« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 24 lutego 2017 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wojna w ringu Zienkiewicza w Suwałkach (wideo)

(fot. Więcej zdjęć na suwalki24.pl)

Kolejną walkę w formule kickboxing zapisał na swoim koncie reprezentant Fight Academy Ostrołęka Aleksy Zienkiewicz. Tym razem podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka stoczył pojedynek z Rafałem Kamińskim z Panzer Suwałki w ramach Gali Pałuska Kickboxing Night 3.


Aleksy Zienkiewicz walczył w kategorii -81 kg z reprezentantem gospodarzy. Po walce stojącej na dobrym poziomie musiał uznać wyższość rywala po niejednogłośnej decyzji sędziów. W ringu trwała prawdziwa wojna, a werdykt mógł być korzystny również dla ostrołęczanina.

- Tak jak powiedzieli komentatorzy zawodnicy poszli na wojnę w ringu - mówi trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Jesteśmy zadowoleni z występu Aleksa, nie zawsze się wygrywa, tym bardziej z miejscowym zawodnikiem. Alek dobrze skracał dystans, realizował założenia z przygotowań, jednak troszkę zabrakło do zwycięstwa. Walka bardzo podobała się miejscowej publiczności, która w przeważającej większości oglądała ją na stojąco.

 Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka nie ma zbyt dużo czasu na odpoczynek i regenerację sił. W najbliższych dniach ruszają bowiem przygotowania do kolejnej walki.
- Możemy już zdradzić, że Aleksy zaprezentuje się podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie w sobotę, 18 marca. - Będzie to z pewnością bardzo ciekawe wydarzeniem z udziałem najlepszych zawodników z naszego klubu.

 

Obejrzyj walkę Aleksego Zienkiewicza w Gali Pałuska Kickboxing Night 3

Odsłon: 8289
Komentarzy: 1
08:55, 17.02.2017r.

« Powrót do strony głównej

» Powiązane artykuły

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zawita do Lelisa

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zawita do Lelisa

Uczniowski Klub Sportowy Fight Academy Ostrołęka oraz Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zapraszają na kolejną odsłonę Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Podczas gali w hali sportowej przy ulicy Szkolnej dojdzie do zmagań w kilku formułach sztuk walki

Ferie z Academia Gorila dla dzieci i młodzieży

Ferie z Academia Gorila dla dzieci i młodzieży

Ostrołęcka Akademia Sportu Gorila zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach w drugim tygodniu ferii zimowych. Zajęcia z gimnastyki dla dzieci poprowadzi doświadczony instruktor Grzegorz Mulinek. Chcesz zapisać się na zajęcia już teraz?

Konkurs. Wygraj karnety do Academia Gorila (wideo)

Konkurs. Wygraj karnety do Academia Gorila (wideo)

Klub Academia Gorila Ostrołęka zaprasza do udziału we wspólnych treningach. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a zajęcia dla naszych czytelników, którzy wezmą udział w specjalnym konkursie mogą być całkowicie bezpłatne. Co należy zrobić?

Złoto Kubika i Krejszeffa w Muay Thai (wideo)

Złoto Kubika i Krejszeffa w Muay Thai (wideo)

Kolejne świetne występy na swoim koncie zapisali reprezentanci Academia Gorila Ostrołęka w Muay Thai. Tym razem w VII Warszawskim Turnieju Muay Thai o Puchar Ursusa wzięła udział czwórka podopiecznych trenera Grzegorza Mulinka z sekcji boksu tajskiego.

Ferie z Ostrołęckim Klubem Karate Kyokushin

Ferie z Ostrołęckim Klubem Karate Kyokushin

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin w okresie ferii zimowych zaprasza na bezpłatne treningi do swojego dojo przy ulicy Kilińskiego. Propozycja jest skierowana do dzieci z Ostrołęki i okolic, które chciałyby aktywnie spędzić czas i spróbować swoich sił w karate kyokushin.

» Wasze komentarze

Pablo @ 22:25, 17.02.2017r. IP: *.*.65.35

nie znam go, ale dobra walka mordo !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo