« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 lipca 2017 r., imieniny Bogny, Sławosza, Żelisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Korona II z planem przygotowań do nowego sezonu

Zespół Korony II Ostrołęka złożony z juniorów prowadzonych przez trenera Michała Robaszkiewicza rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu, w którym wystartuje w B klasie. Celem żółto-niebieskich jest wywalczenie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.


- Będziemy trenować cztery razy w tygodniu i przygotowywać się do nowego sezonu, w którym mamy jasno określony cel - podkreśla trener Michał Robaszkiewicz. - Mamy kilka dni na spokojne treningi, a następnie rozpoczniemy sprawdziany w meczach sparingowych.

 

Pierwszy z nich został zaplanowany na niedzielę, 23 lipca. Wówczas podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza na boisku przy ulicy Miłej zmierzą się z Rzekunianką Rzekuń. Początek rywalizacji o godz. 11.00.W kolejnym meczu w czwartek, 27 lipca rywalem Korony II będą juniorzy starsi Jagiellonii Białystok. W weekend 29-30 lipca część zawodników może otrzymać szansę gry w pierwszym zespole w dwóch sprawdzianach. Następnie Korona II zmierzy się z KS Wąsewo, Nakami Olsztyn.

 

W środę, 16 sierpnia w ramach rozgrywek Pucharu Polski w okręgu rywalem Korony II będzie Aldo Bartnik Myszyniec. W przypadku do kolejnej rundy tydzień później podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza zmierzą się z KS CK Troszyn.

Odsłon: 4288
Komentarzy: 0
09:54, 17.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery letnie transfery KS CK Troszyn przed ligą

Cztery letnie transfery KS CK Troszyn przed ligą

Czterech piłkarzy w letnim okienku transferowym pozyskają działacze KS CK Troszyn. W drużynie prowadzonej przez trenera Łukasza Bałazego dojdzie do definitywnych transferów zawodników z ostrołęckiej Korony. Oba kluby porozumiały się w kwestii odstępnego.

Ważne sprawdziany przed piłkarzami Korony

Ważne sprawdziany przed piłkarzami Korony

Aż trzy mecze sparingowe czekają piłkarzy ostrołęckiej Korony w najbliższy weekend. Trener Marcin Truszkowski będzie miał okazję sprawdzenia ponad czterdziestu zawodników, którzy chcą reprezentować klub w nowym sezonie i występować żółto-niebieskich barwach.

Jantarki rozpoczną przygotowania przed II ligą

Jantarki rozpoczną przygotowania przed II ligą

Za niespełna tydzień przygotowania do nowego sezonu rozgrywek II ligi w grupie łódzko-mazowieckiej rozpoczną zawodniczki Jantaru Ostrołęka. Podopieczne trenera Pawła Zyśka w okresie przygotowawczym planują rozegranie trzech lub czterech sparingów.

Ważne transfery niebiesko-czerwonych dopięte

Ważne transfery niebiesko-czerwonych dopięte

Pięciu nowych zawodników pozyskali działacze MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Rafała Koska dołączyli piłkarze, którzy w minionym sezonie reprezentowali barwy Rzekunianki Rzekuń. Poznaj nowych niebiesko-czerwonych.

ULKS Ołdaki startuje z przygotowaniami do sezonu

ULKS Ołdaki startuje z przygotowaniami do sezonu

Piłkarze ULKS Ołdaki rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, w którym powalczą w rozgrywkach B klasy. Drużyna prowadzona przez trenera Andrzeja Laskowski i asystenta Pawła Zyśka z pewnością może sprawić w rywalizacji nie jedną niespodziankę.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo