Niedziela, 5 maja 2024 r., imieniny Ireny, Waldemara, Piusa

Bartnik ograny przez Orzyca Chorzele

Bartnik Myszyniec nie najlepiej będzie wspominał drugą odsłonę ostatniego meczu sparingowego. Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego w minioną sobotę grali z Orzycem Chorzele i stracili w niespełna 30 minut aż sześć bramek, ostatecznie ulegając 3:6.

Wcześniej podopieczni trenera Radosława Rogowskiego musieli uznać wyższość KS CK Troszyn 1:3, MKS Ciechanów 0:4 i Ostrovii Ostrów Mazowiecka 1:2. W dwóch sparingach okazywali się lepsi od swoich rywali. Bartnik wygrał z Orłem Sypniewo 6:3 i Omulwią Wielbark 4:0.

Rywalizacja z Orzycem Chorzele początkowo układała się po myśli szkoleniowca Bartnika. W pierwszej odsłonie gola zdobył Damian Zyśk i podopieczni trenera Radosława Rogowskiego utrzymali prowadzenie do przerwy. Po zmianie stron drużyna nie funkcjonowała już tak jak wcześniej. Orzyc zdobył sześć bramek w niespełna 30 minut, a Bartnik zdołał odpowiedzieć dwoma trafieniami - Marcina Kamińskiego i Jakuba Kowalczyka. Ostatecznie drużyna z powiatu ostrołęckiego musiała uznać wyższość rywala ulegając aż 3:6.

To była ostatnia gra kontrolna Bartnika Myszyniec w okresie przygotowawczym. Kolejne spotkanie będzie już w ramach rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego zmierzą się na inaugurację rundy wiosennej przed własną publicznością z Wymakraczem Długosiodło.

Esprit

Bartnik Myszyniec - Orzyc Chorzele 3:6 (1:0)
Bramki: Zyśk, Kamiński, Kowalczyk - Sygocki (trzy), Czaplicki (dwie), Brzezicki

Bartnik: P. Szymański - Lis, Kulas, Lemański, zawodnik testowany - Balcerczyk, Bałdyga, K. Szymański, Zyśk - Gąska, zawodnik testowany oraz Kamiński, zawodnik testowany, Kowalczyk, Rolka, Sęk, zawodnik testowany

Odsłon: 38645