« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 sierpnia 2017 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grzegorz Łomacz w kadrze na Ligę Światową 2017

Ferdinando de Giorgi w marcu ogłosił szeroką kadrę reprezentacji Polski, w której znalazło się aż 62 siatkarzy. Teraz z tej grupy musiał wybrać 21 zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj w rozgrywkach Ligi Światowej w 2017 roku. Na kogo postawił Włoch?


Przygotowania do nowego sezonu nasza kadra rozpocznie od badań lekarskich w Warszawie, a następnie 8 maja przeniesie się do Spały, gdzie będzie trenować do 19 maja. Dzień później rozegra spotkanie towarzyskie w Katowicach z Iranem, a w dniach 31 maja - 18 czerwca w kolejne weekendy rozegra we Włoszech, Bułgarii i Polsce rundę interkontynentalną Ligi Światowej.

 

W gronie rozgrywających zostali powołani: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz i Marcin Komenda. Atakującymi w kadrze są: Łukasz Kaczmarek, Dawid Konarski i Maciej Muzaj. O miejsce na przyjęciu powalczą: Rafał Buszek, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka i Wojciech Włodarczyk.Środkowi w kadrze to: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Jakub Kochanowski i Bartłomiej Lemański. Na pozycji libero mają szansę zaprezentować się: Kacper Piechocki, Damian Wojtaszek i Paweł Zatorski.

 

Ferdinando de Giorgi uzupełnił swój sztab szkoleniowy. Jego asystentem będzie Piotr Gruszka, a trzecim trenerem Oskar Kaczmarczyk.

Odsłon: 2767
Komentarzy: 0
08:40, 20.04.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz w ścisłej kadrze na Mistrzostwa Europy

Łomacz w ścisłej kadrze na Mistrzostwa Europy

Niespodzianki nie było i być nie mogło. Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz znalazł się w ścisłej kadrze Biało-czerwonych na zbliżające się dużymi krokami Mistrzostwa Europy w Polsce. Ferdinando de Giorgi musiał skreśli czterech zawodników. Kto odpadł na finiszu przygotowań?

Łomacz: Byliśmy w tym meczu pod ścianą, ale...

Łomacz: Byliśmy w tym meczu pod ścianą, ale...

Siatkarze reprezentacji Polski z Grzegorzem Łomaczem w składzie zaliczyli bardzo udany sprawdzian w Memoriale Huberta Wagnera, który został rozegrany w Krakowie. W ostatnim meczu pokonali Rosję 3:2 i zapewnili sobie tym samym pierwsze miejsce w zawodach.

Łomacz rozpoczyna walkę w Memoriale Wagnera

Łomacz rozpoczyna walkę w Memoriale Wagnera

Siatkarze reprezentacji Polski z Grzegorzem Łomaczem w składzie już w piątkowy wieczór rozpoczną rywalizację XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Impreza po raz kolejny zostanie przeprowadzona w świetnej obsadzie. Poznaj terminarz gier Biało-czerwonych w turnieju.

Biało-czerwoni dwukrotnie sparowali ze Słowenią

Biało-czerwoni dwukrotnie sparowali ze Słowenią

Siatkarze reprezentacji Polski przygotowują się do zbliżających się dużymi krokami Mistrzostw Europy. Podopieczni Ferdinando de Giorgiego w pierwszym spotkaniu przegrali ze Słowenią 2:3. W drugim meczu w Spale zrewanżowali się rywalom wygrywając pewnie 3:0.

Mielnik: Mamy bardzo dobre warunki (zdjęcia, wideo)

Mielnik: Mamy bardzo dobre warunki (zdjęcia, wideo)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka mają za sobą już pierwsze treningi w okresie przygotowawczym do nowego sezonu II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika szlifują formę w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta oraz w siłowni Forma5 Club.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo