« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 24 maja 2017 r., imieniny Joanny, Marii, Zuzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

I Szachowe Mistrzostwa Powiatu. Dołącz do zawodów

Najlepsi szachiści w regionie już w najbliższy weekend zjadą do Lelisa, aby rywalizować w I Szachowych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego. Zawody w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach. Chcesz dołączyć?


Turniej jest otwarty i przeznaczony dla wszystkich chętnych umiejących grać w szachy. Patronat honorowy nad zawodami objął Starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik. W zawodach obowiązuje wpisowe 20 zł (seniorzy) i 15 zł (juniorzy do lat 16) przy zgłoszeniach do piątku, 19 maja drogą internetową. Przy zgłoszeniu w dniu imprezy opłata jest wyższa o pięć złotych.

 

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz finansowe dla trójki najlepszych szachistów mistrzostw w kwotach odpowiednio: 200 zł, 150 zł i 100 zł. Specjalną nagrodę otrzyma również najlepsza zawodniczka imprezy. Uczestnicy zmierzą się w kategorii open, do lat 16, do lat 12 i do lat 8. W każdej dla trójki zawodników przewidziana jest statuetka i nagroda rzeczowa.

 

Zawody zostaną przeprowadzone w tempie gry 15 minut + 5 sekund ruch na zawodnika na dystansie pięciu lub sześciu rund. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany po uzyskaniu wszystkich zgłoszeń. Początek rywalizacji w zawodach został zaplanowany na sobotę, 20 maja na godz. 10.00. Weryfikacja uczestników nastąpi do godz. 9.45. Podsumowanie imprezy i wręczenie nagród zostało zaplanowane na godz. 15.00.Dodatkowe informacje, regulamin zawodów oraz zapisy w kategorii open na stronie chessarbiter.com. Dołącz do zmagań w gronie dzieci. W zmaganiach wezmą udział szachiści z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także m.in. z Łomży, Warszawy, Wąsewa, Małkini Górnej i Ostrowi Mazowieckiej.

 

Sponsorzy I Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego w Szachach: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso, siłownia Forma5 Club, KONKRET marketpozyczkowy.pl. Patronat medialny: Moja-Ostroleka.pl.

Odsłon: 2727
Komentarzy: 0
08:26, 16.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Hawajski maraton fitness. Wstęp bezpłatny (wideo)

Hawajski maraton fitness. Wstęp bezpłatny (wideo)

Hawajski maraton fitness z okazji Dnia Mamy to kolejna propozycja na spędzenie miło czasu w siłowni Forma5 Club. Uczestniczki maratonu mogą wybrać zajęcia Zumby lub rowery. W naszym serwisie sportowym z okazji Dnia Mamy dla naszych Czytelniczek mamy karnety na siłownię.

Medalowa seria WOPR-OS w Żyrardowie (zdjęcia)

Medalowa seria WOPR-OS w Żyrardowie (zdjęcia)

Reprezentacja WOPR-OS prowadzona przez trenera Dariusza Małkowskiego bardzo udanie zaprezentowała się w Mistrzostwach Mazowsza w Żyrardowie. Ratownicy wodni przywieźli z zawodów aż 23 medale, w tym dziesięć złotych, osiem srebrnych i pięć brązowych.

Szachowe batalie dla Hryszkiewicza (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie dla Hryszkiewicza (zdjęcia, wideo)

Michał Hryszkiewicz z Wyszkowa okazał się najlepszy w I Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Szachach. W rywalizacji przeprowadzonej w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie odniósł komplet sześciu zwycięstw i pokonał kolejnych dwóch ostrołęczan.

Szachowe batalie dla Jastrzębskiego (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie dla Jastrzębskiego (zdjęcia, wideo)

Zwycięstwem Ryszarda Jastrzębskiego zakończył się Turniej Szachowy z okazji 226 rocznicy Konstytucji 3 Maja zorganizowany przez UMKS Wieża Ostrołęka w I Liceum Ogólnokształcącym im. Gen. J. Bema. W zmaganiach wzięło udział blisko pięćdziesięciu szachistów.

Skrzynka skarg: pomimo rezerwacji nie weszliśmy...

Skrzynka skarg: pomimo rezerwacji nie weszliśmy...

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów: Dlaczego godziny rezerwacji na orliku są skracane przez trenera jednego z ostrołęckich klubów? Mieliśmy rezerwację na orliku przy SP nr 2 w godz. 18.00-19.00, ale trener jednej z drużyn, która odbywała tam trening, zmienił nam godziny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo