Czwartek, 2 maja 2024 r., imieniny Zygmunta, Atanazego, Anatola

Sen Kurpika trwa w najlepsze

Czwarty mecz i czwarta wygrana podopiecznych Łukasza Pokory. Kurpik nie dał większych szans Wymakraczowi Długosiodło i wygrał 4:0. Zespół z Kadzidła w rundzie wiosenne kolejno pokonał: 4:3 Rzekuniankę Rzekuń, 4:1 Koronę Karolinowo oraz 3:1 Wkrę Radzanów i to na ich boisku. Po triumfie Kurpik samodzielnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli Klasy A.

Gospodarze rozgrywający mecz w Myszyńcu rozpoczęli mecz od bramki Przemysława Śnietki, który trafił w 13 minucie po strzale po ziemi z 15 metrów. Podwyższył w 33 minucie Konrad Mamiński po uderzeniu głową i dośrodkowaniu z rzutu rożnego Śnietki. Jeszcze przed przerwą podwyższył Piotr Przytuła, uprzedzając bramkarza Wymakracza. Kropkę nad "i" postawił Mamiński, zdobywając drugiego gola w tym starciu.

Kurpik Kadzidło - Wymakracz Długosiodło 4:0 (3:0)
Bramki: Śnietka 13', Ko. Mamiński 33', 65', Przytuła 40'.

Odsłon: 8732
Komentarzy: 6
20:41, 01.05.2021r.

MKS - KS CK Troszyn. Oglądaj! (wideo)

O godz. 13:00 początek kolejnego spotkania o punkty w wykonaniu zespołu z Troszyna. KS CK zagra na boisku MKS-u Piaseczno. Nasi plasują się na czwartym miejsci w tabeli. MKS jest dziesiąty.

Kartofliska w Goworowie. Radek zobaczył gola marzenie!

Piłkarze Orza zanotowali dziewiątą wygraną w sezonie. Zespół Bartosza Dziełaka triumfował 2:1 z Mazowsze Jednorożec i zbliżył się do rywali na dwa punkty. Ekipa z Goworowa pozostaje na czwartym miejsce w tabeli w Klasie B.

Majowy wypad rowerowy

Panie i Panowie ruszamy na rowery! Piękny weekend majowy trwa, a my lubimy aktywności. Wspólny majowy wypad rowerowy już jutro 3 maja. Wspólny start o godz. 7:00 w Obierwi.

23 gole w 6 meczach. Turbina przed Dzbenitinaikosem (zdjęcia)

Rywalizacja w Ostrołęckiej Lidze Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika nabiera rumieńców. Za nami piąta kolejka. Nie brakowało emocji.

Narew. Jaki los czeka trenera? Już wiemy

Mało kto ma nadzieję, że piłkarze Narwi wywalczą awans do IV ligi. Obecnie zespół z Ostrołęki plasuje się na czwartej pozycji w tabeli. Ma nieznaczną stratę do Nadnarwianki Pułtusk oraz aż 10 punktów do Makowianki Maków Mazowiecki, która plasuje się na pozycji dającej promocję. O MKS-ie Przasnysz już warto wspominać. Przepaść. Co dalej?

Prezes OZPN @ 22:30, 01.05.2021r. IP: *

No i co smierydzace hejterki jadaczki zamkniete 4/4 wygrane

Gorgon @ 08:09, 02.05.2021r. IP: *.*.56.140

Tylko ,żebyście nie obudzili się ręką w nocniku.. Idealny początek sezonu komplet punktów skok na podium ,ale pany nie pompować balonika ,bo już kiedyś tak było ,jeszcze dużo meczy ciężkie wyjazdy grać swoje .

S. @ 12:13, 02.05.2021r. IP: *.*.7.228

Na pewno cieszy, że wygrane nie były przypadkowe. Braki padały z przemyślanych akacji a nie "aby do przodu i może ktoś dobiegnie".
Trzymamy kciuki za Kurpika i odliczamy dni, kiedy będziemy mogli bez zbędnych kombinacji zasiąść na trybunach.

Florentino Perez @ 14:33, 02.05.2021r. IP: *.*.52.162

Co to za nazwa wymakracz ?

Kogoś wyobraźnia poniosła

Raiola @ 15:11, 02.05.2021r. IP: *.*.51.233

Wymakracz od nazwy rzeki która przepływa przez Długosiodło

Kibic @ 20:41, 02.05.2021r. IP: *

Kurpik bardzo dobrze w ofensywie, szczególnie boczni skrzydłowi co można było zobaczyć w meczach z rzekuniem i karolinowem.