« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 sierpnia 2017 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

XXIII Półmaraton Kurpiowski. Trwają zapisy do biegu

XXIII edycja Półmaratonu Kurpiowskiego w ramach dni Ostrołęki została zaplanowana na niedzielę, 28 maja. Zawody organizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zostaną przeprowadzona na nowej trasie z atestem PZLA.


Start biegu odbędzie się z bieżni stadionu przy ul. Wincentego Witosa 1, a następnie uczestnicy pobiegną ul. Generała Józefa Hallera, ul. 11 Listopada, ul. Inwalidów Wojennych, rondo Księcia Janusza I, ul. Generała Aleksandra Gorbatowa, rondo Romana Dmowskiego, ul. Generała Aleksandra Gorbatowa, rondo Zbawiciela Świata, aleja Jana Pawła II, rondo Honorowych Dawców Krwi, ul. Bohaterów Warszawy, rondo Edwarda Kupiszewskiego, aleja Solidarności, rondo ks. Waltera, ul. Targowa, ul. Wesoła - wieś Goworki gm. Rzekuń, droga przez wieś Goworki w kierunku Nowej Wsi, droga w kierunku Teodorowa, kierunek do drogi krajowej 61.

 

Następnie na dystansie 13.2 km nastąpi nawrót i dalsza część biegu drogą w kierunku Nowej Wsi, drogą w kierunku Goworek, Goworki - ul. Wesoła, ul. Targowa, rondo ks. Waltera, ul. Targowa, rondo Anny Walentynowicz, ul. Targowa, rondo Holgera Hjelma, ul. Wincentego Witosa, rondo NSZZ "Solidarność", z metą na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.Dodatkowo w ramach imprezy zostanie przeprowadzony I Kurpiowska Dziesiątka, w której sprawdzić się będą mogli mniej zaawansowani biegacze. Obecnie na liści startowej jest już ponad 160 zawodniczek i zawodników, a do imprezy pozostało jeszcze nieco ponad pięć tygodni. Można ich dokonać poprzez stronę zapisy.sts-timing.pl. 

 

Regulaminy imprezy Półmaraton Kurpiowski i I Kurpiowska Dziesiątka. Więcej o przygotowaniach do XXIII Półmaratonu Kurpiowskiego i ostatnich edycjach imprezy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 2664
Komentarzy: 0
08:38, 20.04.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatleci OKLA walczyli w finałach OOM

Lekkoatleci OKLA walczyli w finałach OOM

Piątka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki rywalizował w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbyły się na stadionie AWF Warszawa. W zawodach rangi Mistrzostw Polski nie zabrakło dobrych wyników, ale nie wystarczyły one do medali.

Setki biegaczy walczyły w przełaju (zdjęcia, wideo)

Setki biegaczy walczyły w przełaju (zdjęcia, wideo)

Setki biegaczy z całego regionu skorzystały z zaproszenia stowarzyszenia Arkadia i wzięły udział w Crossie na Ostrej Łące. Na najbardziej prestiżowym dystansie 15 km zwyciężali Przemysław Dąbrowski z Agro-Metal Ostrołęka i Magdalena Piątak z UKS Clan Ostrołęka.

Lekkoatleci OKLA wyróżnieni przez władze miasta

Lekkoatleci OKLA wyróżnieni przez władze miasta

Magdalena Żebrowska, Magdalena Olszewska i Fabian Czajkowski to trójka reprezentantów OKLA Ostrołęka, która została wyróżniona i nagrodzona przez władze miasta. Młodzi lekkoatleci zapisali na swoim koncie wartościowe wyniki, zdobywając medale Mistrzostw Polski.

Ostatnie sprawdziany UKS Siódemka przed OOM

Ostatnie sprawdziany UKS Siódemka przed OOM

Lekkoatleci UKS Siódemka Ostrołęka mają za sobą ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się dużymi krokami Mistrzostwami Polski Juniorów U-18. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali sprawdzian w stolicy.

Wartościowe wyniki lekkoatletów OKLA w stolicy

Wartościowe wyniki lekkoatletów OKLA w stolicy

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki po dwutygodniowym obozie w Olecku zanotowali udany występ w zawodach kontrolnych w Warszawie. W zawodach wystąpili podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo