« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 24 maja 2017 r., imieniny Joanny, Marii, Zuzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lelis areną zmagań tenisistów. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz CK-BiS zapraszają do udziału w Halowym Turnieju Deblowym o Puchar Wójta Gminy Lelis Stefana Prusika. Będzie to pierwsze zawody w obecnym sezonie w grze podwójnej. Chcesz dołączyć do rywalizacji w imprezie?


Zawody zostaną rozegrane w najbliższą sobotę, 25 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Lelisie (ul. Szkolna 51).

 

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są telefonicznie/sms pod numerem tel.: 722 055 267 lub na adres mailowy stowarzyszenia: w terminie do czwartku, 23 marca do godz. 21.00. Zgłoszenia muszą zawierać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

 

Wyniki losowania, drabinka turniejowa oraz plan gier zostaną opublikowane w piątek, 24 marca do godz. 20.00. Przed zgłoszeniem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem turniejów dostępnym w zakładce regulaminy.

- Zapraszamy do rywalizacji w turnieju deblowym, który po raz kolejny rozegramy w sezonie halowym w Lelisie - mówi prezes OST Dariusz Terlikowski. - Do zmagań może przystąpić każdy, kto ma ochotę na sprawdzenie swoich sił w rywalizacji w grze podwójnej.W ubiegłym sezonie najlepszym deblem w rywalizacji o puchar wójta gminy Lelis okazali się Maciej Leonarski i Bartosz Nowak, którzy w finałowym meczu pokonali parę Bartosz Murach - Kamil Woźniak 6:0 6:7 10:6. Kto tym razem zgarnie najważniejsze trofea?

Odsłon: 2968
Komentarzy: 7
10:14, 20.03.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Weekend pełen rywalizacji na kortach ziemnych

Weekend pełen rywalizacji na kortach ziemnych

Aż trzy turnieje tenisa ziemnego zostaną przeprowadzone na kortach ziemnych w Ostrołęce w najbliższy weekend. Do rywalizacji już w sobotę przystąpią pary deblowe. Na niedzielę zostały zaplanowany turniej młodzieżowy oraz mini tenisa. Chcesz zgłosić się do zawodów?

Jędrzej Nowak uhonorowany przez OST (wideo)

Jędrzej Nowak uhonorowany przez OST (wideo)

Jędrzej Nowak został uhonorowany za zasługi dla rozwoju ostrołęckiego tenisa przez członków Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Miejscy radni zdecydowali, że będzie to kolejny sportowiec, który pojawi się w Galerii Zasłużonych dla Ostrołęckiego Sportu.

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Reprezentant II LO Bartosz Murach został pierwszym w historii mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym szkół średnich. W finale zawodów rozgrywanych na kortach przy ulicy Hallera pokonał Jana Ogonowskiego 9:1 i wywalczył złoty medal dla swojej szkoły. 

Kotowski: Jeśli chodzi o obiekty sportowe... (wideo)

Kotowski: Jeśli chodzi o obiekty sportowe... (wideo)

Korty tenisowe w Ostrołęce to obecnie jest z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Do oficjalnego odbioru doszło we wrześniu 2016 roku, ale dopiero w miniony weekend władze miasta wraz z działaczami OST dokonały uroczystego otwarcia.

Czapski: Wstydu Ostrołęce nie przyniosłem (wideo)

Czapski: Wstydu Ostrołęce nie przyniosłem (wideo)

Ostrołęczanin Jordan Czapski i Bartłomiej Kowalski z Warszawy stoczyli stojącym na wysokim poziomie bój o zwycięstwo w Tenisowym Turnieju Otwarcia. W zawodach organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowy lepszy okazała się zawodnik ze stolicy.

» Wasze komentarze

EDEK @ 17:04, 20.03.2017r. IP: *.*.104.237

Nic o Pindolaku w artykule nie ma i podniety też nie ma czyżby lelisiakom internet wyłączyli.
On myśli że jak będzie sam do siebie pisał to ludzie będą go wielbić a tu ZONK panie pidolak większość ludzi potrafi samodzielnie myśleć a ty masz wszystkich za idi otów i myślisz że wszystkie rozumy zjadłeś .

Do Edek @ 20:26, 20.03.2017r. IP: *.*.50.159

O Tobie chłopie to też już wszyscy wszystko wiedzą.

do edek @ 20:44, 20.03.2017r. IP: *

Cześć dyżurny nieudaczniku życiowy. Wątpię aby w miejscowości Lelis nie było prądu lub dostępu do internetu cisza to raczej aprobata dla realizowanych działań przez pana o którym piszesz. Raczej nawet osoba ślepa widzi ile dzieje się teraz w CK i tu przekonywać nikogo nie trzeba. Jak zapewne już zdążyłeś się zorientować piszesz sam do siebie. Próbujesz krytykować wszystko i wszystkich wkoło tylko jakoś nieudolnie i tak miernie. Pewnie lepiej nie potrafisz jednak naród wybaczy Ci te oczywiste błędy w wykształceniu oraz wiedzy bo łaskawy jest.

Twoje pisanie samemu ze sobą jest chorobą. Jeżeli nie wiesz jaką to trzeba udać się do specjalisty. Po naszemu to psycholog, po twojemu to ten co leczy przygłupich. Może zrozumiesz, jeżeli nie to trudno. Żyj sobie dalej sam ze sobą drogi mierny, zakompleksiony i smutny edku.

do edek @ 20:47, 20.03.2017r. IP: *

I wyprzedzę Twój kolejny przewidywalny i mierny wywód. Nie jestem Podolakiem i raczej ten Pan nie musi sam sobie pisać komentarzy w przeciwieństwie do niektórych nieudaczników życiowych. Całuję mój drogi

Uuu @ 20:59, 20.03.2017r. IP: *.*.242.29

Ale pojazd Edek dostałeś teraz pewnie będziesz się moczyć w nocy.ha ha ha Tacy jak ty tak mają. Anonimowo bohaterzy a w życiu....
Trolllleeeee ha ha ha

miejscowy @ 21:06, 20.03.2017r. IP: *.*.4.133

A jakie będą nagrody?

EDEK @ 09:20, 21.03.2017r. IP: *.*.104.237

Pondol ty naprawde masz rozdwojenie jaźni

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo