« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 marca 2017 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczyli o puchar SM Centrum (zdjęcia, wideo)

Kacper Rydel z Wąsewa okazał się najlepszy w szachowym turnieju o puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Centrum dla dzieci i młodzieży. 17-latek pokonał młodszego o osiem lat Wojciecha Tadrzaka z Ostrołęki. Trzeci był 12-letni Mikołaj Rydel z Wąsewa.


Kolejne miejsca w rywalizacji zajęli Krzysztof Trzaska i Zuzanna Trzaska (oboje z Ostrowi Mazowieckiej) oraz Krzysztof Lewandowski z Ostrołęki. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Zuzanna Trzaska przed Kamilą Trzaską (obie z Ostrowi Mazowieckiej).

 

W gronie najmłodszych zawodników imprezy najlepszy okazał się Krzysztof Trzaska z Ostrowi Mazowieckiej w finałowej rozgrywce wygrywając z Alanem Dobkowskim z Ostrołęki. Do rywalizacji dzieci i młodzież zaprosiła Szkoła Podstawowa nr 10 i Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum. Dla najlepszych zawodniczek i zawodników przewidziano medale oraz pamiątkowe statuetki.Głównym organizatorem imprezy oraz sędzią zawodów był Tadeusz Nalewajk.

 

Zobacz zdjęcia:
Szachowy Turniej o Puchar Prezesa SM Centrum (16.02.2017)

 

Odsłon: 4080
Komentarzy: 1
08:49, 17.02.2017r.

« Powrót do strony głównej

» Powiązane artykuły

Nowy wyzwania przed KFA Kurpie. Chcesz dołączyć?

Nowy wyzwania przed KFA Kurpie. Chcesz dołączyć?

Futboliści KFA Kurpie powracają do treningów. Drużynę poprowadzi trener Adrian Kocięcki i chce stworzyć ciekawy zespół, który w przyszłym sezonie może powalczyć o dobre wyniki w rozgrywkach ligowych. Najbliższe miesiące zespół chce poświęcić na spokojne treningi.

III Cross Szalonego Kurpsia. Trwają zgłoszenia

III Cross Szalonego Kurpsia. Trwają zgłoszenia

Ostrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości Arkadia zaprasza do udziału w III Biegu Przełajowym Cross Szalonego Kurpsia. Impreza ma charakter otwarty i będzie prowadzona w duchu fair play. Organizatorzy nie pobierają wpisowego za udział. Chcesz dołączyć?

KS 'Spych' Przystań w Biegu Piastów (zdjęcia)

KS "Spych" Przystań w Biegu Piastów (zdjęcia)

Reprezentanci KS "Spych" Przystań tradycyjnie pojawili się już w Jakuszycach, aby wziąć udział w kolejnej edycji festiwalu narciarstwa biegowego, czyli Biegu Piastów. Na uczestników czekały trasy o zróżnicowanej długości od 9 km do 50 km dla najbardziej wytrwałych.

Szachowa batalia w Gimnazjum nr 2 (zdjęcia, wideo)

Szachowa batalia w Gimnazjum nr 2 (zdjęcia, wideo)

Ponad pięćdziesiąt zawodników z podziałem na kategorie wiekowe przystąpiło do rywalizacji w II Turnieju Szachowym "Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Do zmagań w Gimnazjum nr 2 szachiści z kilku miejscowości przystąpili na zaproszenie klub UMKS Wieża Ostrołęka.

Konkurs. Weź udział i zgarnij nagrody (wideo)

Konkurs. Weź udział i zgarnij nagrody (wideo)

Wspólnie z siłownią Forma5 Club z okazji Dnia Kobiet zapraszamy do konkursu w naszym serwisie sportowym. Do wygrania tym razem aż pięć karnetów, które z pewnością pomogą odzyskać naszym Czytelnikom dobrą formę. Jak zdobyć upragnioną nagrodę?

» Wasze komentarze

kl @ 06:36, 18.02.2017r. IP: *.*.90.53

Czy to ,,prezes,, fundował nagrody z własnej pensji?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo