« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 lipca 2017 r., imieniny Bogny, Sławosza, Żelisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rychlik nadal szkoleniowcem Rzekunianki Rzekuń

Michał Rychlik w kolejnym sezonie będzie prowadzić seniorów Rzekunianki Rzekuń w rozgrywkach piłkarskiej A klasy. W najbliższych dniach drużyna rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym przygotował plan sparingów.


Pierwsze spotkanie sparingowe Rzekunianka Rzekuń rozegra z Koroną II Ostrołęka w niedzielę, 23 lipca o godz. 11.00 na boisku przy ulicy Miłej. Trzy dni później rywalem Rzekunianki będzie KS CK Troszyn. W okresie przygotowawczym piłkarze z Rzekunia rywalizować będą także z Kurpikiem Kadzidło, KS Śniadowo i Orzem Goworowo.

 

Tradycyjnie na tydzień przed rozpoczęciem nowego sezonu w sobotę, 12 sierpnia Rzekunianka Rzekuń zmierzy się z oldoboyami ze swojego klubu. Początek nowego sezonu w weekend 19-20 sierpnia. Wówczas podopieczni trenera Michała Rychlika podejmą przed własną publicznością Borutę Kuczbork.


Last minute Service

Władze klubu obecnie pracują nad transferami do klubu, które mają zapełnić ubytki po zawodnikach, którzy latem zmienili barwy klubowe i zostali zawodnikami Narwi.
- Obecnie prowadzimy rozmowy z zawodnikami, którzy chcieliby reprezentować nasze barwy w nowym sezonie A klasy - mówi prezes Rzekunianki Rafał Załęski. - W najbliższych dwóch tygodniach powinniśmy poznać kadrę zespołu na nowy sezon. Drużynę tak, jak w rundzie wiosennej poprowadzi trener Michał Rychlik.

Odsłon: 4262
Komentarzy: 4
08:45, 16.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery letnie transfery KS CK Troszyn przed ligą

Cztery letnie transfery KS CK Troszyn przed ligą

Czterech piłkarzy w letnim okienku transferowym pozyskają działacze KS CK Troszyn. W drużynie prowadzonej przez trenera Łukasza Bałazego dojdzie do definitywnych transferów zawodników z ostrołęckiej Korony. Oba kluby porozumiały się w kwestii odstępnego.

Ważne sprawdziany przed piłkarzami Korony

Ważne sprawdziany przed piłkarzami Korony

Aż trzy mecze sparingowe czekają piłkarzy ostrołęckiej Korony w najbliższy weekend. Trener Marcin Truszkowski będzie miał okazję sprawdzenia ponad czterdziestu zawodników, którzy chcą reprezentować klub w nowym sezonie i występować żółto-niebieskich barwach.

Jantarki rozpoczną przygotowania przed II ligą

Jantarki rozpoczną przygotowania przed II ligą

Za niespełna tydzień przygotowania do nowego sezonu rozgrywek II ligi w grupie łódzko-mazowieckiej rozpoczną zawodniczki Jantaru Ostrołęka. Podopieczne trenera Pawła Zyśka w okresie przygotowawczym planują rozegranie trzech lub czterech sparingów.

Ważne transfery niebiesko-czerwonych dopięte

Ważne transfery niebiesko-czerwonych dopięte

Pięciu nowych zawodników pozyskali działacze MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Rafała Koska dołączyli piłkarze, którzy w minionym sezonie reprezentowali barwy Rzekunianki Rzekuń. Poznaj nowych niebiesko-czerwonych.

ULKS Ołdaki startuje z przygotowaniami do sezonu

ULKS Ołdaki startuje z przygotowaniami do sezonu

Piłkarze ULKS Ołdaki rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, w którym powalczą w rozgrywkach B klasy. Drużyna prowadzona przez trenera Andrzeja Laskowski i asystenta Pawła Zyśka z pewnością może sprawić w rywalizacji nie jedną niespodziankę.

» Wasze komentarze

Xhd @ 23:19, 16.07.2017r. IP: *

Jak mogłeś oddać piłkarzy do korony za darmo musisz odejść.

fff @ 23:52, 16.07.2017r. IP: *.*.161.189

Jakiej Korony.Do Narwi poszli

Wiem @ 08:56, 17.07.2017r. IP: *.*.165.157

Dla czego ktoś się wypowiada jak nie ma pojęcia, nie poszli za darmo!

Ss @ 04:45, 18.07.2017r. IP: *

i już ma pojęcie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo