« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 sierpnia 2017 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kotowski: Jeśli chodzi o obiekty sportowe... (wideo)

Korty tenisowe w Ostrołęce to obecnie jest z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Do oficjalnego odbioru doszło we wrześniu 2016 roku, ale dopiero w miniony weekend władze miasta wraz z działaczami OST dokonały uroczystego otwarcia.


- Dla nas samorządowców to jest rzecz wyjątkowa, jeśli można wśród różnych zadań znaleźć choć odrobinkę grosza, żeby także w Ostrołęce obiekty sportowe mogły powstawać - mówił podczas otwarcia kortów prezydent miasta Ostrołęki Janusz Kotowski. - Jakkolwiek by patrzeć na ostatnie lata Ostrołęki, to gdy chodzi o obiekty sportowe jest nie najgorzej. Gdyby dzisiaj było otwarcie drogi, to za dużo nie miałbym do powiedzenia. Jeśli chodzi o sport to można powiedzieć, że cokolwiek w Ostrołęce się dzieje. Chciałem podziękować naszym wyjątkowym gościom. Dziękuję panu prezesowi i całemu środowisku sportowemu.

 

Korty tenisowe przy ulicy Hallera w ciągu kilku miesięcy zostały gruntownie przebudowane. Łączna wartość robót wykonanych na obiekcie to 995.479.43 zł, w tym dofinansowanie w kwocie 325.200.00 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, w ramach podpisanej przez Miasto Ostrołękę umowy z Ministrem Sportu i Turystyki.Zobacz zdjęcia:
Uroczyste otwarcie kortów tenisowych przy ulicy Hallera (14.05.2017)

 

Obejrzyj materiał filmowy z uroczystego otwarcia kortów tenisowych przy ulicy Hallera

Odsłon: 4314
Komentarzy: 7
07:43, 18.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szkopek i Matyczak triumfują w deblowym turnieju

Szkopek i Matyczak triumfują w deblowym turnieju

Krzysztof Szkopek i Mateusz Matyczak okazali się najlepszą parą deblową w turnieju rozegranym na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej. W finale pokonali gospodarzy zmagań Waldemara Rępę i Artura Borowego w dwóch setach 7:6 6:3.

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa na ostatnie dwa tygodnie sierpnia dotrze również na tenisowy kort do Łysych. Specjalne zajęcia dla dzieci i młodzieży będą mogły zostać przeprowadzone dzięki wsparciu lokalnych sponsorów, którzy chcą rozwijać tenis ziemny w gminie.

Rakiety poszły w ruch w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Blisko trzydziestka młodych adeptów tenisa ziemnego przystąpiła do kolejnej Wakacyjnej Szkoły Tenisa organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Tym razem zajęcia wystartowały w gminie Kadzidło i potrwają przez najbliższe dwa tygodnie.

Czapski liderem rankingu OST. Kto bliżej Mastersa?

Czapski liderem rankingu OST. Kto bliżej Mastersa?

Jordan Czapski jest obecnie liderem rankingu open Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W rozegranych do tej pory siedmiu imprezach zgromadził na swoim koncie 92 punkty i będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem wrześniowych Mistrzostw Ostrołęki.

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Kadzidle. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Kadzidle. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa już w przyszłym tygodniu po raz drugi zagości w Kadzidle. Specjalne treningi dla dzieci i młodzieży poprowadzi doświadczony instruktor Jordan Czapski. Wciąż można zgłosić swój akces do dwutygodniowych zajęć. Chcesz dołączyć do treningów?

» Wasze komentarze

Biegacz @ 12:12, 18.05.2017r. IP: *.*.35.240

Może by teraz zająć się bieżnią lekkoatletyczną na stadionie i wymienić ten stary żużel niespotykany już w innych miastach na powierzchnię tartanową. Przecież tak wiele osób korzysta z tej bieżni.

M6 @ 15:55, 18.05.2017r. IP: *.*.213.73

Jasiu halę obiecałeś na 6 tysięcy widzów i co?

kibic @ 16:00, 18.05.2017r. IP: *.*.49.104

Rzeczywiście nie jest tak źle, ale może być lepiej. Stadion i nowa hala sportowa będą?

Rebeliant Remek @ 19:21, 18.05.2017r. IP: *.*.72.0

Łomża się uśmiecha z politowaniem, Rozogi tęsknią.

OSA @ 06:35, 19.05.2017r. IP: *.*.155.138

PRAWDZIWYM ,,OSIĄGNIĘCIEM,, JEST REMONT HOTELU.ILE TO JUŻ LAT? ILE TO JUŻ LAT?

Rety @ 10:57, 19.05.2017r. IP: *.*.3.168

Można by było przynajmniej pomalować farbą korty betonowe przy Witosa

Beeeeata @ 01:07, 21.05.2017r. IP: *.*.157.208

Za milion zł te korty???? Ludzie i to coś nazywa się jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce???!!!! Hahahaha. Padłam. Stadion przypomina lata komuny, stary basen ruina a korty za milion porażka....!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo