« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 marca 2017 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wojna w ringu Zienkiewicza w Suwałkach (wideo)

(fot. Więcej zdjęć na suwalki24.pl)

Kolejną walkę w formule kickboxing zapisał na swoim koncie reprezentant Fight Academy Ostrołęka Aleksy Zienkiewicz. Tym razem podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka stoczył pojedynek z Rafałem Kamińskim z Panzer Suwałki w ramach Gali Pałuska Kickboxing Night 3.


Aleksy Zienkiewicz walczył w kategorii -81 kg z reprezentantem gospodarzy. Po walce stojącej na dobrym poziomie musiał uznać wyższość rywala po niejednogłośnej decyzji sędziów. W ringu trwała prawdziwa wojna, a werdykt mógł być korzystny również dla ostrołęczanina.

- Tak jak powiedzieli komentatorzy zawodnicy poszli na wojnę w ringu - mówi trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Jesteśmy zadowoleni z występu Aleksa, nie zawsze się wygrywa, tym bardziej z miejscowym zawodnikiem. Alek dobrze skracał dystans, realizował założenia z przygotowań, jednak troszkę zabrakło do zwycięstwa. Walka bardzo podobała się miejscowej publiczności, która w przeważającej większości oglądała ją na stojąco.

 



Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka nie ma zbyt dużo czasu na odpoczynek i regenerację sił. W najbliższych dniach ruszają bowiem przygotowania do kolejnej walki.
- Możemy już zdradzić, że Aleksy zaprezentuje się podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie w sobotę, 18 marca. - Będzie to z pewnością bardzo ciekawe wydarzeniem z udziałem najlepszych zawodników z naszego klubu.

 

Obejrzyj walkę Aleksego Zienkiewicza w Gali Pałuska Kickboxing Night 3

Odsłon: 9464
Komentarzy: 1
08:55, 17.02.2017r.

« Powrót do strony głównej

» Powiązane artykuły

Złoto i trzy brązy dla karateków MKKK Shinkyokushin

Złoto i trzy brązy dla karateków MKKK Shinkyokushin

Dobry występ zanotowali reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca wywalczyli cztery medale, w tym ten z najcenniejszego kruszcu.

Ludwiczak: Poziom walk jest coraz wyższy (wideo)

Ludwiczak: Poziom walk jest coraz wyższy (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów organizowana przez UKS Fight Academy oraz Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. Walki reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego dały dużo satysfakcji kibicom.

Rewelacyjny występ Ostrołęckiego KKK w Radomiu

Rewelacyjny występ Ostrołęckiego KKK w Radomiu

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin świetnie zaprezentowali się w Mistrzostwach Polski Wschodniej i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła z imprezy przywieźli aż jedenaście medali.

Golon: Cieszy mnie kolejna wygrana (wideo)

Golon: Cieszy mnie kolejna wygrana (wideo)

Kolejne zwycięstwo w formule K1 w kategorii -77 kg na swoim koncie zapisał Piotr Golon z Fight Academy Ostrołęka. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka stoczył zacięty i emocjonujący pojedynek z Bartłomiejem Arnistą z Fighters Team Pisz.

Karatecy Ostrołęckiego KKK rozbijali cegły (wideo)

Karatecy Ostrołęckiego KKK rozbijali cegły (wideo)

Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów nie zabrakło pokazu Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się podopieczni sensei Radosława Sikory i sensei Krzysztofa Ślaskiego, którzy trenują w sekcji w Lelisie.

» Wasze komentarze

Pablo @ 22:25, 17.02.2017r. IP: *.*.65.35

nie znam go, ale dobra walka mordo !

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama














Najnowsze wideo