Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Ważne zwycięstwo Korony nad Soną (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony w spotkaniu 25 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Sonę Nowe Miasto 2:0. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego wywalczyli kolejny niezwykle ważny komplet punktów w perspektywie walki o awans do IV ligi.

Pierwsza połowa spotkania na stadionie przy ulicy Witosa mimo kilku sytuacji strzeleckich nie przyniosła bramek. Kibice musieli ponownie uzbroić się w cierpliwość, a jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Łukasz Zaniewski w 53 minucie meczu. Drugiego gola dla gospodarzy zdobył Maciej Staszczuk w 68 minucie spotkania i żółto-niebiescy mogli cieszyć się z kolejnej wygranej na boiskach ligi okręgowej.

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego nie mają zbyt dużo czasu na odpoczynek i regenerację sił. Już w środę, 24 maja o godz. 17.00 czeka ich kolejne spotkanie. Tym razem w wyjazdowym meczu ostrołęczanie zmierzą się z Iskrą Krasne prowadzoną przez byłego szkoleniowca Korony Tomasza Słowika.