« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 27 czerwca 2017 r., imieniny Władysława, Maryli, Władysławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lelis areną zmagań tenisistów. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz CK-BiS zapraszają do udziału w Halowym Turnieju Deblowym o Puchar Wójta Gminy Lelis Stefana Prusika. Będzie to pierwsze zawody w obecnym sezonie w grze podwójnej. Chcesz dołączyć do rywalizacji w imprezie?


Zawody zostaną rozegrane w najbliższą sobotę, 25 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Lelisie (ul. Szkolna 51).

 

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są telefonicznie/sms pod numerem tel.: 722 055 267 lub na adres mailowy stowarzyszenia: w terminie do czwartku, 23 marca do godz. 21.00. Zgłoszenia muszą zawierać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

 

Wyniki losowania, drabinka turniejowa oraz plan gier zostaną opublikowane w piątek, 24 marca do godz. 20.00. Przed zgłoszeniem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem turniejów dostępnym w zakładce regulaminy.

- Zapraszamy do rywalizacji w turnieju deblowym, który po raz kolejny rozegramy w sezonie halowym w Lelisie - mówi prezes OST Dariusz Terlikowski. - Do zmagań może przystąpić każdy, kto ma ochotę na sprawdzenie swoich sił w rywalizacji w grze podwójnej.W ubiegłym sezonie najlepszym deblem w rywalizacji o puchar wójta gminy Lelis okazali się Maciej Leonarski i Bartosz Nowak, którzy w finałowym meczu pokonali parę Bartosz Murach - Kamil Woźniak 6:0 6:7 10:6. Kto tym razem zgarnie najważniejsze trofea?

Odsłon: 3062
Komentarzy: 7
10:14, 20.03.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Serafin Cup dla Woźniaka i Mrozka (zdjęcia, wideo)

Serafin Cup dla Woźniaka i Mrozka (zdjęcia, wideo)

Kamil Woźniak i Piotr Mrozek okazali się najlepsi w grze podwójnej w turnieju Serafin Debel Night Cup 2017, który został rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finale pokonali Macieja Leonarskiego i Bartosza Nowaka 7:6 (8:6) 6:3 i odebrali nagrody główne.

Serafin Debel Night Cup 2017. Plan gier

Serafin Debel Night Cup 2017. Plan gier

Aż czternaście par deblowych przystąpi do rywalizacji w turnieju Serafin Night Cup 2017, które w najbliższy weekend zostanie rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Turniejowe spotkania wystartują w piątkowy wieczór, a zakończą się w niedzielny poranek.

Rakiety pójdą w ruch w Lelisie. Chcesz dołączyć?

Rakiety pójdą w ruch w Lelisie. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z gminą Lelis zapraszają dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach z cyklu "Wakacyjna Szkoła Tenisa". Treningi będą miały miejsce na korcie przy Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Chcesz dołączyć?

Serafin Debel Night Cup 2017. Chcesz dołączyć?

Serafin Debel Night Cup 2017. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i MZOSTiIT zapraszają do rywalizacji w drugim już w obecnym sezonie turnieju deblowym tenisa ziemnego. Tym razem zawody zostaną rozegrane w piątkowy i sobotni wieczór. Wciąż można dołączyć do grona uczestników imprezy.

Czapski z sukcesem w turnieju w Zambrowie

Czapski z sukcesem w turnieju w Zambrowie

Bardzo udanie zaprezentował się reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Jordan Czapski w turnieju BGŻ BNP Paribas Zambrów Cup 2017. Po niezwykle emocjonujących meczach zawodnik z Olszewo-Borek wygrał całą rywalizację i zgarnął nagrodę główną.

» Wasze komentarze

EDEK @ 17:04, 20.03.2017r. IP: *.*.104.237

Nic o Pindolaku w artykule nie ma i podniety też nie ma czyżby lelisiakom internet wyłączyli.
On myśli że jak będzie sam do siebie pisał to ludzie będą go wielbić a tu ZONK panie pidolak większość ludzi potrafi samodzielnie myśleć a ty masz wszystkich za idi otów i myślisz że wszystkie rozumy zjadłeś .

Do Edek @ 20:26, 20.03.2017r. IP: *.*.50.159

O Tobie chłopie to też już wszyscy wszystko wiedzą.

do edek @ 20:44, 20.03.2017r. IP: *

Cześć dyżurny nieudaczniku życiowy. Wątpię aby w miejscowości Lelis nie było prądu lub dostępu do internetu cisza to raczej aprobata dla realizowanych działań przez pana o którym piszesz. Raczej nawet osoba ślepa widzi ile dzieje się teraz w CK i tu przekonywać nikogo nie trzeba. Jak zapewne już zdążyłeś się zorientować piszesz sam do siebie. Próbujesz krytykować wszystko i wszystkich wkoło tylko jakoś nieudolnie i tak miernie. Pewnie lepiej nie potrafisz jednak naród wybaczy Ci te oczywiste błędy w wykształceniu oraz wiedzy bo łaskawy jest.

Twoje pisanie samemu ze sobą jest chorobą. Jeżeli nie wiesz jaką to trzeba udać się do specjalisty. Po naszemu to psycholog, po twojemu to ten co leczy przygłupich. Może zrozumiesz, jeżeli nie to trudno. Żyj sobie dalej sam ze sobą drogi mierny, zakompleksiony i smutny edku.

do edek @ 20:47, 20.03.2017r. IP: *

I wyprzedzę Twój kolejny przewidywalny i mierny wywód. Nie jestem Podolakiem i raczej ten Pan nie musi sam sobie pisać komentarzy w przeciwieństwie do niektórych nieudaczników życiowych. Całuję mój drogi

Uuu @ 20:59, 20.03.2017r. IP: *.*.242.29

Ale pojazd Edek dostałeś teraz pewnie będziesz się moczyć w nocy.ha ha ha Tacy jak ty tak mają. Anonimowo bohaterzy a w życiu....
Trolllleeeee ha ha ha

miejscowy @ 21:06, 20.03.2017r. IP: *.*.4.133

A jakie będą nagrody?

EDEK @ 09:20, 21.03.2017r. IP: *.*.104.237

Pondol ty naprawde masz rozdwojenie jaźni

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo