« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 27 czerwca 2017 r., imieniny Władysława, Maryli, Władysławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Reprezentant II LO Bartosz Murach został pierwszym w historii mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym szkół średnich. W finale zawodów rozgrywanych na kortach przy ulicy Hallera pokonał Jana Ogonowskiego 9:1 i wywalczył złoty medal dla swojej szkoły. 


Srebro przypadło kolejnemu zawodnikowi z II LO, a brązowy medal zdobył Patryk Golan, który pokonał Jakuba Biedrzyckiego. Do rywalizacji w historycznych, bo pierwszych mistrzostwach stawiło się siedmiu tenisistów.

 

W gronie pań nie doczekaliśmy się pierwszego meczu, bowiem poza Łucją Szabłowską, pozostałe zgłoszone do turnieju zawodniczki nie stawiły się na kortach. W efekcie trenująca od kilku dobrych lat tenis ziemny ostrołęczanka odebrała złoty medal i na pocieszenie swojej dobrej dyspozycji rozegrała towarzyskie mecze z panami, z którymi nie stała wcale na straconej pozycji.

 

Medale najlepszym zawodnikom oraz dyplomy pozostałym uczestnikom wręczali wspólnie przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski oraz wicedyrektor MZOSTiIT Radosław Stachacz.
- Mam nadzieję, że już co roku będziemy spotykać się na pięknym obiekcie przy ulicy Hallera i rozgrywać mistrzostwa w tenisie ziemnym - podkreśla Jerzy Grabowski. - Liczę na to, że te korty będą tętniły życiem aż do późnych godzin nocnych. Serdecznie wszystkich grających w tenisa do tego zapraszam.Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki były ostatnią imprezą w rywalizacji szkół średnich o puchar przechodni prezydenta miasta. Relacje ze wszystkich imprez dostępne są w naszym serwisie sportowym sport.moja-ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Ziemnym (17.05.2017)

 

Odsłon: 3319
Komentarzy: 0
08:46, 19.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Serafin Cup dla Woźniaka i Mrozka (zdjęcia, wideo)

Serafin Cup dla Woźniaka i Mrozka (zdjęcia, wideo)

Kamil Woźniak i Piotr Mrozek okazali się najlepsi w grze podwójnej w turnieju Serafin Debel Night Cup 2017, który został rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finale pokonali Macieja Leonarskiego i Bartosza Nowaka 7:6 (8:6) 6:3 i odebrali nagrody główne.

Serafin Debel Night Cup 2017. Plan gier

Serafin Debel Night Cup 2017. Plan gier

Aż czternaście par deblowych przystąpi do rywalizacji w turnieju Serafin Night Cup 2017, które w najbliższy weekend zostanie rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Turniejowe spotkania wystartują w piątkowy wieczór, a zakończą się w niedzielny poranek.

Rakiety pójdą w ruch w Lelisie. Chcesz dołączyć?

Rakiety pójdą w ruch w Lelisie. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z gminą Lelis zapraszają dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach z cyklu "Wakacyjna Szkoła Tenisa". Treningi będą miały miejsce na korcie przy Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Chcesz dołączyć?

Serafin Debel Night Cup 2017. Chcesz dołączyć?

Serafin Debel Night Cup 2017. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i MZOSTiIT zapraszają do rywalizacji w drugim już w obecnym sezonie turnieju deblowym tenisa ziemnego. Tym razem zawody zostaną rozegrane w piątkowy i sobotni wieczór. Wciąż można dołączyć do grona uczestników imprezy.

Czapski z sukcesem w turnieju w Zambrowie

Czapski z sukcesem w turnieju w Zambrowie

Bardzo udanie zaprezentował się reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Jordan Czapski w turnieju BGŻ BNP Paribas Zambrów Cup 2017. Po niezwykle emocjonujących meczach zawodnik z Olszewo-Borek wygrał całą rywalizację i zgarnął nagrodę główną.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo