Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Nowe doświadczenia naszych siatkarek

Ogólnopolski Turniej minisiatkówki dziewcząt Nike Cup 2022 w kat. "dwójek" i "trójek" siatkarskich zgromadził 24 zespoły wśród młodszych oraz 14 ekip w kategorii starszej. W sumie w Ostrołęce wystąpiło 130 siatkarek, które przez sześć godzin dzielnie walczyły o jak najwyższe lokaty, zdobywając cenne doświadczenie i umiejętności.

Nike VI – Alicja Cieślak, Julia Borawska

Najwyżej z miejscowych drużyn sklasyfikowany został zespół Nike II, który w fazie finałowej zajął szóste miejsce, Liliana Łuj otrzymała statuetkę najlepszej zawodniczki drużyny. Kolejne miejsca to: Nike I – 9 miejsce, Nike III – 20 miejsce, Nike IV – 22 miejsce, Nike V – 23 miejsce i Nike VI – 24 miejsce.

Nike 4: Maria Suchecka, Łucja Wiktorek, Anna Pogorzelska, Anna Tyszka

Najwyżej z ostrołęckich drużyn sklasyfikowany został Nike I, który wywalczył piątą pozycję. Zuzanna Mierzejewska otrzymała statuetkę najlepszej zawodniczki drużyny. Kolejne miejsca to: Nike II – 11 miejsce, Nike IV – 13 miejsce, Nike III – 14 miejsce.