« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 sierpnia 2017 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

I Szachowe Mistrzostwa Powiatu. Dołącz do zawodów

Najlepsi szachiści w regionie już w najbliższy weekend zjadą do Lelisa, aby rywalizować w I Szachowych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego. Zawody w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach. Chcesz dołączyć?


Turniej jest otwarty i przeznaczony dla wszystkich chętnych umiejących grać w szachy. Patronat honorowy nad zawodami objął Starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik. W zawodach obowiązuje wpisowe 20 zł (seniorzy) i 15 zł (juniorzy do lat 16) przy zgłoszeniach do piątku, 19 maja drogą internetową. Przy zgłoszeniu w dniu imprezy opłata jest wyższa o pięć złotych.

 

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz finansowe dla trójki najlepszych szachistów mistrzostw w kwotach odpowiednio: 200 zł, 150 zł i 100 zł. Specjalną nagrodę otrzyma również najlepsza zawodniczka imprezy. Uczestnicy zmierzą się w kategorii open, do lat 16, do lat 12 i do lat 8. W każdej dla trójki zawodników przewidziana jest statuetka i nagroda rzeczowa.

 

Zawody zostaną przeprowadzone w tempie gry 15 minut + 5 sekund ruch na zawodnika na dystansie pięciu lub sześciu rund. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany po uzyskaniu wszystkich zgłoszeń. Początek rywalizacji w zawodach został zaplanowany na sobotę, 20 maja na godz. 10.00. Weryfikacja uczestników nastąpi do godz. 9.45. Podsumowanie imprezy i wręczenie nagród zostało zaplanowane na godz. 15.00.Dodatkowe informacje, regulamin zawodów oraz zapisy w kategorii open na stronie chessarbiter.com. Dołącz do zmagań w gronie dzieci. W zmaganiach wezmą udział szachiści z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także m.in. z Łomży, Warszawy, Wąsewa, Małkini Górnej i Ostrowi Mazowieckiej.

 

Sponsorzy I Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego w Szachach: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso, siłownia Forma5 Club, KONKRET marketpozyczkowy.pl. Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl.

Odsłon: 3222
Komentarzy: 0
08:26, 16.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Krystowczyk najlepszy w kartingu (zdjęcia, wideo)

Krystowczyk najlepszy w kartingu (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji dostarczyła rywalizacja w I Grand Prix w Kartingu na torze Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich. W finałowym wyścigu najlepsi okazali się reprezentanci Łomży - Michał Krystowczyk, który wyprzedził pewnie drugiego na mecie Adama Rysia.

Mocna stawka w I Grand Prix Via Baltica w Kartingu

Mocna stawka w I Grand Prix Via Baltica w Kartingu

Reprezentanci Ostrołęki, Łomży, Piątnicy, Ostrowi Mazowieckiej oraz przyległych powiatów wezmą udział w I Grand Prix Via Baltica w Kartingu. Na torze w Grzymałach Szczepankowskich zapowiadają się bardzo duże emocje. Można jeszcze zgłosić swój akces do imprezy.

Sportowe Rajdy Konne w Szarłacie (zdjęcia, wideo)

Sportowe Rajdy Konne w Szarłacie (zdjęcia, wideo)

Druga edycja Sportowych Rajdów Konnych w Szarłacie cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju. Dla wielu z początkujących zawodników był to jeden z pierwszych ważnych sprawdzianów.

Chcesz iść śladami Kubicy? Masz okazję (wideo)

Chcesz iść śladami Kubicy? Masz okazję (wideo)

Profesjonalna jazda gokartami jest marzeniem wielu młodych wyścigowców. Chciałbyś sprawdzić się w profesjonalnym teamie kartingowym? Masz na to okazję już w najbliższy weekend na torze w Grzymałach Szczepankowskich. Niezwykle emocje gwarantowane.

I Grand Prix Via Baltica. Dołącz do rywalizacji

I Grand Prix Via Baltica. Dołącz do rywalizacji

I Grand Prix Via Baltica w Kartingu na torze w Grzymałach Szczepankowskich zostanie przeprowadzone już w najbliższy weekend. Uczestnicy z całego regionu rywalizować będą w zawodach organizowanych przez gospodarza obiektu. Chcesz dołączyć do zmagań?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo