Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Kurpik bez punktów w Sypniewie (zdjęcia, wideo)

W spotkaniu 17 kolejki rozgrywek A klasy do ciekawego spotkania doszło w Sypniewie, gdzie zmierzyły się dwie ekipy walczące o awans. Lepsi okazali się piłkarze miejscowego Orła, którzy pokonali Kurpika Kadzidło 5:2. Hat-tricka na swoim koncie zapisał Paweł Glinka.

Pierwsze trafienie w 24 minucie meczu na koncie gospodarzy zapisał Marcin Gutowski. Sześć minut później było już 2:0 dla Orła. Tym razem bramkę zdobył Paweł Glinka. Przed przerwą Kurpik zdobył kontaktową bramkę za sprawą Arkadiusza Wiśniewskiego.

Po zmianie stron to jednak piłkarze z Sypniewa przejęli inicjatywę. Kolejne dwie bramki na swoim koncie zapisał Paweł Glinka. Drużyna z Kadzidła starała się odrobić straty, a efektem był gol strzelony przez Huberta Dąbkowskiego. Wynik konfrontacji ustalił Damian Prusaczyk na minutę przed końcem spotkania. Ostatecznie Orzeł pokonał Kurpika 5:2 i obecnie jest wiceliderem rozgrywek tuż za PAF Płońsk.

Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło 5:2 (2:1)
Bramki: Gutowski 24., Glinka 30., 55., 70., Prusaczyk 89. - Wiśniewski 37., Dąbkowski 88.

Orzeł: Żołyński - Pichała, Żebrowski, Sztąberski, Zalewski (84. Stepnowski), Gutowski (65. Prusaczyk), Beczak, Ostrowski, Glinka (75. Kruk), Sypniewski (81. Marcińczyk), Rawa

Kurpik: Hymkowski - P. Kaczyński, Grabowski (85. Charucki), Bednarczyk, Dawid (21. Szurnicki), Antoszewski, Koczkodan, Dąbkowski, Samsel (65. Drężek), Kisiel (46. Staniszewski), Wiśniewski

Spotkanie 17 kolejki A klasy: Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło (22.04.2017)