« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 sierpnia 2017 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Reprezentant II LO Bartosz Murach został pierwszym w historii mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym szkół średnich. W finale zawodów rozgrywanych na kortach przy ulicy Hallera pokonał Jana Ogonowskiego 9:1 i wywalczył złoty medal dla swojej szkoły. 


Srebro przypadło kolejnemu zawodnikowi z II LO, a brązowy medal zdobył Patryk Golan, który pokonał Jakuba Biedrzyckiego. Do rywalizacji w historycznych, bo pierwszych mistrzostwach stawiło się siedmiu tenisistów.

 

W gronie pań nie doczekaliśmy się pierwszego meczu, bowiem poza Łucją Szabłowską, pozostałe zgłoszone do turnieju zawodniczki nie stawiły się na kortach. W efekcie trenująca od kilku dobrych lat tenis ziemny ostrołęczanka odebrała złoty medal i na pocieszenie swojej dobrej dyspozycji rozegrała towarzyskie mecze z panami, z którymi nie stała wcale na straconej pozycji.

 

Medale najlepszym zawodnikom oraz dyplomy pozostałym uczestnikom wręczali wspólnie przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski oraz wicedyrektor MZOSTiIT Radosław Stachacz.
- Mam nadzieję, że już co roku będziemy spotykać się na pięknym obiekcie przy ulicy Hallera i rozgrywać mistrzostwa w tenisie ziemnym - podkreśla Jerzy Grabowski. - Liczę na to, że te korty będą tętniły życiem aż do późnych godzin nocnych. Serdecznie wszystkich grających w tenisa do tego zapraszam.Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki były ostatnią imprezą w rywalizacji szkół średnich o puchar przechodni prezydenta miasta. Relacje ze wszystkich imprez dostępne są w naszym serwisie sportowym sport.moja-ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Ziemnym (17.05.2017)

 

Odsłon: 3447
Komentarzy: 0
08:46, 19.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szkopek i Matyczak triumfują w deblowym turnieju

Szkopek i Matyczak triumfują w deblowym turnieju

Krzysztof Szkopek i Mateusz Matyczak okazali się najlepszą parą deblową w turnieju rozegranym na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej. W finale pokonali gospodarzy zmagań Waldemara Rępę i Artura Borowego w dwóch setach 7:6 6:3.

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa na ostatnie dwa tygodnie sierpnia dotrze również na tenisowy kort do Łysych. Specjalne zajęcia dla dzieci i młodzieży będą mogły zostać przeprowadzone dzięki wsparciu lokalnych sponsorów, którzy chcą rozwijać tenis ziemny w gminie.

Rakiety poszły w ruch w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Blisko trzydziestka młodych adeptów tenisa ziemnego przystąpiła do kolejnej Wakacyjnej Szkoły Tenisa organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Tym razem zajęcia wystartowały w gminie Kadzidło i potrwają przez najbliższe dwa tygodnie.

Czapski liderem rankingu OST. Kto bliżej Mastersa?

Czapski liderem rankingu OST. Kto bliżej Mastersa?

Jordan Czapski jest obecnie liderem rankingu open Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W rozegranych do tej pory siedmiu imprezach zgromadził na swoim koncie 92 punkty i będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem wrześniowych Mistrzostw Ostrołęki.

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Kadzidle. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Kadzidle. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa już w przyszłym tygodniu po raz drugi zagości w Kadzidle. Specjalne treningi dla dzieci i młodzieży poprowadzi doświadczony instruktor Jordan Czapski. Wciąż można zgłosić swój akces do dwutygodniowych zajęć. Chcesz dołączyć do treningów?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo