadnarwianką Pułtusk oraz 2:2 z Makowianką Maków Mazowiecki podopieczni Marcina Truszkowskiego zmierzyli się z wyżej notowanym Świtem Staroźreby. Skończyło się porażką 1:2. Więcej informacji niebawem. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Odsłon: 6044
Skomentuj [ 5 ]
20:51, 21.04.2021r.

Dwa gole w meczu Narwi (zdjęcia, wideo)

Narew po miesięcznej przerwie zagrała o punkty. Ostrołęczanie zmierzyli się z GKS Strzegowo. Wynik został ustalony już do przerwy. 27. gola w sezonie zdobył Przemysław Olesiński. Premierowe trafienie do macierzystego klubu zaliczył Mateusz Nakielski.

Odsłon: 6883
Skomentuj [ 3 ]
20:15, 21.04.2021r.

Typy ekspertów przed środową kolejką

Przedstawiamy typy piłkarzy, trenerów oraz wiceprezesa przed środową kolejką w IV lidze, Klasie Okręgowej, Klasie A. Typowanie ma charakter zabawy. Można się włączyć i wpisać własne przewidywania. Ciekawe, czy ktoś będzie nieomylny i trafi wszystkie starcia?

Odsłon: 4409
14:41, 21.04.2021r.

Pokora: W ciemno to biorę miejsce na podium

Kurpik Kadzidło po triumfie 4:3 z Rzekunianką Rzekuń musiał czekać nieco ponad miesiąc, by ponownie wyjść na boisko i powalczyć o punkty. Podopieczni Łukasza Pokory już dzisiaj o godz. 17:30 powalczą z Koroną Karolinowo. Rywale zajmują ósme miejsce i mają stratę trzech punktów do żółto-zielonych.

Odsłon: 4604
09:17, 21.04.2021r.

Grzeszczyk za trzy punkty

Dzisiaj odbył się mecz Fortuna I ligi. GKS Tychy pokonał Radomiaka Radom. Jedynego gola zdobył Łukasz Grzeszczyk. Zespół wychowanka Narwi Ostrołęka awansował na trzecie miejsce i ma ogromne szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Odsłon: 5931
22:56, 20.04.2021r.

Rzekunianka przed rundą wiosenną. Jezierski: chcemy awansu

Gracze z Rzekunia po pierwszej części sezonu zajmują drugie miejsce w Klasie A. Przed lockdownem podopieczni Bartłomieja Jezierskiego zmierzyli się z Kurpikiem Kadzidło i przegrali 3:4. Jak będzie w środę z GUKS Krasnosielc? W sierpniu nasi wygrali 3:1 w meczu wyjazdowym.

Odsłon: 3831
22:48, 20.04.2021r.

Rzekunianka, Bartnik i Kurpik wracają do gry

21 kwietnia o godz. 17:30 odbędą się pierwsze od ponad miesiąca mecze o punkty w Klasie A. Rzekunianka Rzekuń podejmie GUKS Krasnosielc, Kurpik Kadzidło będzie gościł Koronę Karolinowo, zaś Bartnik Myszyniec pojedzie do Opinogóry na bój z miejscową Opią.

Odsłon: 4328
22:36, 20.04.2021r.

Narew chce triumfu. Strzeżysz: inny wynik niż zwycięstwo nie wchodzi w rachubę

Piłkarze z Ostrołęki nie mogą doczekać się drugiego meczu w tym roku o punkty. Narew powalczy z przedostatnim zespołem w Klasie Okręgowej - GKS Strzegowo. Najbardziej doświadczony zawodnik wicelidera rozgrywek liczy na zwycięstwo. Piotr Strzeżysz 5 kwietnia skończył 39 lat.

Odsłon: 4758
22:23, 20.04.2021r.

KS CK Troszyn z pierwszą wygraną? Truszkowski: to będzie inny mecz

Przed ekipą z Troszyna mecz ze Świtem Staroźreby, który zajmuje czwarte miejsce w tabeli IV ligi. Czy podopiecznych Marcina Truszkowskiego stać na pierwszą wygraną w 2021 roku w meczu o punkty?

Odsłon: 3815
22:15, 20.04.2021r.

KS CK Troszyn przyjmie Świt. Kto jeszcze zagra?

Już w środę o godz. 17:00 odbędzie się kolejny mecz KS CK Troszyn w IV lidze. Ekipa Marcina Truszkowskiego czeka trudne zadanie, gdyż ich rywalem będzie wyżej notowany Świt Staroźreby. Czy naszych stać na pierwszy komplet punktów w tym roku?

Odsłon: 2861
22:13, 20.04.2021r.

Kto z kim zagra w "Okręgówce"? Zobacz pary

21 kwietnia o godz. 17:30 odbędzie się osiem meczów Klasy Okręgowej. Narew Ostrołęka będzie gościć GKS Strzegowo. Wicelider Klasy Okręgowej będzie zdecydowanym faworytem z przedostatnią ekipą w stawce. Jak prezentują pozostały pary starć?

Odsłon: 1765
21:41, 20.04.2021r.

Narew (ponownie) zaczyna wiosnę

Po nieco ponad miesięcznej przerwie podopieczni Andrzeja Sieradzkiego znów powalczą o punkty. 13 marca Narew Ostrołęka ograła 6:2 GKS Pokrzywnica. W środę o godz. 17:30 Piotr Strzeżysz i spółka zmierzą się u siebie z GKS Strzegowo. W pierwszym starciu nasi wygrali 4:1 na wyjeździe.

Odsłon: 1590
21:24, 20.04.2021r.

"W przerwie meczu" Piotr Szymański: Trudno się przyznać, ale lubię kebaba

Piotr Szymański jest 19-letnim bramkarzem Bartnika Myszyniec. To kolejny sportowiec, który zmierzył się z kilkunastoma pytaniami. Jaką lubi kreskówkę? Jakie ma marzenia? Któremu klubowi kibicuje? Zapraszamy na cykl wywiadów pod nazwą: "W przerwie meczu".

Odsłon: 5444
Skomentuj [ 2 ]
14:06, 19.04.2021r.

"W przerwie meczu" Damian Rzeszot: Dążyć do wyznaczonego przez siebie celu

Damian Rzeszot reprezentuje barwy GLKS Lelis. 22-latek jest drugim sportowcem, który zmierzył się z kilkunastoma pytaniami. Jaką lubi kreskówkę? Jakie ma marzenia? Któremu klubowi kibicuje? Zapraszamy na cykl wywiadów pod nazwą: "W przerwie meczu".

Odsłon: 12253
Skomentuj [ 23 ]
10:45, 19.04.2021r.

Kropka nad "i" naszych siatkarzy (zdjęcia, wideo)

Nie było niespodzianki w drugim spotkaniu pierwszej rundy fazy play-off. Siatkarze SPS Volley Ostrołęka ograli w trzech setach zespół z Mszczonowa. W najbliższy weekend podopieczni Arkadiusza Piasty zagrają z KPS II Siedlce, który wprawdzie przegrał 2:3 z Radmotem Jedlińsk.

Odsłon: 7366
20:38, 18.04.2021r.

Formalność SPS Volley?

Siatkarze z Ostrołęki dzisiaj o godz. 17:00 rozpoczną mecz rewanżowy z UKS Olimpijczykiem 2008 Mszczonów. W pierwszym starciu podopieczni Arkadiusza Piasty wygrali 3:1. Czy dzisiaj ponownie okażą się lepsi od czwartej drużyny po rundzie zasadniczej IV ligi w grupie A?

Odsłon: 8979
15:27, 18.04.2021r.

Strzelanina w Płocku i Przasnyszu

Za nami 18. kolejka IV ligi. KS CK Troszyn tylko zremisował z Makowianką Maków Mazowiecki, chociaż wygrywał do przerwy 2:0. W innych spotkaniach nie brakowało goli i spektakularnych wyników. Niecodzienne rezultaty padły w starciach w Płocku i Przasnyszu. Odpowiednio Wisła II oraz MKS strzelili po 11 goli Kasztelanowi Sierpc.

Odsłon: 7259
21:45, 17.04.2021r.

Wyzwanie - Kajaki na wodę po przygodę

Lubicie ekstremalne wyzwania? Jezioro, rzeka, kajak, super atmosfera i przygoda, tu nie ważna jest pogoda! Centrum Szkoleń Specjalistycznych ORION zaprasza na kolejna dawkę emocji w kajaku. Spływ pod nazwą „Szlakiem Krutyni wiosna – 2021” odbędzie się w 24 kwietnia. Start planowany jest wczesnym rankiem ok. godz. 5:30 w miejscowości Zyndaki, na północnym brzegu niewielkiego jeziora Zyndackiego z metą we wsi Iznota po pokonaniu ok. 101 km.

Odsłon: 12334
20:26, 17.04.2021r.

Cztery gole w meczu KS CK Troszyn

Nie tak miał wyglądać powrót piłkarzy z Troszyna z Makowa Mazowieckiego. KS CK tylko zremisował z dużo niżej notowaną Makowianką. Po pierwszej połowie wydawało się, że nikt i nic nie jest w stanie zabrać wygranej podopiecznym Marcina Truszkowskiego.

Odsłon: 12227
Skomentuj [ 12 ]
16:57, 17.04.2021r.

"Śmieszek" odszedł za wcześnie. Żegnaj "Tony"

Dzisiaj z rana piłkarski świat obiegła smutna wiadomość. Odszedł Tomasz Adamiak. 38-latek przegrał z chorobą. "Tony" występował w Ostrovii Ostrów Mazowiecka i wielokrotnie rywalizował w spotkaniach z drużynami z naszego powiatu.

Odsłon: 26945
14:41, 17.04.2021r.

Troszynianie jadą do Makowa. Majkowski: w domu, ale przeciwko swoim

KS CK Troszyn w sobotę o godz. 15:00 rozpocznie starcie z Makowianką Maków Mazowiecki. Gracze zespołu Marcina Truszkowskiego jest Kamil Majkowski. Najskuteczniejszy zawodnik czwartoligowców jest wychowankiem ekipy broniącej się przed spadkiem. Jak będzie wyglądała jego podróż na mecz? Jakie emocje towarzyszą temu starciu?

Odsłon: 10974
22:31, 16.04.2021r.