« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 27 czerwca 2017 r., imieniny Władysława, Maryli, Władysławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

XXIII Półmaraton Kurpiowski. Trwają zapisy do biegu

XXIII edycja Półmaratonu Kurpiowskiego w ramach dni Ostrołęki została zaplanowana na niedzielę, 28 maja. Zawody organizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zostaną przeprowadzona na nowej trasie z atestem PZLA.


Start biegu odbędzie się z bieżni stadionu przy ul. Wincentego Witosa 1, a następnie uczestnicy pobiegną ul. Generała Józefa Hallera, ul. 11 Listopada, ul. Inwalidów Wojennych, rondo Księcia Janusza I, ul. Generała Aleksandra Gorbatowa, rondo Romana Dmowskiego, ul. Generała Aleksandra Gorbatowa, rondo Zbawiciela Świata, aleja Jana Pawła II, rondo Honorowych Dawców Krwi, ul. Bohaterów Warszawy, rondo Edwarda Kupiszewskiego, aleja Solidarności, rondo ks. Waltera, ul. Targowa, ul. Wesoła - wieś Goworki gm. Rzekuń, droga przez wieś Goworki w kierunku Nowej Wsi, droga w kierunku Teodorowa, kierunek do drogi krajowej 61.

 

Następnie na dystansie 13.2 km nastąpi nawrót i dalsza część biegu drogą w kierunku Nowej Wsi, drogą w kierunku Goworek, Goworki - ul. Wesoła, ul. Targowa, rondo ks. Waltera, ul. Targowa, rondo Anny Walentynowicz, ul. Targowa, rondo Holgera Hjelma, ul. Wincentego Witosa, rondo NSZZ "Solidarność", z metą na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.Dodatkowo w ramach imprezy zostanie przeprowadzony I Kurpiowska Dziesiątka, w której sprawdzić się będą mogli mniej zaawansowani biegacze. Obecnie na liści startowej jest już ponad 160 zawodniczek i zawodników, a do imprezy pozostało jeszcze nieco ponad pięć tygodni. Można ich dokonać poprzez stronę zapisy.sts-timing.pl. 

 

Regulaminy imprezy Półmaraton Kurpiowski i I Kurpiowska Dziesiątka. Więcej o przygotowaniach do XXIII Półmaratonu Kurpiowskiego i ostatnich edycjach imprezy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 2567
Komentarzy: 0
08:38, 20.04.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatleci OKLA rywalizowali w Warszawie

Lekkoatleci OKLA rywalizowali w Warszawie

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w Mistrzostwach Warszawy U-16. Do zmagań w zawodach przystąpili podopieczni Katarzyny i Konrad Szusterów, Bartosza Witkowskiego, Marianny Pędzich i Michała Zawojka.

Siedem medali OKLA w Mistrzostwach Podlasia

Siedem medali OKLA w Mistrzostwach Podlasia

Siedem medalowych lokat wywalczyli reprezentanci OKLA Ostrołęka w Mistrzostwach Podlasia, które odbyły się w Łomży. Łupem zawodników najstarszego Złoty medal wywalczyła Magdalena Olszewska w rzucie dyskiem 1 kg z wynikiem 39.51 m, poprawiając rekord życiowy. 

Młodzi lekkoatleci OKLA z sukcesami w Pułtusku

Młodzi lekkoatleci OKLA z sukcesami w Pułtusku

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi lekkoatleci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w Finale Regionalnym Czwartków Lekkoatletycznych, które odbyły się w Pułtusku. Podopieczni trenerów Bartosza Witkowskiego i Katarzyny Szuster z powodzeniem walczyli o wielki finał.

Dąbrowski: Celem minimum na IO w Tokio (wideo)

Dąbrowski: Celem minimum na IO w Tokio (wideo)

Przemysław Dąbrowski z Borawego w obecnym sezonie zapisał na swoim koncie pasmo sukcesów w imprezach rangi Mistrzostw Polski, a także najważniejszych imprezach w naszym regionie. Utalentowany lekkoatleta podkreśla, że chce biegać jeszcze szybciej.

Młody narybek OKLA z sukcesami w Nestle Cup

Młody narybek OKLA z sukcesami w Nestle Cup

Na pięknym nowoczesnym stadionie warszawskiej AWF odbyły się wojewódzkie eliminacje do wrześniowych zawodów finałowych Nestle Cup 2017. W imprezie nie zabrakło młodych lekkoatletów OKLA Ostrołęka, trenujących w ramach projektu Lekkoatletyka dla każdego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo