« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 lipca 2017 r., imieniny Bogny, Sławosza, Żelisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rodzinny Piknik Tenisowy. Dołącz do zmagań

Aż trzy turnieje tenisowe zostały zaplanowane na najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Do rywalizacji najlepsi tenisiści z regionu przystąpią w turnieju seniorów już w sobotę. Na niedzielę zostały zaplanowane turnieje młodzieżowe i mini tenis.


Na korty tenisowe przy ulicy Hallera singliści powrócą po dłuższej przerwie. Ostatni turniej w grze pojedynczej został rozegrany na uroczyste otwarcie kortów w połowie maja. W zawodach wygrał Bartłomiej Kowalski z Warszawy, który w finale pokonał dominatora ostrołęckich turniejów Jordana Czapskiego 6:4 6:2.

 

Następnie rywalizacja najlepszych tenisistów w grze pojedynczej przeniosła się na korty ziemne do Wykrotu, gdzie najlepszy okazał się Jordan Czapski w VI Mistrzostwach Kurpi i Tomasz Sokół z Białegostoku, który triumfował w II Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego. Z pewnością teraz w turnieju KONKRET Cup 2017 rywalizacja o zwycięstwo nabierze jeszcze większych rumieńców.

 

Do rywalizacji w zawodach przystąpią nie tylko zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Warszawy, Zambrowa, czy też Białegostoku.
- Przed nami bardzo ciekawa impreza tenisowa i liczymy w tym zawodach na wysoką frekwencję zawodników z całego regionu - podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Zapraszamy do kibicowania tenisistom podczas dwundniowych zmagań na kortach tenisowych przy ulicy Hallera.Zgłoszenia do rywalizacji pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo , do czwartku, 20 czerwca do godz. 21.00. Drabinkę oraz plan gier zaprezentujemy w piątkowej odsłonie naszego serwisu. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Turniej zostanie rozegrany w dniach 22-23 lipca (sobota/niedziela).

 

W drugim dniu zmagań do rywalizacji przystąpią juniorzy i najmłodsi zawodnicy z turnieju mini tenisa. Zgłoszenia to turnieju w tych kategoriach należy kierować na adres stowarzyszenia lub tel. 517 111 212 (członek zarządu OST ds. szkoleń Rafał Wyrębek). 

Na Rodzinny Piknik Tenisowy zaprasza Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Partnerem imprezy jest Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Udział w turnieju młodzieżowym i mini tenisa jest bezpłatny!

 

Sponsorem głównym zawodów jest KONKRET marketpozyczkowy.pl. Sponsorami dodatkowymi Salon Oświetlenia www.ledin.pl, Pensjonat Wioletta, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso i siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad imprezą objęły: portal Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

Odsłon: 2344
Komentarzy: 5
09:58, 17.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Myszyniec gotowy na Wakacyjną Szkołę Tenisa

Myszyniec gotowy na Wakacyjną Szkołę Tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i gmina Myszyniec zapraszają dzieci i młodzież do udziału w kolejnych bezpłatnych zajęciach z cyklu "Wakacyjna Szkoła Tenisa". Treningi będą miały miejsce na korcie tenisowym w Myszyńcu. Chcesz wziąć udział w zajęciach?

Czapski z numerem jeden w KONKRET Cup 2017

Czapski z numerem jeden w KONKRET Cup 2017

Jordan Czapski będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem KONKRET Cup 2017, który już w najbliższy weekend zostanie rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Rywalizacja w zawodach zapowiada się bardzo ciekawie ze względu na silną stawkę uczestników.

Wakacyjna Liga Tenisa w Łysych. Dołącz do zmagań

Wakacyjna Liga Tenisa w Łysych. Dołącz do zmagań

Po raz pierwszy tenisiści ziemni z Łysych i okolic przystąpią do rywalizacji w Wakacyjnej Lidze Tenisa Ziemnego Orlik 2017. Miejscem rozgrywania meczów będą korty tenisowe w Łysych i Dawii. Rywalizacja zostanie przeprowadzona w ciągu dwóch miesięcy.

Wakacyjna Szkoła Tenisa dla dorosłych. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa dla dorosłych. Dołącz

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają do udziału w trzeciej edycji Wakacyjnej Szkoły Tenisa dla dorosłych. Chcesz dołączyć do zajęć?

Ruszyła Wakacyjna Szkoła Tenisa (zdjęcia, wideo)

Ruszyła Wakacyjna Szkoła Tenisa (zdjęcia, wideo)

Już po raz dziewiąty Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z MZOSTiIT zaprosiło młodych adeptów tenisa ziemnego do wspólnych treningów w okresie wakacyjnym. Zajęcia prowadzone przez trenera Jakuba Noska cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

» Wasze komentarze

Brawo @ 15:38, 17.07.2017r. IP: *.*.131.218

Kolejny mocno obsadzony turniej. Brawo prezes rozkrecasz towarzystwo!

zawodnik @ 07:42, 18.07.2017r. IP: *.*.106.53

ledwo pokazała się informacja a już wiadomo kto będzie grał, czemu komentarze są usuwane?

zawodnik @ 07:51, 18.07.2017r. IP: *.*.106.53

wychodzi na to , że w zarządzie OST jest tylko jedna osoba, brawo Panie Darku,już podobna osoba jest w kraju JK

zawodnik @ 07:52, 18.07.2017r. IP: *.*.106.53

czyżby cenzura nadal była obecna?

oooo @ 11:58, 18.07.2017r. IP: *.*.99.11

o menda !!!!!!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo