Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Aktualno¶ci

Siatkarze podejm± lidera

Dzisiaj o godz. 19:00 siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegraj± kolejny mecz o punkty w I lidze mazowieckiej. Podopieczni Arkadiusza Piasty podejm± Polcanex Kobyłka, który jest na pierwszym miejscu w tabeli.

Przed tygodniem ostrołęczanie przegrali 1:2 z KTS Flot Iskra Warszawa. Po sze¶ciu kolejkach SPS Volley zajmuje trzecie miejsce w stawce ze strat± czterech punktów do dzisiejszego rywala.

» Powi±zane artykuły

Ekipa Edyty Zy¶k mistrzem województwa! (zdjęcia)

Siatkarze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce wywalczyli złote medale podczas mistrzostw Mazowsza w mini siatkówce. Dokonali tego podopieczni Edyty Zy¶k z oddziału mistrzostwa sportowego.

Cała Polska płakała gdy Arek odszedł do Pana. Dzisiaj skończyłby 43 lata

Arkadiusz Goła¶ urodził się w Przasnyszu, ale cał± swoje dzieciństwo spędził w Ostrołęce. W wieku 10 lat rozpocz±ł swoj± przygodę z siatkówk± w Szkole Podstawowej nr 7. Siatkarz przyszedł na ¶wiat 10 maja 1981 roku. Dzisiaj obchodziłby 43 urodziny.

Znamy najlepszych pod siatk±. Kto był najlepszy? (zdjęcia)

Urszula Kosek była organizatork± zmagań siatkarskich dla dzieci z klas IV. W ¶rodę osiem zespołów walczyło w Finale Małych Gier w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. Najlepsi okazali się przedstawiciele z Czerwina. Cykl turniejów powstał przy współpracy Rady Osiedla Parkowe, OTPS Nike Ostrołęka.

Zaczynał w Narwi, grał w Olimpie. Ostrołęczanin mistrzem Stanów Zjednoczonych!

Krzysztof Kowalski wraz ze swoim zespołem Georgetown College Athletics zdobył mistrzostwo Stanów Zjednoczonych uniwersyteckiej ligi NAIA w piłce siatkowej. Ostrołęczanin wraz ze swoj± ekip± okazali się najlepsi, a nasz przedstawiciel został okrzyknięty MVP turnieju!

Liceali¶ci z pucharem Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki (zdjęcia)

W hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki. W zmaganiach wzięło udział dziewięć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.