« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 24 maja 2017 r., imieniny Joanny, Marii, Zuzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Reprezentant II LO Bartosz Murach został pierwszym w historii mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym szkół średnich. W finale zawodów rozgrywanych na kortach przy ulicy Hallera pokonał Jana Ogonowskiego 9:1 i wywalczył złoty medal dla swojej szkoły. 


Srebro przypadło kolejnemu zawodnikowi z II LO, a brązowy medal zdobył Patryk Golan, który pokonał Jakuba Biedrzyckiego. Do rywalizacji w historycznych, bo pierwszych mistrzostwach stawiło się siedmiu tenisistów.

 

W gronie pań nie doczekaliśmy się pierwszego meczu, bowiem poza Łucją Szabłowską, pozostałe zgłoszone do turnieju zawodniczki nie stawiły się na kortach. W efekcie trenująca od kilku dobrych lat tenis ziemny ostrołęczanka odebrała złoty medal i na pocieszenie swojej dobrej dyspozycji rozegrała towarzyskie mecze z panami, z którymi nie stała wcale na straconej pozycji.

 

Medale najlepszym zawodnikom oraz dyplomy pozostałym uczestnikom wręczali wspólnie przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski oraz wicedyrektor MZOSTiIT Radosław Stachacz.
- Mam nadzieję, że już co roku będziemy spotykać się na pięknym obiekcie przy ulicy Hallera i rozgrywać mistrzostwa w tenisie ziemnym - podkreśla Jerzy Grabowski. - Liczę na to, że te korty będą tętniły życiem aż do późnych godzin nocnych. Serdecznie wszystkich grających w tenisa do tego zapraszam.Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki były ostatnią imprezą w rywalizacji szkół średnich o puchar przechodni prezydenta miasta. Relacje ze wszystkich imprez dostępne są w naszym serwisie sportowym sport.moja-ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Ziemnym (17.05.2017)

 

Odsłon: 2311
Komentarzy: 0
08:46, 19.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Weekend pełen rywalizacji na kortach ziemnych

Weekend pełen rywalizacji na kortach ziemnych

Aż trzy turnieje tenisa ziemnego zostaną przeprowadzone na kortach ziemnych w Ostrołęce w najbliższy weekend. Do rywalizacji już w sobotę przystąpią pary deblowe. Na niedzielę zostały zaplanowany turniej młodzieżowy oraz mini tenisa. Chcesz zgłosić się do zawodów?

Jędrzej Nowak uhonorowany przez OST (wideo)

Jędrzej Nowak uhonorowany przez OST (wideo)

Jędrzej Nowak został uhonorowany za zasługi dla rozwoju ostrołęckiego tenisa przez członków Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Miejscy radni zdecydowali, że będzie to kolejny sportowiec, który pojawi się w Galerii Zasłużonych dla Ostrołęckiego Sportu.

Kotowski: Jeśli chodzi o obiekty sportowe... (wideo)

Kotowski: Jeśli chodzi o obiekty sportowe... (wideo)

Korty tenisowe w Ostrołęce to obecnie jest z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Do oficjalnego odbioru doszło we wrześniu 2016 roku, ale dopiero w miniony weekend władze miasta wraz z działaczami OST dokonały uroczystego otwarcia.

Czapski: Wstydu Ostrołęce nie przyniosłem (wideo)

Czapski: Wstydu Ostrołęce nie przyniosłem (wideo)

Ostrołęczanin Jordan Czapski i Bartłomiej Kowalski z Warszawy stoczyli stojącym na wysokim poziomie bój o zwycięstwo w Tenisowym Turnieju Otwarcia. W zawodach organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowy lepszy okazała się zawodnik ze stolicy.

Domachowska: Korty są naprawdę fajne (wideo)

Domachowska: Korty są naprawdę fajne (wideo)

Marta Domachowska i Klaudia Jans-Ignacik gościły na kortach tenisowych w Ostrołęce na zaproszenie władz miasta i Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Podczas kilkugodzinnej wizyty rozegrały m.in. mecz pokazowy oraz udzieliły wywiadu dla naszego portalu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo