« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 24 maja 2017 r., imieniny Joanny, Marii, Zuzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mielnik: Nie jesteśmy hegemonami finansowymi

Szkoleniowiec Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik w kolejnym sezonie poprowadzi biało-czerwonych w rozgrywkach II ligi. Po rozmowach z zarządem doszło do przedłużenia umowy na kolejny rok pracy utalentowanego trenera z naszymi siatkarzami.


 

- Zaczynamy budować kadrę na kolejny sezon, ale trzon zespołu chcemy zostawić ten sam - podkreśla trener Mateusz Mielnik. - Ilu zawodników zostanie będzie wiadomo za parę dni, bo teraz kwestie finansowe będą wchodzić w grę. Chcemy postawić na stabilizację i rozwój zawodników. Taki jest plan, bo nie jesteśmy hegemonami finansowymi, ale budżet jest stabilny, warunki do treningu są i będą coraz lepsze. Jak to się wszystko poukłada, czas pokaże.

 

W tym momencie nie wiadomo do jakich zmian kadrowych może dojść i ilu zawodników zdecyduje się na dalszą grę w barwach Energi Ostrołęka.
- Ja przede wszystkim życzyłbym sobie, żeby utrzymać trzon zespołu wraz ze sztabem - zaznacza trener Energi Ostrołęka Mateusz Mielnik. - To jest dla mnie w tej chwili najważniejsze, a jak to się uda to wtedy będziemy analizować sytuacje na rynku.W obecnym sezonie zarząd klubu ma zdecydowanie więcej czasu na podejmowanie decyzji odnośnie budowy zespołu.
- Z jednej strony tak, ale z drugiej my znamy swoje miejsce w szeregu i rynek transferowy jest tak,i że trzeba czekać na swoją kolej przy wyborze zawodników - podkreśla trener Mateusz Mielnik. - Chciałbym zachować również charakter zespołu, mamy walczyć i się rozwijać dla Ostrołęki. Myślę, że uda się również pozyskać chłopaków z Ostrołęki lub z regionu. To oni utożsamiają się najwięcej z zespołem, a jeżeli prezentują przy tym odpowiedni poziom sportowy, to wszyscy wtedy będą zadowoleni.

Odsłon: 2315
Komentarzy: 4
07:39, 18.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siatkarki Nike bez awansu do II ligi (zdjęcia, wideo)

Siatkarki Nike bez awansu do II ligi (zdjęcia, wideo)

Siatkarki Nike Ostrołęka po raz kolejny otarły się o awans do II ligi. W finałowym turnieju rozgrywek III ligi w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach podopieczne trenerów Dariusza Werpachowskiego i Tomasza Pakieły odniosły jedno zwycięstwo.

Polska pokonała Iran w debiucie de Giorgiego

Polska pokonała Iran w debiucie de Giorgiego

Siatkarze reprezentacji Polski w pierwszym spotkaniu pod wodzą Ferdinando de Giorgiego w katowickim Spodku pokonali Iran 3:0. Towarzyski mecz był jednocześnie pożegnaniem z kadrą wybitnego polskiego zawodnika Krzysztofa Ignaczaka, który występował na pozycji libero.

Energa wycofa się z finansowania siatkarzy? (wideo)

Energa wycofa się z finansowania siatkarzy? (wideo)

Podczas spotkania prezesa Grupy Energa S.A. Daniela Obajtka z mediami w siedzibie urzędu miasta padły ważne deklaracje odnośnie wspierania sportu. Rzecznik spółki Adam Kasprzyk zapowiedział, że obecnie zmienia się strategia związana z finansowaniem klubów.

Łomacz w ścisłej kadrze Polski na Ligę Światową

Łomacz w ścisłej kadrze Polski na Ligę Światową

Selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy Ferdinando de Giorgi postawił na osiemnastu zawodników, którzy rywalizować będą w tegorocznej Lidze Światowej. Włoski szkoleniowiec zrezygnował ostatecznie z trzech siatkarzy, którzy przebywali na zgrupowaniu w Spale.

Siatkarki Nike o II ligę powalczą w Wojciechowicach

Siatkarki Nike o II ligę powalczą w Wojciechowicach

Seniorki Nike wciąż pozostają w walce o awans do II ligi. Drużyna złożona z zawodniczek prowadzonych przez trenerów Dariusza Werpachowskiego i Tomasza Pakiełę stanie przed szansą dużego sportowego awansu w kolejny weekend i to przed własną publicznością.

» Wasze komentarze

bul @ 10:09, 18.05.2017r. IP: *.*.170.212

Szkoda ostrołęckiej kasy

PIOTR @ 20:34, 18.05.2017r. IP: *.*.153.130

Szkoda to jak teściowa wpadnie do studni i się nie utopi !!

To @ 14:22, 19.05.2017r. IP: *.*.33.102

Żaden zawodnik z ostroleki = żadna kasa z miasta

PIOTR @ 18:06, 19.05.2017r. IP: *.*.153.130

do To proszę (jak masz trochę wiedzy ) ilu zawodników miejscowych gra z Kędzierzynie Koźlu w miejscowym zespole, jak wiesz wygrał Plus Ligę
Pozdrawiam Piotr

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo