« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 sierpnia 2017 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wojna w ringu Zienkiewicza w Suwałkach (wideo)

(fot. Więcej zdjęć na suwalki24.pl)

Kolejną walkę w formule kickboxing zapisał na swoim koncie reprezentant Fight Academy Ostrołęka Aleksy Zienkiewicz. Tym razem podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka stoczył pojedynek z Rafałem Kamińskim z Panzer Suwałki w ramach Gali Pałuska Kickboxing Night 3.


Aleksy Zienkiewicz walczył w kategorii -81 kg z reprezentantem gospodarzy. Po walce stojącej na dobrym poziomie musiał uznać wyższość rywala po niejednogłośnej decyzji sędziów. W ringu trwała prawdziwa wojna, a werdykt mógł być korzystny również dla ostrołęczanina.

- Tak jak powiedzieli komentatorzy zawodnicy poszli na wojnę w ringu - mówi trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Jesteśmy zadowoleni z występu Aleksa, nie zawsze się wygrywa, tym bardziej z miejscowym zawodnikiem. Alek dobrze skracał dystans, realizował założenia z przygotowań, jednak troszkę zabrakło do zwycięstwa. Walka bardzo podobała się miejscowej publiczności, która w przeważającej większości oglądała ją na stojąco.

 Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka nie ma zbyt dużo czasu na odpoczynek i regenerację sił. W najbliższych dniach ruszają bowiem przygotowania do kolejnej walki.
- Możemy już zdradzić, że Aleksy zaprezentuje się podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie w sobotę, 18 marca. - Będzie to z pewnością bardzo ciekawe wydarzeniem z udziałem najlepszych zawodników z naszego klubu.

 

Obejrzyj walkę Aleksego Zienkiewicza w Gali Pałuska Kickboxing Night 3

Odsłon: 9920
Komentarzy: 1
08:55, 17.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pietruczuk w nowych barwach i kadrze narodowej

Pietruczuk w nowych barwach i kadrze narodowej

KS Rushh Kielce będzie nowym klubem sportowym w karierze ostrołęckiego pięściarza Marka Pietruczuka. Doświadczony zawodnik nadal będzie trenował pod wodzą szkoleniowca Victorii Pawła Czartoryskiego, ale nie będzie już reprezentował barw Ostrołęki.

Dwa brązy Daniela Zaręby w Mistrzostwach Polski

Dwa brązy Daniela Zaręby w Mistrzostwach Polski

Dwa brązowe medale wywalczył szkoleniowiec Victorii Ostrołęka Daniel Zaręba w V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. W zawodach w Nisku pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu ostrołęczanin wystartował w dwóch formułach.

Efektowne starcia Fight Academy w Suszu

Efektowne starcia Fight Academy w Suszu

Aż jedenaście medalowych lokat wywalczyli reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu w Suszu. Do rywalizacji przystąpiło dziewięciu podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka prezentując wysoką formę.

Zacięte boje Victorii w Grand Prix Białegostoku

Zacięte boje Victorii w Grand Prix Białegostoku

Trójka pięściarzy ostrołęckiej Victorii rywalizowała w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim. W zawodach z cyklu Grand Prix Białegostoku zwycięstwo na swoim koncie zapisał Jakub Waszkiewicz. Porażkami zakończyły się starcia Damiana Krukowskiego i Oliwii Waszkiewicz.

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w kolejnych silnie obsadzonych zawodach. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła wzięli udział w Międzynarodowym Turniej w Karate Kyokushin w Białymstoku.

» Wasze komentarze

Pablo @ 22:25, 17.02.2017r. IP: *.*.65.35

nie znam go, ale dobra walka mordo !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo