« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 kwietnia 2017 r., imieniny Teofila, Zyty, Żywisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grzegorz Łomacz w kadrze na Ligę Światową 2017

Ferdinando de Giorgi w marcu ogłosił szeroką kadrę reprezentacji Polski, w której znalazło się aż 62 siatkarzy. Teraz z tej grupy musiał wybrać 21 zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj w rozgrywkach Ligi Światowej w 2017 roku. Na kogo postawił Włoch?


Przygotowania do nowego sezonu nasza kadra rozpocznie od badań lekarskich w Warszawie, a następnie 8 maja przeniesie się do Spały, gdzie będzie trenować do 19 maja. Dzień później rozegra spotkanie towarzyskie w Katowicach z Iranem, a w dniach 31 maja - 18 czerwca w kolejne weekendy rozegra we Włoszech, Bułgarii i Polsce rundę interkontynentalną Ligi Światowej.

 

W gronie rozgrywających zostali powołani: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz i Marcin Komenda. Atakującymi w kadrze są: Łukasz Kaczmarek, Dawid Konarski i Maciej Muzaj. O miejsce na przyjęciu powalczą: Rafał Buszek, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka i Wojciech Włodarczyk.


Fit Room

Środkowi w kadrze to: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Jakub Kochanowski i Bartłomiej Lemański. Na pozycji libero mają szansę zaprezentować się: Kacper Piechocki, Damian Wojtaszek i Paweł Zatorski.

 

Ferdinando de Giorgi uzupełnił swój sztab szkoleniowy. Jego asystentem będzie Piotr Gruszka, a trzecim trenerem Oskar Kaczmarczyk.

Odsłon: 2419
Komentarzy: 0
08:40, 20.04.2017r.

« Powrót do strony głównej

» Powiązane artykuły

Mielnik: Pojedziemy na turniej finałowy bez presji

Mielnik: Pojedziemy na turniej finałowy bez presji

Siatkarze Energi Ostrołęka wywalczyli awans do turnieju finałowego rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika w Wilczynie odnieśli jedno zwycięstwo, które wystarczyło do gry w gronie sześciu najlepszych zespołów całego sezonu.

Siatkarze Energi w finale rozgrywek II ligi

Siatkarze Energi w finale rozgrywek II ligi

Siatkarze Energi Ostrołęka w niedzielnym starciu turnieju półfinałowego II ligi ulegli UKS Wilki Wilczyn 2:3, ale zapewnili sobie z jednym zwycięstwem na koncie awans do finału rozgrywek. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do podopiecznych trenera Mateusza Mielnika.

Grzegorz Łomacz z Lubina do Skry Bełchatów?

Grzegorz Łomacz z Lubina do Skry Bełchatów?

Przygoda ostrołęczanina Grzegorza Łomacza z Cuprum Lubin dobiegła końca. Po trzech sezonach nadszedł czas na podjęcie nowego wyzwania przez 30-letniego reprezentanta Polski. Kolejnym klubem w karierze ma być Skra Bełchatów. Czy tak się stanie?

Siatkarze Energi podnieśli się z kolan i pokonali MOS

Siatkarze Energi podnieśli się z kolan i pokonali MOS

Siatkarze Energi Ostrołęka po porażce w pierwszym dniu turnieju z Olimpią Sulęcin 0:3, w drugim dniu zmagań sprawili kibicom dużo radości i pokazali, że nie można ich przedwcześnie skreślać. Tym razem podopieczni trenera Mateusza Mielnika pokonali MOS Wola Warszawa 3:0.

Siatkarze Energi w Wilczynie ulegli Olimpii Sulęcin

Siatkarze Energi w Wilczynie ulegli Olimpii Sulęcin

Siatkarze Energi Ostrołęka w pierwszym spotkaniu turnieju półfinałowego II ligi w Wilczynie ulegli Olimpii Sulęcin 0:3. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika rozegrali słabe spotkanie, popełnili dużo błędów i nie dali rady nawiązać skutecznej walki o zwycięstwo.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo