« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 sierpnia 2017 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lelis areną zmagań tenisistów. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz CK-BiS zapraszają do udziału w Halowym Turnieju Deblowym o Puchar Wójta Gminy Lelis Stefana Prusika. Będzie to pierwsze zawody w obecnym sezonie w grze podwójnej. Chcesz dołączyć do rywalizacji w imprezie?


Zawody zostaną rozegrane w najbliższą sobotę, 25 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Lelisie (ul. Szkolna 51).

 

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są telefonicznie/sms pod numerem tel.: 722 055 267 lub na adres mailowy stowarzyszenia: w terminie do czwartku, 23 marca do godz. 21.00. Zgłoszenia muszą zawierać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

 

Wyniki losowania, drabinka turniejowa oraz plan gier zostaną opublikowane w piątek, 24 marca do godz. 20.00. Przed zgłoszeniem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem turniejów dostępnym w zakładce regulaminy.

- Zapraszamy do rywalizacji w turnieju deblowym, który po raz kolejny rozegramy w sezonie halowym w Lelisie - mówi prezes OST Dariusz Terlikowski. - Do zmagań może przystąpić każdy, kto ma ochotę na sprawdzenie swoich sił w rywalizacji w grze podwójnej.W ubiegłym sezonie najlepszym deblem w rywalizacji o puchar wójta gminy Lelis okazali się Maciej Leonarski i Bartosz Nowak, którzy w finałowym meczu pokonali parę Bartosz Murach - Kamil Woźniak 6:0 6:7 10:6. Kto tym razem zgarnie najważniejsze trofea?

Odsłon: 3123
Komentarzy: 7
10:14, 20.03.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szkopek i Matyczak triumfują w deblowym turnieju

Szkopek i Matyczak triumfują w deblowym turnieju

Krzysztof Szkopek i Mateusz Matyczak okazali się najlepszą parą deblową w turnieju rozegranym na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej. W finale pokonali gospodarzy zmagań Waldemara Rępę i Artura Borowego w dwóch setach 7:6 6:3.

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa na ostatnie dwa tygodnie sierpnia dotrze również na tenisowy kort do Łysych. Specjalne zajęcia dla dzieci i młodzieży będą mogły zostać przeprowadzone dzięki wsparciu lokalnych sponsorów, którzy chcą rozwijać tenis ziemny w gminie.

Rakiety poszły w ruch w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Blisko trzydziestka młodych adeptów tenisa ziemnego przystąpiła do kolejnej Wakacyjnej Szkoły Tenisa organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Tym razem zajęcia wystartowały w gminie Kadzidło i potrwają przez najbliższe dwa tygodnie.

Czapski liderem rankingu OST. Kto bliżej Mastersa?

Czapski liderem rankingu OST. Kto bliżej Mastersa?

Jordan Czapski jest obecnie liderem rankingu open Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W rozegranych do tej pory siedmiu imprezach zgromadził na swoim koncie 92 punkty i będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem wrześniowych Mistrzostw Ostrołęki.

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Kadzidle. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Kadzidle. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa już w przyszłym tygodniu po raz drugi zagości w Kadzidle. Specjalne treningi dla dzieci i młodzieży poprowadzi doświadczony instruktor Jordan Czapski. Wciąż można zgłosić swój akces do dwutygodniowych zajęć. Chcesz dołączyć do treningów?

» Wasze komentarze

EDEK @ 17:04, 20.03.2017r. IP: *.*.104.237

Nic o Pindolaku w artykule nie ma i podniety też nie ma czyżby lelisiakom internet wyłączyli.
On myśli że jak będzie sam do siebie pisał to ludzie będą go wielbić a tu ZONK panie pidolak większość ludzi potrafi samodzielnie myśleć a ty masz wszystkich za idi otów i myślisz że wszystkie rozumy zjadłeś .

Do Edek @ 20:26, 20.03.2017r. IP: *.*.50.159

O Tobie chłopie to też już wszyscy wszystko wiedzą.

do edek @ 20:44, 20.03.2017r. IP: *

Cześć dyżurny nieudaczniku życiowy. Wątpię aby w miejscowości Lelis nie było prądu lub dostępu do internetu cisza to raczej aprobata dla realizowanych działań przez pana o którym piszesz. Raczej nawet osoba ślepa widzi ile dzieje się teraz w CK i tu przekonywać nikogo nie trzeba. Jak zapewne już zdążyłeś się zorientować piszesz sam do siebie. Próbujesz krytykować wszystko i wszystkich wkoło tylko jakoś nieudolnie i tak miernie. Pewnie lepiej nie potrafisz jednak naród wybaczy Ci te oczywiste błędy w wykształceniu oraz wiedzy bo łaskawy jest.

Twoje pisanie samemu ze sobą jest chorobą. Jeżeli nie wiesz jaką to trzeba udać się do specjalisty. Po naszemu to psycholog, po twojemu to ten co leczy przygłupich. Może zrozumiesz, jeżeli nie to trudno. Żyj sobie dalej sam ze sobą drogi mierny, zakompleksiony i smutny edku.

do edek @ 20:47, 20.03.2017r. IP: *

I wyprzedzę Twój kolejny przewidywalny i mierny wywód. Nie jestem Podolakiem i raczej ten Pan nie musi sam sobie pisać komentarzy w przeciwieństwie do niektórych nieudaczników życiowych. Całuję mój drogi

Uuu @ 20:59, 20.03.2017r. IP: *.*.242.29

Ale pojazd Edek dostałeś teraz pewnie będziesz się moczyć w nocy.ha ha ha Tacy jak ty tak mają. Anonimowo bohaterzy a w życiu....
Trolllleeeee ha ha ha

miejscowy @ 21:06, 20.03.2017r. IP: *.*.4.133

A jakie będą nagrody?

EDEK @ 09:20, 21.03.2017r. IP: *.*.104.237

Pondol ty naprawde masz rozdwojenie jaźni

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo