« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 sierpnia 2017 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mielnik: Nie jesteśmy hegemonami finansowymi

Szkoleniowiec Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik w kolejnym sezonie poprowadzi biało-czerwonych w rozgrywkach II ligi. Po rozmowach z zarządem doszło do przedłużenia umowy na kolejny rok pracy utalentowanego trenera z naszymi siatkarzami.


 

- Zaczynamy budować kadrę na kolejny sezon, ale trzon zespołu chcemy zostawić ten sam - podkreśla trener Mateusz Mielnik. - Ilu zawodników zostanie będzie wiadomo za parę dni, bo teraz kwestie finansowe będą wchodzić w grę. Chcemy postawić na stabilizację i rozwój zawodników. Taki jest plan, bo nie jesteśmy hegemonami finansowymi, ale budżet jest stabilny, warunki do treningu są i będą coraz lepsze. Jak to się wszystko poukłada, czas pokaże.

 

W tym momencie nie wiadomo do jakich zmian kadrowych może dojść i ilu zawodników zdecyduje się na dalszą grę w barwach Energi Ostrołęka.
- Ja przede wszystkim życzyłbym sobie, żeby utrzymać trzon zespołu wraz ze sztabem - zaznacza trener Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik. - To jest dla mnie w tej chwili najważniejsze, a jak to się uda to wtedy będziemy analizować sytuacje na rynku.W obecnym sezonie zarząd klubu ma zdecydowanie więcej czasu na podejmowanie decyzji odnośnie budowy zespołu.
- Z jednej strony tak, ale z drugiej my znamy swoje miejsce w szeregu i rynek transferowy jest tak,i że trzeba czekać na swoją kolej przy wyborze zawodników - podkreśla trener Mateusz Mielnik. - Chciałbym zachować również charakter zespołu, mamy walczyć i się rozwijać dla Ostrołęki. Myślę, że uda się również pozyskać chłopaków z Ostrołęki lub z regionu. To oni utożsamiają się najwięcej z zespołem, a jeżeli prezentują przy tym odpowiedni poziom sportowy, to wszyscy wtedy będą zadowoleni.

Odsłon: 2807
Komentarzy: 4
07:39, 18.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz w ścisłej kadrze na Mistrzostwa Europy

Łomacz w ścisłej kadrze na Mistrzostwa Europy

Niespodzianki nie było i być nie mogło. Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz znalazł się w ścisłej kadrze Biało-czerwonych na zbliżające się dużymi krokami Mistrzostwa Europy w Polsce. Ferdinando de Giorgi musiał skreśli czterech zawodników. Kto odpadł na finiszu przygotowań?

Łomacz: Byliśmy w tym meczu pod ścianą, ale...

Łomacz: Byliśmy w tym meczu pod ścianą, ale...

Siatkarze reprezentacji Polski z Grzegorzem Łomaczem w składzie zaliczyli bardzo udany sprawdzian w Memoriale Huberta Wagnera, który został rozegrany w Krakowie. W ostatnim meczu pokonali Rosję 3:2 i zapewnili sobie tym samym pierwsze miejsce w zawodach.

Łomacz rozpoczyna walkę w Memoriale Wagnera

Łomacz rozpoczyna walkę w Memoriale Wagnera

Siatkarze reprezentacji Polski z Grzegorzem Łomaczem w składzie już w piątkowy wieczór rozpoczną rywalizację XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Impreza po raz kolejny zostanie przeprowadzona w świetnej obsadzie. Poznaj terminarz gier Biało-czerwonych w turnieju.

Biało-czerwoni dwukrotnie sparowali ze Słowenią

Biało-czerwoni dwukrotnie sparowali ze Słowenią

Siatkarze reprezentacji Polski przygotowują się do zbliżających się dużymi krokami Mistrzostw Europy. Podopieczni Ferdinando de Giorgiego w pierwszym spotkaniu przegrali ze Słowenią 2:3. W drugim meczu w Spale zrewanżowali się rywalom wygrywając pewnie 3:0.

Mielnik: Mamy bardzo dobre warunki (zdjęcia, wideo)

Mielnik: Mamy bardzo dobre warunki (zdjęcia, wideo)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka mają za sobą już pierwsze treningi w okresie przygotowawczym do nowego sezonu II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika szlifują formę w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta oraz w siłowni Forma5 Club.

» Wasze komentarze

bul @ 10:09, 18.05.2017r. IP: *.*.170.212

Szkoda ostrołęckiej kasy

PIOTR @ 20:34, 18.05.2017r. IP: *.*.153.130

Szkoda to jak teściowa wpadnie do studni i się nie utopi !!

To @ 14:22, 19.05.2017r. IP: *.*.33.102

Żaden zawodnik z ostroleki = żadna kasa z miasta

PIOTR @ 18:06, 19.05.2017r. IP: *.*.153.130

do To proszę (jak masz trochę wiedzy ) ilu zawodników miejscowych gra z Kędzierzynie Koźlu w miejscowym zespole, jak wiesz wygrał Plus Ligę
Pozdrawiam Piotr

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo