« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 kwietnia 2017 r., imieniny Teofila, Zyty, Żywisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

XXIII Półmaraton Kurpiowski. Trwają zapisy do biegu

XXIII edycja Półmaratonu Kurpiowskiego w ramach dni Ostrołęki została zaplanowana na niedzielę, 28 maja. Zawody organizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zostaną przeprowadzona na nowej trasie z atestem PZLA.


Start biegu odbędzie się z bieżni stadionu przy ul. Wincentego Witosa 1, a następnie uczestnicy pobiegną ul. Generała Józefa Hallera, ul. 11 Listopada, ul. Inwalidów Wojennych, rondo Księcia Janusza I, ul. Generała Aleksandra Gorbatowa, rondo Romana Dmowskiego, ul. Generała Aleksandra Gorbatowa, rondo Zbawiciela Świata, aleja Jana Pawła II, rondo Honorowych Dawców Krwi, ul. Bohaterów Warszawy, rondo Edwarda Kupiszewskiego, aleja Solidarności, rondo ks. Waltera, ul. Targowa, ul. Wesoła - wieś Goworki gm. Rzekuń, droga przez wieś Goworki w kierunku Nowej Wsi, droga w kierunku Teodorowa, kierunek do drogi krajowej 61.

 

Następnie na dystansie 13.2 km nastąpi nawrót i dalsza część biegu drogą w kierunku Nowej Wsi, drogą w kierunku Goworek, Goworki - ul. Wesoła, ul. Targowa, rondo ks. Waltera, ul. Targowa, rondo Anny Walentynowicz, ul. Targowa, rondo Holgera Hjelma, ul. Wincentego Witosa, rondo NSZZ "Solidarność", z metą na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.Dodatkowo w ramach imprezy zostanie przeprowadzony I Kurpiowska Dziesiątka, w której sprawdzić się będą mogli mniej zaawansowani biegacze. Obecnie na liści startowej jest już ponad 160 zawodniczek i zawodników, a do imprezy pozostało jeszcze nieco ponad pięć tygodni. Można ich dokonać poprzez stronę zapisy.sts-timing.pl. 

 

Regulaminy imprezy Półmaraton Kurpiowski i I Kurpiowska Dziesiątka. Więcej o przygotowaniach do XXIII Półmaratonu Kurpiowskiego i ostatnich edycjach imprezy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 1583
Komentarzy: 0
08:38, 20.04.2017r.

« Powrót do strony głównej

» Powiązane artykuły

Orlen Warsaw Games z udziałem OKLA na Agrykoli

Orlen Warsaw Games z udziałem OKLA na Agrykoli

Blisko czterdziestu młodych adeptów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki uczestniczyło w Orlen Warsaw Games na warszawskiej Agrykoli. Dzieci ze szkół podstawowych rywalizowały na dystansie 500 m, a młodzież z gimnazjum na dystansie 1000 m. Atrakcji nie brakowało.

Bartosik: Zrobię wszystko, aby pojechać do Danii

Bartosik: Zrobię wszystko, aby pojechać do Danii

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik chce wystąpić w Mistrzostwach Europy, które na przełomie lipca i sierpnia odbędą się w Danii. Ze względu na ograniczone środki finansowe wyjazd do Aarhus stoi jednak pod znakiem zapytania.

III Bieg Papieski dla Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

III Bieg Papieski dla Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Już po raz trzeci ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu licznie odpowiedzieli na zaproszenie klubu UKS Clan i wystartowali w Biegu Papieskim. Najlepszy na 3 km okazał się Przemysław Dąbrowski z Borawego dla którego był to debiut w zawodach.

III Cross Szalonego Kurpsia (zdjęcia, wideo)

III Cross Szalonego Kurpsia (zdjęcia, wideo)

Niespodzianki w III Crossie Szalonego Kurpsia nie było. Na najbardziej prestiżowym dystansie 10 km zwyciężył Przemysław Dąbrowski. Reprezentant Agro-Metal Ostrołęka i gminy Rzekuń zwyciężył w treningowym tempie z wynikiem 40 minut i 6 sekund.

Dwa złote medale i drugie miejsce dla OKLA

Dwa złote medale i drugie miejsce dla OKLA

Dwa złote medale wywalczyli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Biegach Przełajowych. Złote medale w zawodach wywalczyli Jakub Sędrowski i Katarzyna Bulter. Kto jeszcze uplasował się blisko podium?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo