Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Trampkarze Korony ograli Amatora (zdjęcia, wideo)

Trampkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu 6 kolejki I ligi mazowieckiej pokonali Amatora Maszewo 4:2. Podopieczni trenera Michała Noska rozegrali dobre spotkanie, a skutecznością błysnęli w pierwszych minutach drugiej odsłony spotkania na stadionie w Wojciechowicach.

Pierwsze trafienie Koronie w jedenastej minucie meczu zapewnił Michał Kaliszewski, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Goście odpowiedzieli w 29 minucie gry, a Michała Fuksińskiego na raty zaskoczył Mateusz Bodal.

Tuż po zmianie stron żółto-niebiescy w ciągu niespełna siedmiu minut zdobyli trzy gole. Najpierw w 38 minucie meczu Aleksander Juchniewicz wyprowadził Koronę na prowadzenie. Dwie minuty później kolejnego gola zdobył Michał Kaliszewski, a w kolejnej akcji na listę strzelców wpisał się Aleksander Juchniewicz.

Goście zdołali jeszcze odpowiedzieć trafieniem Jakuba Kisielewskiego, ale to Korona ostatecznie cieszyła się z pewnego zwycięstwa 4:2 i kompletu punktów na swoim koncie. W kolejnym meczu żółto-niebiescy zmierzą się z Ursusem Warszawa. Spotkanie zaplanowano na niedzielę, 30 kwietnia na godz. 15.00.

Korona Ostrołęka - Amator Maszewo 4:2 (1:1)
Bramki: Kaliszewski 11. 40., Juchniewicz 38., 45. - Bodal 29., Kisielewski 61.

Korona: Fuksiński - Dasiak, Dmochowski, Głażewski, Juchniewicz, Kaczyński, Kaliszewski, Kiernozek, Mierzejewski, Nisiobęcki, Zięba oraz Blat, Długokęcki, Galara, Łaszczewski, Łaszczych, Lubiak, Mrożek.

Spotkanie 6 kolejki I ligi mazowieckiej trampkarzy: Korona Ostrołęka - Amator Maszewo (22.04.2017)