« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 sierpnia 2017 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mocna stawka w I Grand Prix Via Baltica w Kartingu

Reprezentanci Ostrołęki, Łomży, Piątnicy, Ostrowi Mazowieckiej oraz przyległych powiatów wezmą udział w I Grand Prix Via Baltica w Kartingu. Na torze w Grzymałach Szczepankowskich zapowiadają się bardzo duże emocje. Można jeszcze zgłosić swój akces do imprezy.


Turniej rozgrywany będzie na torze w Grzymałach Szczepankowskich oddalonych o zaledwie 26 km od Ostrołęki i 10 km od Łomży. Do rywalizacji w zawodach przystąpią zarówno juniorzy, jak i seniorzy. Dla młodych uczestników z pewnością dużą niespodzianką będzie fakt, iż będą obserwowani przez JR Racing Team z Białegostoku. Najlepsi będą mogli wybrać się na tor i przejść testy w profesjonalnych gokartach.

Do rywalizacji można zgłosić się jeszcze sobotniego wieczoru, 12 sierpnia do godz. 20.00 wysyłając maila na adres z podanym imieniem i nazwiskiem oraz nazwą miejscowości. I Grand Prix Via Baltica wystartuje w niedzielę, 13 sierpnia o godz. 13.00. Pół godziny wcześniej została zaplanowana odprawa wszystkich uczestników. Wówczas będzie można dołączyć jeszcze do rywalizacji. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na liście startowej!Uczestnicy rywalizować będą na torze w czteroosobowych składach na dystansie 6 rund w eliminacjach i 8 rund w wyścigach półfinałowym i finałowym. Każdy będzie mógł zaliczyć minimum dwa wyścigi. Dla najlepszej trójki zawodników czekają nagrody od sponsorów imprezy, a wśród nich zaproszenie na obiad do hotelu Via Baltica. Dodatkowo dla kolejnych uczestników organizator przewidział nagrody niespodzianki.


Sponsorzy imprezy: Konkret marketpozyczkowy.pl, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso, Siłownia Forma5 Club, Salon Oświeltenia Ledin.pl, Łubudu Bowling & Good Time, Sklep Komputerowy Last Minute Service, Warsztat Samochodowy Autopuls, Salon Kosmetyczny Spaja.

Partnerem imprezy jest Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Patronat medialny: Moja Ostrołęka, OstrowMaz24.pl, Mylomza.pl, Przasnysz.eu, Makow24.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Odsłon: 2349
Komentarzy: 1
09:58, 12.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Krystowczyk najlepszy w kartingu (zdjęcia, wideo)

Krystowczyk najlepszy w kartingu (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji dostarczyła rywalizacja w I Grand Prix w Kartingu na torze Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich. W finałowym wyścigu najlepsi okazali się reprezentanci Łomży - Michał Krystowczyk, który wyprzedził pewnie drugiego na mecie Adama Rysia.

Sportowe Rajdy Konne w Szarłacie (zdjęcia, wideo)

Sportowe Rajdy Konne w Szarłacie (zdjęcia, wideo)

Druga edycja Sportowych Rajdów Konnych w Szarłacie cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju. Dla wielu z początkujących zawodników był to jeden z pierwszych ważnych sprawdzianów.

Chcesz iść śladami Kubicy? Masz okazję (wideo)

Chcesz iść śladami Kubicy? Masz okazję (wideo)

Profesjonalna jazda gokartami jest marzeniem wielu młodych wyścigowców. Chciałbyś sprawdzić się w profesjonalnym teamie kartingowym? Masz na to okazję już w najbliższy weekend na torze w Grzymałach Szczepankowskich. Niezwykle emocje gwarantowane.

I Grand Prix Via Baltica. Dołącz do rywalizacji

I Grand Prix Via Baltica. Dołącz do rywalizacji

I Grand Prix Via Baltica w Kartingu na torze w Grzymałach Szczepankowskich zostanie przeprowadzone już w najbliższy weekend. Uczestnicy z całego regionu rywalizować będą w zawodach organizowanych przez gospodarza obiektu. Chcesz dołączyć do zmagań?

Karting na torze w Grzymałach. Chcesz dołączyć?

Karting na torze w Grzymałach. Chcesz dołączyć?

Na torze w Grzymałach Szczepankowskich trwają przygotowania do pierwszych w obecnym sezonie zawodów Grand Prix Via Baltica. Obecnie z toru oddalonego od Ostrołęki o zaledwie 26 km skorzystały już setki osób, które rozpoczęły swoją przygodę z kartingiem.

» Wasze komentarze

Ekstra @ 14:42, 12.08.2017r. IP: *.*.163.226

Wreszcie fajna kartingowa impreza.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo