Poniedziałek, 13 maja 2024 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Jantarki z dwoma pogromami. Czas na ligę (zdjęcia, wideo)

Przygotowania do starty w IV lidze zostały zakończone. Piłkarki Jantaru Ostrołęka już w sobotę zainaugurują rozgrywki wojewódzkie. Podopieczne Rafała Koska zmierzą się na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

Siedem goli w meczu kontrolnym
Zawodniczki z Ostrołęki mają za sobą ostatni mecz sparingowy, w którym rozbiły 7:0 KS Wilanów.
Do przerwy nasze zdobyły cztery gole. Rywalki będą ligowymi rywalkami naszych seniorek w rozgrywkach o punkty.

Jantar Ostrołęka - KS Wilanów 7:0 (4:0)
Bramki: Borkowska x3, Dąbrowska x3, Draba.
Jantar: Peczyńska, Lebuda, Rosłon, Duszak, Pietruczuk E., Pietruczuk J., Draba, Piersa, Dąbrowska, Chludzińska, Borkowska. Ponadto grały: Pych, Galarska, Prusińska, Olender, Żebrowska.

Pewnie, chociaż...
Przygoda z Pucharem Polski trwa nadal. Zawodniczki Jantaru poradziły sobie z KS Raszyn II, chociaż jako pierwsze straciły gola.
Na trafienie w 2 minucie bardzo szynko odpowiedziała Oliwia Piersa. Niedługo później prowadzenie dała Wiktoria Chludzińska, zaś przed przerwą gola zaliczyła również Julita Pietruczuk. Na 4:1 z rzutu karnego uderzyła Piersa po faulu na Julii Borkowskiej. Miejscowe zmniejszyły straty, jednak ostatnie słowo należało do piłkarek Jantaru. Borkowska dwukrotnie cieszyła się z celnych strzałów do siatki.

KS Raszyn II - Jantar Ostrołęka 3:6 (1:3)
Bramki: Piersa x2, Borkowska x2, Chludzińska, J. Pietruczuk.
Jantar: Peczyńska, Lebuda, Rosłon, Duszak, Pietruczuk. E., Draba, Piersa, Pietruczuk J., Dąbrowska, Chludzińska, Borkowska. Ponadto grały: Pych, Lis