Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Kurpik ograł lidera, porażka Świtu (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Kurpika Kadzidło sprawili dużą niespodziankę w spotkaniu 20 kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy sportowej pokonali lidera rozgrywek PAF Płońsk 3:2. Nieoczekiwanie przegrał Świt Baranowo.

Piłkarze Kurpika Kadzidło prowadzeni przez trenera Łukasz Pokorę objęli prowadzenie w dziesiątej minucie meczu za sprawą Szymona Samsela. Kolejne osiem minut później prowadzili już 2:0 po trafieniu Arkadiusza Wiśniewskiego. Po zmianie stron goście wyrównali. Najpierw bramkę zdobył Daniel Skolimowski, a chwilę później Damian Wierzchowski.

Decydującą o losach spotkania bramkę strzelił Hubert Dąbkowski i zapewnił triumf piłkarzom Kurpika Kadzidło. Podopieczni trenera Łukasza Pokory obecnie plasują się na na czwartej lokacie w tabeli z dorobkiem 39 punktów.

W zdecydowanie gorszych nastrojach niedzielne spotkanie kończyli piłkarze Świtu Baranowo. Podopieczni trenera Rafała Ogonowskiego przegrali z Konopianką Konopki 0:1 i obecnie plasują się tuż nad strefą spadkową. Atut własnego boiska wykorzystali zdecydowanie piłkarze Rzekunianki Rzekuń, którzy rozbili Pełtę Karniewo aż 11:0. Więcej o tym spotkaniu w materiale Rzekunianka rozbiła Pełtę Karniewo.

Spotkanie 20 kolejki A klasy: Kurpik Kadzidło - PAF Płońsk (7.05.2017)

Spotkanie 20 kolejki A klasy: Świt Baranowo - Konopianka Konopki (7.05.2017)