Czwartek, 18 kwietnia 2024 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Kurpik pewnie ograł Żaka Szreńsk (zdjęcia, wideo)

Bardzo udanie rywalizację w rundzie wiosennej A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczęły zespoły z powiatu. Kurpik Kadzidło pokonał przed własną publicznością Żaka Szreńsk. Trzy punkty zdobył Świt Baranowo, a Rzekunianka Rzekuń zanotowała remis.

Kurpik Kadzidło już po pierwszej połowie prowadził z Żakiem Szreńsk 2:0 po bramkach strzelonych przez Konrada Mamińskiego i Karola Antoszewskiego. W drugiej połowie meczu na 3:0 podwyższył Hubert Dąbkowski, a honorowe trafienie dla rywali zaliczył Michał Dwużnik.

Rzekunianka Rzekuń w wyjazdowym starciu zremisowała z Jutrzenką Unieck 3:3. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Michała Rychlika strzelili: Paweł Lutrzykowski, Bartosz Pędzich i Kamil Gontarz. Zwycięstwo na wyjeździe odnieśli piłkarze Świtu Baranowo pokonując Gryf Kownaty Żędowe 2:0. Obie bramki dla Świtu zdobył Damian Duszak.

Spotkanie 14 kolejki A klasy: Kurpik Kadzidło - Żak Szreńsk (26.03.2017)

Turbina samodzielnym liderem

Za nami druga kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Forma strzelecka dopisała. W miniony piątek na boisku ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza padły 23 bramki.

Orz. Sami sobie komplikują życie

Po raz kolejny potwierdziła się teza, iż nie można przypisywać sobie punktów przed rozegraniem spotkania. Orz Goworowo gościł ostatnią ekipę Klasy B - Orzyc Chorzele. Goście skazywani na porażkę sprawili niespodziankę.

Jedenasty raz Rzekunianki (zdjęcia)

Piłkarze z Rzekunia mieli powody do zadowolenia. W dzisiejszym spotkaniu poradzili sobie z walczącym o utrzymanie w Klasie Okręgowej Wymakraczem Długosiodło. Dla podopiecznych Bartłomieja Jezierskiego była to jedenasta wygrana w sezonie, a szósta przed własną publicznością.

Cztery gole w meczu Świtu z Bartnikiem (zdjęcia)

Bardzo ciekawie było w Baranowie. Przeciwko sobie stanęły dwie ekipy z naszego powiatu. Świt Baranowo walczy o utrzymanie w Klasie A. Zespół z Myszyńca podobnie. Było wiele emocji, cztery bramki.

Święto ciężarów w Ostrołęce (zdjęcia)

Po 35 latach przerwy do naszego miasta zawitały zawody w podnoszeniu ciężarów. Dzisiaj w hali im. Arkadiusza Gołasia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki do lat 15. Gospodarzem mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.

Kolega @ 14:50, 27.03.2017r. IP: *.*.160.68

Co za gość na zdjęciu

Kazik @ 18:11, 27.03.2017r. IP: *

grajta pasy po ziemi, a nie 3 minuty filmu i pilka przez 2:45 minuty zawieszona gdzies w chmurach. wykopki dopiero jesienia

oka @ 00:27, 28.03.2017r. IP: *.*.157.11

Himuś dobry wariat.
PS nie kop tak tymi czubami o murawę bo Ci się buty rozkleją :)

szyderca @ 08:18, 28.03.2017r. IP: *.*.31.49

to w końcu remis czy zwycięstwo? czyżby ktoś tu nie potrafił przepisać wyników z pzpn? skoro to przerasta to może pora odpuścić

legalnyczynie @ 09:51, 28.03.2017r. IP: *.*.48.125

Rzekunianka 3:3 czy 2:1? Zdecydujcie sie amatorzy