Niedziela, 12 maja 2024 r., imieniny Pankracego, Dominika, Domiceli

Co tam się stało? Trener Narwi wpadł na boisko i został bohaterem!

Cztery bramki padły w spotkaniu Iskry Krasne z Narwią Ostrołęka w ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Wydarzeniem było pojawienie się na boisku Andrzeja Sieradzkiego. 34-latek wszedł na plac gry w 70 minucie i zaliczył dwie asysty!

Już przed spotkaniem szkoleniowiec naszych mówił, że da odpocząć kilku ze swoich podopiecznych, by byli gotowi na starcie z Wisłą II w Płocku. Trener Narwi został zgłoszony do rozgrywek i wybiegł na boisko. Były zawodnik: KS Łomianki, GLKS Nadarzyn, Zrywu Sobolew, Jutrzenki Cegłów, Wulkana Zakrzew, Legionu Głowaczów, Fenixu Siennica i Promnika Łaskarzew został bohaterem końcówki meczu.

Cztery minuty po wejściu na boisko zaliczył asystę przy trafieniu Macieja Staszczuka. W ostatniej minucie ta sama para zapewniła triumf naszym aż 4:0. Prowadzenie ostrołęczanom dał Adam Szklanko, finalizując głową centrę z rzutu wolnego Damiana Gałązki. Zawodnik, który przeniósł się do niebiesko-czerwonych przed sezonem z KS CK Troszyn podwyższył po sytuacji sam na sam z bramkarzem w 56 minucie.

W spotkaniu pucharowym do składu wrócił Bartosz Bieńkowski, zaś pierwszy mecz w seniorskiej drużynie czwartoligowca zanotował Błażej Babicz.

Iskra Krasne - Narew Ostrołęka 0:4 (0:1)
Bramki: Szklanko 28', 56', Staszczuk 74', 90'.
Narew: Radczenko - Banach (70' Babicz), Kaczorek, Ochrimenko, Kubeł, Białobrzeski (70' Sieradzki), Dąbrowski (46' Szmigiel), Szklanko (76' B. Bieńkowski), Karwowski, Gałązka (65' Ziemak), Staszczuk.

Odsłon: 10391