Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

III Bieg Kolejarza dla Piątkowskiego (zdjęcia, wideo)

III Bieg Kolejarza wygrał Adam Piątkowski z UKS Siódemka Ostrołęka. Pokonanie 3 km trasy zajęło podopiecznemu Dariusza Dąbrowskiego 10 minut i trzynaście sekund. W gronie kobiet najlepsza okazała się Magdalena Piątak z UKS Clan - 11 minut i 36 sekund.

W rywalizacji open na dystansie 3 km trwała bardzo ciekawa walka do samej mety. Adam Piątkowski drugiego na mecie klubowego kolegę Karola Rogozińskiego wyprzedził o osiem sekund. Na podium stanął jeszcze Krzysztof Olszewski z czasem 10 minut i 25 sekund.

W gronie kobiet Magdalena Piątak z czasem 11:36 wyraźnie wyprzedziła drugą na mecie Klaudię Baczewską - 12:20 i Małgorzatę Tworkowską - 14:04. Chętnych do rywalizacji nie zabrakło także w gronie dzieci na dystansie 1 km oraz w marszu Nordic Walking na 3 km.

W rywalizacji open dzieci na 1 km wygrał Łukasz Sadłowski 4 minut i 7 sekund. Trzy sekundy później na mecie zameldował się Piotr Suchcicki, a kolejne dziewięć Patryk Opęchowski. Najlepszą w gronie dziewcząt okazała się Weronika Jankowska 4:37, przed Patrycją Marcińczyk - 4:43 i Karoliną Olszewską - 4:58.

W Nordic Walking zwyciężył Sławomir Bogacki - 18:58, przed Michałem Skowrońskim - 20:49 i Wojciechem Jarząbkiem - 21:37. W gronie kobiet najlepsza okazała się Aleksandra Książek - 21:02, przed Anną Rej - 21:25 i Justyną Sokołowską - 23:29.

III Bieg Kolejarza na osiedlu Stacja (11.06.2017)