Poniedziałek, 20 maja 2024 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Trójka rozbiła rywali z Lublina (zdjęcia)

Bardzo pewne zwycięstwo i dwa punkty do ligowej tabeli rozgrywek II ligi padły łupem szczypiornistów ostrołęckiej Trójki. W sobotnie popołudnie gospodarze prowadzeni przez drugiego trenera Radosława Żebrowskiego pokonali AZS UMCS Lublin 40:24, chociaż rozmiary zwycięstwa mogły być zdecydowanie większe.

Tylko pierwsze minuty sobotniego starcia w hali ZS nr 5 były zacięte i emocjonujące. Do przerwy Trójka prowadziła pewnie 16:11, a po zmianie stron z minuty na minutę zyskiwała sobie coraz większą przewagę.

W samej końcówce meczu gospodarze zagrali jednak nieskutecznie, nie wykorzystując kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki. Ostatecznie wygrali różnicą szesnastu bramek i pokazali, że drzemią w nich duże możliwości. W drugiej połowie meczu czerwoną kartką został ukarany Tomasz Ścibek.

UMKS Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin 40:24 (16:11)
Trójka: Kozłowski, Pyskło, Marczuk - Wiśniewski 0, Żebrowski 3, Obidziński 7, Ziemczyk 10, Kosiński 3, Kraszewski 3, Ścibek 2, Kamionowski 4, Niećko 4, Serejko 1, Kolanowski 0, Majewski 2, Zieliński 1.

II liga piłki ręcznej: Trójka Ostrołęka - UMCS Lublin (21.04.2012)

Odsłon: 2904
Komentarzy: 6
19:39, 21.04.2012r.

Kamionowski i spółka powalczą o mistrzostwo!

Wczoraj odbyło się losowanie grup Mistrzostw Polski Masters. Komisja ds. Piłki Ręcznej Masters ZPRP przy udziale organizatorów wydarzenia dokonała podziału ekip na zmagania o tytuł najlepszych w kraju.

Zespół Radków znów zachwycił! Mają medale! Maciej i Szymon z wyróżnieniami

Pamiętacie występy juniorów młodszych. Gracze Trójki skończyli rywalizację w gronie ośmiu najlepszych zespołów w kraju. Rosną ich następcy. Podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha

Trójka zagra w Nowych Piekutach (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj o godz. 19:30 kolejny mecz o punkty piłkarzy ręcznych. Pierwszoligowcy zagrają na wyjeździe z SPR-em SBR Bank Nowe Piekuty. Gracze Trójki mają szansę na ósme zwycięstwo w sezonie. Czy tak się stanie?

Ostrołęczanie górą (zdjęcia)

Piłkarze ręczni Trójki wygrali po raz siódmy w sezonie. W ostatnim występie w bieżących rozgrywkach przed własną publicznością poradzili sobie z AZS-em AWF Warszawa. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu Tomasza Rybickiego był Patryk Obidziński. Rozgrywający ostrołęczan rzucił osiem bramek. O jedną mniej zanotowali: Szymon Celiński oraz Seweryn Sypiański.

Panie i panowie walczyli z piłką w dłoniach (zdjęcia)

Po handballowych emocjach naszych juniorów młodszych oraz seniorów w minioną sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce zagościli mastersi. W III Ogólnopolskim Turnieju Handball Masters Cup Ostrołęka 2024 wzięło udział 14 żeńskich i męskich ekip z całej Polski.

narew @ 10:20, 22.04.2012r. IP: *.*.88.222

Brawo,brawo i jeszcze raz brawo, tak trzymać!!!!!

sss @ 11:28, 22.04.2012r. IP: *.*.170.244

hahaha to jeszcze ten frajer serek gra.....

ar @ 14:54, 22.04.2012r. IP: *.*.97.233