Wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Korona bez punktów w Łomiankach (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka tym razem nie wywalczyli punktów do tabeli IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w wyjazdowym meczu 2 kolejki ulegli KS Łomianki 0:2 mimo gry w drugiej połowie z przewagą jednego zawodnika.

W pierwszej połowie konfrontacji na stadionie przy ulicy Fabrycznej kibice byli świadkami ciekawego widowiska, w którym nie obejrzeli jednak bramek. Najlepsze sytuacje strzeleckie dla ostrołęckiej Korony mieli Paweł Kowalkowski, Przemysław Olesiński, Maciej Staszczuk i Dominik Dzwonkowski. Gospodarze przez pierwsze 45 minut nie oddali celnego strzału na bramkę strzeżoną przez Andrzeja Łyzińskiego.

W drugiej połowie spotkania gospodarze już po pięciu minutach stracili jednego zawodnika. Czerwoną kartką za uderzenie bramkarza Korony ukarany został Daniel Ziąbski. Mimo gry w przewadze w 63 minucie spotkania drużyna z Łomianek zdobyła pierwszego gola za sprawą Denisa Kotuli.

W 72 minucie meczu gospodarze zdobyli drugiego gola po wykorzystaniu rzutu karnego przez Karola Szeligę. W kolejnych minutach meczu piłkarze Korony Ostrołęka szukali okazji do zdobycia gola, jednak nie potrafili oddać celnego strzału do bramki rywala. W efekcie podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego nie dopisali kolejnych punktów do swojego dorobku. Poprzednie spotkanie z Ożarowianką zostało bowiem zweryfikowane na walkower na korzyść Korony.

Kolejny mecz piłkarze ostrołęckiej Korony rozegrają w sobotę, 26 sierpnia. Rywalem w spotkaniu rozegranym na stadionie przy ulicy Witosa będzie Mławianka Mława. Początek konfrontacji został zaplanowany na godz. 17.00.

KS Łomianki - Korona Ostrołęka 2:0 (0:0)

Bramki: Kotula 63., Szeliga 71.(k)

Czerwona kartka: 50. Ziąbski (KS Łomianki)

Korona: Łyziński - Kowalczyk, Cychol (60. Skarzyński), D. Jastrzębski, Skorupka - K. Jastrzębski (76. Nosek), Strzeżysz - Dzwonkowski (69. Gąska), Kowalkowski, Staszczuk (71. Muchin) - Olesiński (67. Laska)

Spotkanie 2 kolejki IV ligi mazowieckiej: KS Łomianki - Korona Ostrołęka (19.08.2017)

Odsłon: 6452
Komentarzy: 16
13:17, 19.08.2017r.

Orz. Sami sobie komplikują życie

Po raz kolejny potwierdziła się teza, iż nie można przypisywać sobie punktów przed rozegraniem spotkania. Orz Goworowo gościł ostatnią ekipę Klasy B - Orzyc Chorzele. Goście skazywani na porażkę sprawili niespodziankę.

Jedenasty raz Rzekunianki (zdjęcia)

Piłkarze z Rzekunia mieli powody do zadowolenia. W dzisiejszym spotkaniu poradzili sobie z walczącym o utrzymanie w Klasie Okręgowej Wymakraczem Długosiodło. Dla podopiecznych Bartłomieja Jezierskiego była to jedenasta wygrana w sezonie, a szósta przed własną publicznością.

Cztery gole w meczu Świtu z Bartnikiem (zdjęcia)

Bardzo ciekawie było w Baranowie. Przeciwko sobie stanęły dwie ekipy z naszego powiatu. Świt Baranowo walczy o utrzymanie w Klasie A. Zespół z Myszyńca podobnie. Było wiele emocji, cztery bramki.

Święto ciężarów w Ostrołęce (zdjęcia)

Po 35 latach przerwy do naszego miasta zawitały zawody w podnoszeniu ciężarów. Dzisiaj w hali im. Arkadiusza Gołasia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki do lat 15. Gospodarzem mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.

Mało kto wierzył, ale to zrobili! Samsel przesądził (zdjęcia)

Do Kadzidła przyjechała ekipa z Żuromina. Przed spotkaniem szkoleniowiec naszych Sebastian Koczkodan wierzył, że jego podopieczni będą tymi pierwszymi, którzy wygrają w tym sezonie z wiceliderem Klasy Okręgowej.

Kibic @ 13:22, 19.08.2017r. IP: *.*.44.45

Korona nie dała rady,teraz trzymamy kciuki za mecz Troszyna!

Troszyn @ 14:06, 19.08.2017r. IP: *.*.162.149

Troszyn 4:0 Wkra Biezun do przerwy

@ @ 16:57, 19.08.2017r. IP: *.*.200.242

Jak,Łomianki tak grały w 10,to co robili z "pajacykami"Korony w 11.Ta drużyna,nie ma mentalności zwycięzcy,większość ludzi za kasę bez pasji.Szkoda tylko trenera,bo już na początku drogi trenerskiej go zaszczują i wpędzą w poczucie winy.To nie jest Korona z okręgówki.Tamta drużyna miała charakter

KuBaKu @ 18:08, 19.08.2017r. IP: *.*.87.251

Gdzie jest JANEK ŁOWCA BRAMEK??

Kibic korony @ 18:46, 19.08.2017r. IP: *.*.165.23

Szkoda, korona walczcie dalej, wierzę w was!

kibic @ 19:21, 19.08.2017r. IP: *.*.122.193

Czekam na pomeczowe wypowiedzi trenerów i zawodników jak sa dobrze przygotowani itd panowie moze wreszcie zejdziecie na ziemie i zimny prysznic przyda sie zarządowi i tym wszystkim co nadmuchaja ten balon na czele z redaktorem arkadiuszem ktory rok temu tak promowal w mediach jbb

Iwo @ 19:50, 19.08.2017r. IP: *

Jedna porażka i już wielki krzyk przeciwników Korony.Jak zwykle odezwali się kibice których drużyny grają w A lub B klasie.Żal du"ę ściska?Nikt wam nie każe kibicować KORONIE.

Dede @ 20:13, 19.08.2017r. IP: *.*.3.17

Twarzoczaszki wszystkim napinaczom niech się wyciszą. Poczekajmy do efektów końcowych wtedy oskalpujemy ich wszystkich naraz Bądź będziemy nosić na rękach.

Pluje jadem @ 21:30, 19.08.2017r. IP: *.*.165.23

Pobco tak sracie we wlasne sportowe gniazdo? Myślicie, ze więcej bedzie od tego sponsorów?

real a nie napinacz @ 21:31, 19.08.2017r. IP: *.*.224.161

A Troszyn zagrał na nosie Koronie, bo byli zawodnicy grają na 5 a Korona dopiero szuka... Tylko czego w tej 4 lidze. Na razie drewno, ale może na wiosnę się ockną.

barsa @ 22:36, 19.08.2017r. IP: *.*.177.137

Brawo trener i prezes, jak można się pozbyć dwóch kluczowych graczy z poprzedniego sezonu (Śnietka , Kubat). Dziś Ci zawodnicy świadczą o sile Troszyna i zobaczycie, że będziecie jeszcze płakali i prosili żeby chłopaki wrócili

Pająk @ 01:53, 20.08.2017r. IP: *.*.165.23

Bycie babcię sraciA dCię.

Łomianki @ 13:46, 20.08.2017r. IP: *.*.14.21

Korona zagrała bardzo dobry mecz, szczególnie w pierwszej połowie. Nasz zespół był mocno zaskoczony agresywnością i tym, że graliście bardzo wysoko. Po pierwszej połowie nikt w Łomiankach z pewnością nie był optymistą, włącznie z naszym trenerem. Początek drugiej połowy pokazał jednak, że doświadczenie wzięło górę...doświadczenie trenera, który dokonał 3 zmian w przerwie i zmienił ustawienie zespołu. Jednak po 5 minutach dostaliśmy czerwoną kartkę i znów optymistycznie nie było. Zachowany był jednak spokój... trener zaryzykował i zagraliśmy bez napastnika, z bardzo aktywnym środkiem i skrzydłowymi ! Pomimo gry w osłabieniu przez 40 minut to jednak my wytrzymaliśmy ten mecz lepiej kondycyjnie i w tym czasie strzeliliśmy dwie bramki. Głowa do góry, bo zaprezentowaliście się dobrze i jeżeli powtórzycie to w kolejnych spotkaniach to powinno być dobrze.

Buli @ 16:57, 20.08.2017r. IP: *

Dzięki trenerze z Łomianki.

Kamil @ 17:58, 20.08.2017r. IP: *.*.164.248

Szczera prawda, bo korona jest the best i pokaże to w kolejnych meczach.

x @ 20:25, 20.08.2017r. IP: *.*.255.245

Do Iwo.Kolego przegrac mozna ,ale grajac 2 polowe 11 na 10 i dac sobie strzelic dwie bramki to troche lipa