« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 24 lutego 2017 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pyskło: Celuję w złoto Mistrzostw Polski (wideo)

Dominika Pyskło to niezwykle utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, która w kolejnych sezonach uzyskuje coraz większe sukcesy. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła stanęła również na podium w głosowaniu na Sportowca Roku 2016 w Regionie.


Dominika Pyskło w 2016 roku stanęła m.in. na najniższym stopniu podium w Pucharze Europy w Lublinie w kategorii juniorek -55 kg. Reprezentantka Ostrołęckiego KKK świetnie zaprezentowała się także w zawodach Pucharu Polski w Ciechanowie, gdzie wywalczyła złoty medal w kumite i stanęła na najniższym stopniu podium w konkurencji kata.

 

Dominika Pyskło bardzo udanie rywalizowała również w szeregu ogólnopolskich imprez nie opuszczając podium. Z pewnością to jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Który z sukcesów był dla niej najważniejszy?- Najbardziej cieszy mnie złoty medal Pucharu Polski wywalczony w 2016 roku w Ciechanowie - mówiła po wręczeniu nagrody czołowa zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin Dominika Pyskło. - To zawody z udziałem najlepszych zawodników z najlepszych klubów w Polsce. Jestem zadowolona także z trzeciego miejsca w zawodach Pucharu Europy.

 

A jakie cele i plany przed Dominiką Pyskło w obecnym sezonie? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Odsłon: 5482
Komentarzy: 1
10:04, 16.02.2017r.

« Powrót do strony głównej

Sportowiec 2016

» Powiązane artykuły

Wyróżnienia dla Nakielskiego i Waszkiewicz (wideo)

Wyróżnienia dla Nakielskiego i Waszkiewicz (wideo)

Hubert Nakielski i Oliwia Waszkiewicz odebrali wyróżnienia specjalne oraz nagrody z rąk wiceprezydenta miasta Ostrołęki Grzegorza Płochy i przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego podczas podsumowania roku 2016 w lokalnym sporcie.

Wilk: Pokazałam, że potrafię grać w piłkę (wideo)

Wilk: Pokazałam, że potrafię grać w piłkę (wideo)

Aleksandra Wilk jest niezwykle utalentowaną zawodniczką ostrowskiego klubu piłki nożnej, który występuje w rozgrywkach III ligi. Podopieczna trenera Michała Kacprzaka w 2016 roku zdobyła dla swojej drużyny sześć bramek i zapisała na swoim koncie siedem asyst.

Pragacz: Chcemy utrzymać się w IV lidze (wideo)

Pragacz: Chcemy utrzymać się w IV lidze (wideo)

Michał Pragacz w ostatnich dwóch sezonach reprezentuje barwy MKS Przasnysz. 27-letni zawodnik jest wychowankiem Makowianki Maków Mazowiecki. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2016 w Regionie uplasował się na drugiej lokacie w głosowaniu Czytelników. 

Kaliszewski: Mam już swoje lata, ale... (wideo)

Kaliszewski: Mam już swoje lata, ale... (wideo)

Marek Kaliszewski to od kilkunastu lat jeden z najlepszych piłkarzy w regionie. 33-letni zawodnik Tęczy JBB Łyse Marek Kaliszewski wciąż zachwyca swoją dyspozycją i jest jednym z najlepszych zawodników IV ligi mazowieckiej. Cenią go także kibice w regionie.

Czajkowski: Moim celem Mistrzostwa Polski (wideo)

Czajkowski: Moim celem Mistrzostwa Polski (wideo)

Fabian Czajkowski to kolejny niezwykle utalentowany zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczny trenera Bartosza Witkowskiego to duży talent, który w 2016 roku otarł się o medal Mistrzostw Polski Młodzików. W plebiscycie zajął piątą lokatę.

» Wasze komentarze

Pawel @ 19:17, 16.02.2017r. IP: *.*.163.34

Brawo dla ciebie i trenera.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo