Piątek, 17 maja 2024 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Bartnik z kompletem punktów. Zaczął Szymański, skończył Domian

Podopieczni Radosława Rogowskiego świetnie weszli w nowy sezon w Klasie A. Bartnik Myszyniec po wygranej 4:3 w Baboszewie z Orlętami, w niedzielę poradził sobie z Opią Opinogóra. Mateusz Krajza i spółka podobnie jak trzy inne zespoły mają komplet punktów.

- Uważam, że zagraliśmy dobry mecz, szczególnie przeważaliśmy w pierwszej połowie, w której stworzyliśmy sobie cztery czy pięć sytuacji, które mogły zakończyć się golem. Na przeszkodzie stawał bramkarz przyjezdnych - mówi Szymon Kulas, zawodnik Bartnika.

Golkipera przyjezdnych przełamał Maciej Szymański, który sfinalizował szybkie wyprowadzenie piłki z własnej połowy i sytuacji sam na sam. Kropkę nad "i" postawił Rafał Domian. Po rzucie rożnym piłka trafiła do zawodnika z Myszyńca, który złożył się do strzału i trafił przy dalszym słupku z woleja.

- Na pewno cieszy dobrze wykonana praca na boisku, jednak druga połowa pokazała, że mamy też nad czym pracować przed zbliżającym się spotkaniem. Celem będzie komplet punktów - dodaje gracz Bartnika.

Bartnik Myszyniec - Opia Opinogóra 2:0 (1:0)
Bramki: M. Szymański, R. Domian.
Bartnik: P. Szymański - Markowski, Kobus, R. Domian, Krajza, Balcerczyk, Bałdyga, S. Kulas, K. Szymański, M. Szymański, Rudziński. Ponadto grali: Wajda, Niksa, Zyśk, Lemański.

Odsłon: 16671