Poniedzia³ek, 20 maja 2024 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Moja Ostro³êka

Aktualno¶ci

Nieudana wyprawa do P³ocka m³odzików Trójki

M³odzicy ostro³êckiej Trójki prowadzeni przez trenera Rados³awa Blocha przegrali wyjazdowe spotkanie z rezerwami Wis³y P³ock 24:27. Do przerwy trwa³a niezwykle zaciêta rywalizacja i po 25 minutach gry na tablicy widnia³ wynik 15:15.

- Do pierwszej po³owy gra toczy³a siê bramka za bramkê i to rywale gonili wynik - mówi³ po meczu trener Rados³aw Bloch. - W 32 minucie, kiedy wychodzili¶my na dwubramkowe prowadzenie za trzeci± karê dwuminutow± boisko musia³ opu¶ciæ jeden z lepszych strzelców w zespole - Sebastian Biedrzycki. Te os³abienie mocno wp³ynê³o na zespó³ i ostatecznie przegrali¶my trzema bramkami.

Wis³± II P³ock - UMKS Trójka Ostro³êka 27:24 (15:15)
Trójka: Wojciechowski - Abramowicz 2, Piskowski 11, Biedrzycki 6, Ostrowski, Pierzcha³a 3, Pó¼niewski 1, Czaplicki, Sikora 1, Marcinowski.

Ods³on: 3955
10:51, 24.02.2013r.

« Powrót do strony g³ównej

» Powi±zane artyku³y

Kamionowski i spó³ka powalcz± o mistrzostwo!

Wczoraj odby³o siê losowanie grup Mistrzostw Polski Masters. Komisja ds. Pi³ki Rêcznej Masters ZPRP przy udziale organizatorów wydarzenia dokona³a podzia³u ekip na zmagania o tytu³ najlepszych w kraju.

Zespó³ Radków znów zachwyci³! Maj± medale! Maciej i Szymon z wyró¿nieniami

Pamiêtacie wystêpy juniorów m³odszych. Gracze Trójki skoñczyli rywalizacjê w gronie o¶miu najlepszych zespo³ów w kraju. Rosn± ich nastêpcy. Podopieczni Rados³awa ¯ebrowskiego i Rados³awa Blocha

Trójka zagra w Nowych Piekutach (zdjêcia, wideo)

Dzisiaj o godz. 19:30 kolejny mecz o punkty pi³karzy rêcznych. Pierwszoligowcy zagraj± na wyje¼dzie z SPR-em SBR Bank Nowe Piekuty. Gracze Trójki maj± szansê na ósme zwyciêstwo w sezonie. Czy tak siê stanie?

Ostro³êczanie gór± (zdjêcia)

Pi³karze rêczni Trójki wygrali po raz siódmy w sezonie. W ostatnim wystêpie w bie¿±cych rozgrywkach przed w³asn± publiczno¶ci± poradzili sobie z AZS-em AWF Warszawa. Najskuteczniejszym strzelcem zespo³u Tomasza Rybickiego by³ Patryk Obidziñski. Rozgrywaj±cy ostro³êczan rzuci³ osiem bramek. O jedn± mniej zanotowali: Szymon Celiñski oraz Seweryn Sypiañski.

Panie i panowie walczyli z pi³k± w d³oniach (zdjêcia)

Po handballowych emocjach naszych juniorów m³odszych oraz seniorów w minion± sobotê w hali im. Arkadiusza Go³asia w Ostro³êce zago¶cili mastersi. W III Ogólnopolskim Turnieju Handball Masters Cup Ostro³êka 2024 wziê³o udzia³ 14 ¿eñskich i mêskich ekip z ca³ej Polski.

marcin @ 11:54, 25.02.2013r. IP: *.*.146.60