Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

III LO ze złotem w piłkę ręczną (zdjęcia, wideo)

Piłkarki ręczne z III LO pod wodzą trenera Rafała Niećki okazały się bezapelacyjnie najlepsze w Mistrzostwach Ostrołęki dla szkół średnich. W rywalizacji o puchar przechodni prezydenta miasta odniosły komplet zwycięstw i zaprezentowały naprawdę duże umiejętności.

Drużyna III LO wystąpiła w składzie: Ada Milewska, Karolina Klimczak, Ilona Zięba, Kinga Leszczyńska, Patrycja Koźliczak, Zuzanna Dawidko, Paula Tomaszewska, Kinga Korczakowska i Nicola Zielińska.

W zawodach III LO pokonało ZSZ 2 4:2, ZSZ 3 7:2, ZSZ 4 9:3, I LO 6:4 i II LO 6:1. Srebrne medale w zawodach przypadły szczypiornistkom II LO, a brązowe medale piłkarkom z I LO. Miejsca poza podium rywalizacji przypadły kolejno zespołom: ZSZ 4, ZSZ 2 i ZSZ 3.

Puchar od prezydenta miasta i pamiątkowe medale najlepszym zespołom wręczyli przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski oraz dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej Robert Juchniewicz.

Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Ręcznej Kobiet (8.02.2017)

Odsłon: 14533
Komentarzy: 12
14:17, 08.02.2017r.

14 ekip zagra w Ostrołęce. To już jutro!

Już 20 kwietnia w Ostrołęce odbędzie się III Ogólnopolski Turniej Handball Masters Cup pod patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika i przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego. Zmagania odbędą się w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Głażewski: Chcę grać na światowym poziomie i reprezentować kraj z orzełkiem na piersi

Doskonale pamiętacie turniej 1/8 finału mistrzostw Polski juniorów młodszych. Zespół Trójki Ostrołęka wywalczył awans do kolejnej fazy rozgrywek. Nasi wygrali dwa z trzech meczów. Jednym z bohaterów podopiecznych Żebrowskiego i Blocha był 16-letni Adam Głażewski, który został uznany najlepszym bramkarzem turnieju.

Zespół Radków rusza po marzenia!

Przed piłkarzami ręcznymi Trójki Ostrołęka ogromne wyzwanie. Podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha już jutro rozpoczną walkę w 1/4 mistrzostw Polski juniorów młodszych.

Trójka. Bez niespodzianki

Miała być trudne przeprawa i taka była. Podopieczni Tomasza Rybickiego nie poradzili sobie z drugim zespołem wicemistrzów Polski. Piłkarze ręczni Trójki przegrali 24:29 z Orlenem Wisłą II Płock.

Trójka chce niespodzianki. Rybicki: Liczymy na naszych kibiców

Przed zespołem piłkarzy ręcznych Trójki kolejny mecz o punkty. Dzisiaj o godz. 19:30 podopieczni Tomasza Rybickiego zagrają u siebie z Orlenem Wisłą II Płock. Będzie to bój 26. kolejki, która pierwotnie miała odbyć się 18 i 19 maja.

Kibicka Kasia @ 14:26, 08.02.2017r. IP: *.*.71.206

to było jasne od samego początku, gratki koleżaneczki.

Hania @ 15:28, 08.02.2017r. IP: *.*.238.148

Najlepsze dziewczyny z 3 LO!!!

Brawoo @ 15:57, 08.02.2017r. IP: *.*.163.136

Super dziewczyny i brawa dla trenera Niecki.

brawo Ty @ 16:18, 08.02.2017r. IP: *.*.55.18

Brawo Rafał Niećko. Świetny piłkarz, świetny trener.

Oglądający @ 19:03, 08.02.2017r. IP: *.*.109.43

Mając tak dobrą obrotową jak "10" w 3 LO, nie dziwne, że wygrały turniej. Jedna dziewczyna zgarniała dwie zawodniczki przeciwnej drużyny i robiła miejsca dla atakujących. Tak to wyglądało z trybun, gratulacje. ;)

Fanka @ 19:52, 08.02.2017r. IP: *.*.163.136

Może wreszcie Doczekamy się zespołu dziewcząt występującego w rozgrywkach ligowych tak jak miało to miejsce kilka lat temu.

Beata @ 20:02, 08.02.2017r. IP: *.*.234.44