Kurpik pewnie ograł Żaka Szreńsk (zdjęcia, wideo)

Bardzo udanie rywalizację w rundzie wiosennej A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczęły zespoły z powiatu. Kurpik Kadzidło pokonał przed własną publicznością Żaka Szreńsk. Trzy punkty zdobył Świt Baranowo, a Rzekunianka Rzekuń zanotowała remis.

Kurpik Kadzidło już po pierwszej połowie prowadził z Żakiem Szreńsk 2:0 po bramkach strzelonych przez Konrada Mamińskiego i Karola Antoszewskiego. W drugiej połowie meczu na 3:0 podwyższył Hubert Dąbkowski, a honorowe trafienie dla rywali zaliczył Michał Dwużnik.

Rzekunianka Rzekuń w wyjazdowym starciu zremisowała z Jutrzenką Unieck 3:3. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Michała Rychlika strzelili: Paweł Lutrzykowski, Bartosz Pędzich i Kamil Gontarz. Zwycięstwo na wyjeździe odnieśli piłkarze Świtu Baranowo pokonując Gryf Kownaty Żędowe 2:0. Obie bramki dla Świtu zdobył Damian Duszak.

Spotkanie 14 kolejki A klasy: Kurpik Kadzidło - Żak Szreńsk (26.03.2017)