Piątek, 10 maja 2024 r., imieniny Antoniego, Antonina, Izydora

Anna Siudek i Amelia Rychlicka w półfinale mistrzostw Mazowsza (zdjęcia)

Podopieczne Mirosława Górski wzięły udział w siatkarskich mistrzostwach Mazowsza w kategorii dwójek dziewcząt. OTPS Nike Ostrołęka wystawił do walki pod siatką sześć zespołów. Najlepiej zaprezentowały się: Anna Siudek i Amelia Rychlicka.

Dziewczęta rywalizowały w II lidze. Wygrały wszystkie mecze i awansowały do półfinału mistrzostw Mazowsza. Zmagania odbędą się 13 kwietnia. Drugi skład w zestawieniu: Laura Brutkowska i Wanda Jastrzębska wygrały pięć z siedmiu meczów i wywalczyły drugą pozycję w III lidze.

Wielkie brawa i gratulacje dla naszych dziewcząt. Podczas całego cyklu mistrzostw Mazowsza każda znacząco podniosła swoje umiejętności. - Z niecierpliwością będziemy czekać na przyszłoroczne "kinderki" już w kategorii trójek. Brawa i gratulacje również dla rodziców. Bardzo dziękujemy za wsparcie i poświęcenie - mówi Mirosław Górka, szkoleniowiec Nike.

Nike 1: Anna Siudek, Amelia Rychlicka
Grały w II lidze, wygrały wszystkie 7 spotkań i awansowały do półfinału mistrzostw Mazowsza
Nike 2: Laura Brutkowska, Wanda Jastrzębska
Nasze dziewczyny grały w III lidze, wygrały 5 z 7 spotkań i zajęły drugie miejsce
Nasze wygrały  4 z 7 spotkań w IV lidze

Więcej zdjęć: Anna Siudek i Amelia Rychlicka w półfinale mistrzostw Mazowsza (zdjęcia)

Odsłon: 12859