« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 lipca 2017 r., imieniny Bogny, Sławosza, Żelisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

II Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry

Przed nami II Łubudu Bowling Cup 2017, w którym uczestnicy rywalizować będą o atrakcyjne nagrody. Do rywalizacji mogą przystąpić w sumie 32 osoby, dlatego o udziale w imprezie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Kto tym okaże się najlepszym kręglarzem?


W pierwszej edycji zawodów triumfował Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej, który ustanowił nowy rekord toru z wynikiem 186 punktów. Na kolejnych stopniach podium stanęli Radosław Brzostek - 135 pkt i Wojciech Kolator - 116 pkt. Na czwartej lokacie uplasował się Gabriel Kleczkowski - 82 pkt. Chcesz sprawdzić się w rywalizacji i dołączyć do zmagań?

 

Uczestnicy imprezy zostaną podzieleni na cztery grupy po osiem osób, które rywalizować będą na oddzielnych torach. Po rozegraniu partii (dziesięciu rund) najlepsi czterej uczestnicy z każdej grupy awansują do półfinału zawodów z udziałem szesnastu zawodników. Po kolejnych dziesięciu rundach ósemka najlepszych kręglarzy spotka się w wielkim finale rywalizując o nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy.

Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, które w całości będzie do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling. Zgłoszenia do rywalizacji należy kierować do piątku, 21 lipca do godz. 21.00 na maila z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością oraz telefonem do kontaktu.


JBB

Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Sponsorami imprezy są: KONKRET marketpozyczkowy.pl, Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Last Minute Service, Salon Oświetlenia LED www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Tor kartingowy Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich. Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

Początek rywalizacji w zawodach w poniedziałek, 24 lipca o godz. 20.00. Finał o godz. 22.00, a tuż po nim wręczenie nagród najlepszym zawodnikom i zawodniczkom.

Główne wejście do kręgielni "Łubudu" znajduje się od strony ul. Inwalidów Wojennych. Dla zmotoryzowanych dostępny jest duży parking na I piętrze hali "Feniks", z którego można wejść bezpośrednio do lokalu. Dla gości kręgielni parking jest bezpłatny w weekendy oraz w dni powszednie po godz. 18.00.

Odsłon: 2116
Komentarzy: 4
10:02, 17.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Świetny rekord Rewkowskiego. Chcesz go pobić?

Świetny rekord Rewkowskiego. Chcesz go pobić?

Łukasz Rewkowski jest nowym rekordzistą KS Łubudu Bowling Ostrołęka. Podczas pierwszych zawodów w kręgle uzyskał aż 186 punktów, bijąc poprzedni najlepszy wynik należący do Wojciecha Kolatora, który podczas otwarcia kręgielni zdobył 164 punkty. Chcesz pobić ten wynik?

I Łubudu Cup dla Rewkowskiego (zdjęcia, wideo)

I Łubudu Cup dla Rewkowskiego (zdjęcia, wideo)

Łukasz Rewkowski z nowym rekordem 186 punktów wygrał I Łubudu Bowling Cup 2017. Na kolejnych stopniach podium stanęli Radosław Brzostek - 135 pkt i Wojciech Kolator - 116 pkt. Na czwartej lokacie uplasował się Gabriel Kleczkowski - 82 pkt.

I Łubudu Bowling Cup 2017 z mocną obsadą

I Łubudu Bowling Cup 2017 z mocną obsadą

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także silna reprezentacja Ostrowi Mazowieckiej przystąpi do rywalizacji w I Łubudu Bowling Cup 2017. Do rywalizacji można jeszcze się zgłosić i powalczyć o wartościowe nagrody ufundowane przez sponsorów turnieju.

I Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry

I Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry

Przed nami I Łubudu Bowling Cup 2017, w którym uczestnicy rywalizować będą o atrakcyjne nagrody. Do rywalizacji mogą przystąpić w sumie 32 osoby, dlatego o udziale w imprezie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Kto okaże się najlepszym kręglarzem?

Chcesz trenować bowling? Weź udział w konkursie

Chcesz trenować bowling? Weź udział w konkursie

KS Bowling Łubudu będzie nowym klubem na sportowej mapie Ostrołęki. W planach jest utworzenie m.in. regularnych rozgrywek ligowych, a także rejestracja w Polskim Związku Kręglarskim. Każdy będzie mógł dołączyć do gry i wziąć udział w szeregu zawodów.

» Wasze komentarze

Zzz @ 13:21, 17.07.2017r. IP: *.*.105.228

Trzeba zacząć ćwiczyć :)

Fajnie @ 15:37, 17.07.2017r. IP: *.*.131.218

Mnie ta zabawa wciągnęła. Fajnie pograć i milo spędzić czas w gronie sympatycznych ludzi.

Radek @ 17:04, 17.07.2017r. IP: *.*.171.6

Bardzo dobrze już nie mogę się doczekać

Darek @ 08:52, 18.07.2017r. IP: *.*.127.17

No to gramy :-) Może nowy rekord padnie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo