Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

KS CK Troszyn ograł Makowiankę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn po raz kolejny pokazali, że na trudne spotkania potrafią się mobilizować. Tym razem w starciu 24 kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Łukasza Bałazego pokonali Makowiankę Maków Mazowiecki 2:0.

Od pierwszej minuty sobotniego spotkania to gospodarze byli zespołem kreatywniejszym i stwarzającym więcej sytuacji strzeleckich. W 32 minucie meczu prowadzenie gospodarzom zapewnił Karol Kamionowski, którzy wykorzystał ładną zespołową akcję.

Dziesięć minut później KS CK Troszyn prowadził już 2:0, a tym razem rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym przez jednego z obrońców Makowianki wykorzystał Piotr Bałas. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego w dobrych nastrojach wyszli na drugą część spotkania i próbowali utrzymać korzystny wynik.

Makowianka starała się zdobyć kontaktowego gola, ale gospodarze grali bardzo uważnie i zachowali czyste konto. W efekcie podopieczni trenera Łukasza Bałazego przesunęli się na dziesiątą lokatę w tabeli, notując cenne zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem, który spadł na ósmą pozycję w tabeli.

W kolejnym spotkaniu ligi okręgowej piłkarze KS CK Troszyn pojadą rywalizować na trudnym terenie z Nadnarwianką Pułtusk. Z kolei Makowianka Maków Mazowiecki podejmie przed własną publicznością Koronę Szydłowo.

KS CK Troszyn - Makowianka Maków Mazowiecki 2:0 (2:0)
Bramki: K. Kamionowski 32., Bałas 42.(k)

Troszyn: A. Drężek - Dzwonkowski (80. M. Kuliś), Sakowski, Kopeć, K. Kamionowski, A. Abramczyk, Bałas, P. Kamionowski, D. Wargulewski, Chromik (85. Grabowski), Gutowski (90. Dąbrowski)

Makowianka: Gorzoch - Ka. Pustoła, Piątek, Kacprzycki, Kozon (46. Obłudka), Rurka (46. Ciak), Kr. Pustoła, Dorocki (60. Złotkowski), Urbański, Koczara (65. Kowalkowski), Traczewski

Spotkanie 24 kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Makowianka Maków Maz. (13.05.2017)