Piątek, 17 maja 2024 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Trzecioligowcy niestraszni troszynianom

Kolejny mecz kontrolny mają za sobą piłkarze beniaminka IV ligi. Podopieczni Marcina Truszkowskiego wybrali się do Wysokiego Mazowieckiego, by zmierzyć się z tamtejszym Ruchem. Gracze KS CK Troszyn zdobyli trzy gole. Na listę strzelców wpisali się: Patryk Gumowski, Kamil Majkowski oraz Paweł Dzbeński.

Troszynianie triumfowali 3:2. Również do przerwy mieli przewagę jednego gola nad wyżej notowanym przeciwnikiem. - Najbardziej boli to, że nie ustrzegliśmy się błędów. Z drugiej strony, gdyby wszystko było dobrze, nie byłoby sygnałów, nad czym mamy się skupić i poprawić w swoich poczynaniach. Wciąż przeplatamy dobre momenty, tymi słabszymi. Musimy nad tym pracować. Życzyłbym sobie, byśmy jeszcze mocniej dyktowali warunki na boisku - mówi szkoleniowiec.

Truszkowski podkreśla, że jego zespół prezentował się naprawdę przyzwoicie. - Wczoraj graliśmy z Wissą Szczuczyn, a po kilkunastu godzinach chłopcy wyszli na kolejne spotkanie. Pamiętajmy, że mamy za sobą ciężki tydzień treningów, a mimo wszystko potrafiliśmy zachować dyscyplinę taktyczną. Drużyna wchodzi na właściwe tory i widać, że idziemy w dobrym kierunku - dodaje.

W najbliższym tygodniu zespół zagra trzy mecze kontrolne. We środę w Troszynie dojdzie do meczu z Iskrą Krasne, zaś weekend to starcia z: Bartnikiem Myszyniec (sobota na własnym boisku) oraz bój z Okęciem Warszawa w stolicy.

Ruch Wysokie Mazowiecki - KS CK Troszyn 2:3 (1:2)
Bramki: Gumowski, Majkowski, Dzbeński.
KS CK Troszyn (do 60 minuty): Paweł Modzelewski - Dzbeński, Górski, Malinowski, Bajor, M. Świderski, Gąska, Ł. Świderski, Gumowski, Majkowski, Staszczuk. (od 60 minuty): Paweł Modzelewski - Kowalczyk, K. Kamionowski, Petrosjan, K. Dzwonkowski, Przemysław Modzelewski, Bałas, Szklanko, Mleczek, Grodzki, Gumowski.

Odsłon: 19652