« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 24 maja 2017 r., imieniny Joanny, Marii, Zuzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kotowski: Jeśli chodzi o obiekty sportowe... (wideo)

Korty tenisowe w Ostrołęce to obecnie jest z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Do oficjalnego odbioru doszło we wrześniu 2016 roku, ale dopiero w miniony weekend władze miasta wraz z działaczami OST dokonały uroczystego otwarcia.


- Dla nas samorządowców to jest rzecz wyjątkowa, jeśli można wśród różnych zadań znaleźć choć odrobinkę grosza, żeby także w Ostrołęce obiekty sportowe mogły powstawać - mówił podczas otwarcia kortów prezydent miasta Ostrołęki Janusz Kotowski. - Jakkolwiek by patrzeć na ostatnie lata Ostrołęki, to gdy chodzi o obiekty sportowe jest nie najgorzej. Gdyby dzisiaj było otwarcie drogi, to za dużo nie miałbym do powiedzenia. Jeśli chodzi o sport to można powiedzieć, że cokolwiek w Ostrołęce się dzieje. Chciałem podziękować naszym wyjątkowym gościom. Dziękuję panu prezesowi i całemu środowisku sportowemu.

 

Korty tenisowe przy ulicy Hallera w ciągu kilku miesięcy zostały gruntownie przebudowane. Łączna wartość robót wykonanych na obiekcie to 995.479.43 zł, w tym dofinansowanie w kwocie 325.200.00 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, w ramach podpisanej przez Miasto Ostrołękę umowy z Ministrem Sportu i Turystyki.Zobacz zdjęcia:
Uroczyste otwarcie kortów tenisowych przy ulicy Hallera (14.05.2017)

 

Obejrzyj materiał filmowy z uroczystego otwarcia kortów tenisowych przy ulicy Hallera

Odsłon: 3240
Komentarzy: 7
07:43, 18.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Weekend pełen rywalizacji na kortach ziemnych

Weekend pełen rywalizacji na kortach ziemnych

Aż trzy turnieje tenisa ziemnego zostaną przeprowadzone na kortach ziemnych w Ostrołęce w najbliższy weekend. Do rywalizacji już w sobotę przystąpią pary deblowe. Na niedzielę zostały zaplanowany turniej młodzieżowy oraz mini tenisa. Chcesz zgłosić się do zawodów?

Jędrzej Nowak uhonorowany przez OST (wideo)

Jędrzej Nowak uhonorowany przez OST (wideo)

Jędrzej Nowak został uhonorowany za zasługi dla rozwoju ostrołęckiego tenisa przez członków Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Miejscy radni zdecydowali, że będzie to kolejny sportowiec, który pojawi się w Galerii Zasłużonych dla Ostrołęckiego Sportu.

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Reprezentant II LO Bartosz Murach został pierwszym w historii mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym szkół średnich. W finale zawodów rozgrywanych na kortach przy ulicy Hallera pokonał Jana Ogonowskiego 9:1 i wywalczył złoty medal dla swojej szkoły. 

Czapski: Wstydu Ostrołęce nie przyniosłem (wideo)

Czapski: Wstydu Ostrołęce nie przyniosłem (wideo)

Ostrołęczanin Jordan Czapski i Bartłomiej Kowalski z Warszawy stoczyli stojącym na wysokim poziomie bój o zwycięstwo w Tenisowym Turnieju Otwarcia. W zawodach organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowy lepszy okazała się zawodnik ze stolicy.

Domachowska: Korty są naprawdę fajne (wideo)

Domachowska: Korty są naprawdę fajne (wideo)

Marta Domachowska i Klaudia Jans-Ignacik gościły na kortach tenisowych w Ostrołęce na zaproszenie władz miasta i Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Podczas kilkugodzinnej wizyty rozegrały m.in. mecz pokazowy oraz udzieliły wywiadu dla naszego portalu.

» Wasze komentarze

Biegacz @ 12:12, 18.05.2017r. IP: *.*.35.240

Może by teraz zająć się bieżnią lekkoatletyczną na stadionie i wymienić ten stary żużel niespotykany już w innych miastach na powierzchnię tartanową. Przecież tak wiele osób korzysta z tej bieżni.

M6 @ 15:55, 18.05.2017r. IP: *.*.213.73

Jasiu halę obiecałeś na 6 tysięcy widzów i co?

kibic @ 16:00, 18.05.2017r. IP: *.*.49.104

Rzeczywiście nie jest tak źle, ale może być lepiej. Stadion i nowa hala sportowa będą?

Rebeliant Remek @ 19:21, 18.05.2017r. IP: *.*.72.0

Łomża się uśmiecha z politowaniem, Rozogi tęsknią.

OSA @ 06:35, 19.05.2017r. IP: *.*.155.138

PRAWDZIWYM ,,OSIĄGNIĘCIEM,, JEST REMONT HOTELU.ILE TO JUŻ LAT? ILE TO JUŻ LAT?

Rety @ 10:57, 19.05.2017r. IP: *.*.3.168

Można by było przynajmniej pomalować farbą korty betonowe przy Witosa

Beeeeata @ 01:07, 21.05.2017r. IP: *.*.157.208

Za milion zł te korty???? Ludzie i to coś nazywa się jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce???!!!! Hahahaha. Padłam. Stadion przypomina lata komuny, stary basen ruina a korty za milion porażka....!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo