« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 27 czerwca 2017 r., imieniny Władysława, Maryli, Władysławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

I Szachowe Mistrzostwa Powiatu. Dołącz do zawodów

Najlepsi szachiści w regionie już w najbliższy weekend zjadą do Lelisa, aby rywalizować w I Szachowych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego. Zawody w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach. Chcesz dołączyć?


Turniej jest otwarty i przeznaczony dla wszystkich chętnych umiejących grać w szachy. Patronat honorowy nad zawodami objął Starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik. W zawodach obowiązuje wpisowe 20 zł (seniorzy) i 15 zł (juniorzy do lat 16) przy zgłoszeniach do piątku, 19 maja drogą internetową. Przy zgłoszeniu w dniu imprezy opłata jest wyższa o pięć złotych.

 

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz finansowe dla trójki najlepszych szachistów mistrzostw w kwotach odpowiednio: 200 zł, 150 zł i 100 zł. Specjalną nagrodę otrzyma również najlepsza zawodniczka imprezy. Uczestnicy zmierzą się w kategorii open, do lat 16, do lat 12 i do lat 8. W każdej dla trójki zawodników przewidziana jest statuetka i nagroda rzeczowa.

 

Zawody zostaną przeprowadzone w tempie gry 15 minut + 5 sekund ruch na zawodnika na dystansie pięciu lub sześciu rund. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany po uzyskaniu wszystkich zgłoszeń. Początek rywalizacji w zawodach został zaplanowany na sobotę, 20 maja na godz. 10.00. Weryfikacja uczestników nastąpi do godz. 9.45. Podsumowanie imprezy i wręczenie nagród zostało zaplanowane na godz. 15.00.Dodatkowe informacje, regulamin zawodów oraz zapisy w kategorii open na stronie chessarbiter.com. Dołącz do zmagań w gronie dzieci. W zmaganiach wezmą udział szachiści z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także m.in. z Łomży, Warszawy, Wąsewa, Małkini Górnej i Ostrowi Mazowieckiej.

 

Sponsorzy I Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego w Szachach: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso, siłownia Forma5 Club, KONKRET marketpozyczkowy.pl. Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl.

Odsłon: 3050
Komentarzy: 0
08:26, 16.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oktawia Nowacka z wizytą w Kuninie (zdjęcia)

Oktawia Nowacka z wizytą w Kuninie (zdjęcia)

"Od zabawy do medali olimpijskich" - pod takim hasłem odbyło się spotkanie mistrzyni pięcioboju nowoczesnego Oktawii Nowackiej ze społecznością Szkoły Podstawowej w Kuninie. Utytułowanej zawodniczce towarzyszyli trenerzy Stanisław Pytel i Andrzej Żółkiewski.

To oni są najsilniejsi i najwytrzymalsi (zdjęcia, wideo)

To oni są najsilniejsi i najwytrzymalsi (zdjęcia, wideo)

Ponad czterdziestu zawodników z kilku miast z naszego regionu przystąpiło do rywalizacji w III Mistrzostwach Ostrołęki Street Workout. Poziom zawodów organizowanych przez Konrada Goździewskiego z roku na rok jest coraz wyższy. Poznaj medalistów trzech kategorii.

Nie przegap: III Mistrzostwa Street Workout

Nie przegap: III Mistrzostwa Street Workout

Street Workout Konrad Goździewski, Academia Gorila Ostrołęka i Calisthenics Force Street Workout Ostrołęka zapraszają do wzięcia udziału w III Mistrzostwach Street Workout. Zawody mają charakter otwarty, a do rywalizacji mogą przystąpić wszyscy głodni sportowych zmagań.

Kartingowe zmagania na torze Via Baltica

Kartingowe zmagania na torze Via Baltica

Na torze w Grzymałach Szczepankowskich trwają przygotowania do pierwszych w obecnym sezonie zawodów Grand Prix Via Baltica. Obecnie z toru oddalonego od Ostrołęki o zaledwie 26 km skorzystały już setki osób, które rozpoczęły swoją przygodę z kartingiem.

Letnie obozy szachowy i windsurfing z klubem Tęcza

Letnie obozy szachowy i windsurfing z klubem Tęcza

MUKS Tęcza Ostrołęka zaprasza dzieci i młodzież na obozy sportowe organizowane w okresie wakacyjnym. Do wyboru są kolonie szachowe oraz kurs windsurfingowy. Termin zgłoszeń na wyjazdy upływa we czwartek, 15 lipca, a ilość uczestników jest ograniczona.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo