Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Rzekunianka zbiła Jutrzenkę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń pokonali Jutrzenkę Unieck 5:3, ale już do przerwy podopieczni trenera Łukasza Załęskiego prowadzili 4:0. Spotkanie po niespełna dwóch kwadransach gry musiało zostać przerwane ze względu na obfite opady deszczu.

Arbiter główny Paweł Gwiazda przerwał mecz, bo na boisku przy ulicy Miłej deszcz zmył wszystkie linie. Spotkanie wznowiono po dwudziestu minutach przerwy, a Rzekunianka rozgrywała koncertowe zawody. Jeszcze przed nawałnicą po pięknej indywidualnej akcji na listę strzelców wpisał się Kamil Gontarz.

Po dwóch kwadransach gry gola dla Rzekunianki zdobył Przemysław Olbryś, a przed przerwą o swoich nieprzeciętnych umiejętnościach przypomniał Bartosz Pędzich i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Po zmianie stron w szeregi klubu z Rzekunia wkradło się rozprężenie i to goście zdobyli trzy bramki.

Wynik przypieczętował wprowadzony w drugiej połowie meczu Daniel Przywojski i zapewnił triumf gospodarzom.
- Jestem zadowolony z pierwszej połowy meczu, po której prowadziliśmy już 4:0 - podkreśla trener Łukasz Załęski. - Trudno było zachować koncentrację przy tym wyniku moim zawodnikom i popełnili trochę błędów. Cieszy końcowy wynik i widać, że praca wykonywana na treningach zmierza w dobrym kierunku.

Rzekunianka Rzekuń - Jutrzenka Unieck 5:3 (4:0)
Bramki dla Rzekunianki: Gontarz 15., Olbryś 30., Pędzich 38. 42. Przywojski 88.

Rzekunianka: Tyszka - Białczak, Załęski, Lutrzykowski, Wysocki, Olbryś (60. Obuchowicz), Wierzbowski, Wołejszo (60. Przywojski), Gontarz (55. Il), Pędzich (75. Gocłowski), Choroszewski

Spotkanie 1 kolejki A klasy: Rzekunianka Rzekuń - Jutrzenka Unieck (21.08.2016)

Sobotnia radość troszynian w Raszynie?

Przed zespołem Michała Złotkowskiego spotkanie wyjazdowe. W sobotę o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozpocznie bój z KS-em Raszyn. Przed tygodniem rywale ulegli 0:1 Józefovii Józefów. Z kolei nasi zremisowali 1:1 z Oskarem Przysucha.

Narew. Jeśli chcą przedłużyć nadzieje, muszą wygrać

To bodaj najważniejszy mecz w tym sezonie dla Narwi. Ostrołęczanie, którzy zajmują trzecie miejsce w V lidze podejmą wicelidera - Makowiankę Maków Mazowiecki. W przypadku zwycięstwa gości, na dziewięć kolejek przed końcem rozgrywek, urośnia aż do dziesięciu punktów.

ULKS zbije Kryształ? Rzekunianka powtórzy wyczyn Kurpika?

Ale to będzie ciekawa kolejka. Przed tygodniem Kurpik Kadzidło pokonał 1:0 Wkrę Żuromin. Dla rywali była to pierwsza porażka w sezonie. Druga może zdarzyć się w sobotę. Tym razem wicelidera sprawdzi zespół z Rzekunia. ULKS Ołdaki jedzie do Glinojecka, zaś Kurpik zagra na obiekcie Konopianki.

Nasze ekipy powalczą o punkty w Klasie A

Przed nami 18. kolejka w Klasie A. Jedyną ekipą, która zagra u siebie będzie Bartnik Myszyniec. Przed tygodniem zespół Adriana Wajdy zremisował 2:2 ze Świtem. Baranowianie jadą do Szreńska. Narew II wybiera się do Karolinowa, zaś GKS Łyse zawita na obiekt FC 2012 Różan.

Czy Turbina będzie niepokonana?

Przed nami trzecia kolejka III edycji Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Dzisiaj na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza odbędzie się sześć spotkań.

JOKER @ 10:11, 22.08.2016r. IP: *.*.226.187

Brawo Panowie ;) Trzymam kciuki za Was ;) Jest dobra ekipa w Rzekuniu :)

kibic z okręgu @ 10:22, 22.08.2016r. IP: *.*.52.191

pierwsza połowa marzenie, a w drugiej zabrakło trochę konsekwencji, bo wynik byłby zdecydowanie wyższy.

xyz @ 12:58, 22.08.2016r. IP: *.*.118.185

Tak trzymać Rzekunianka po zmianie zarządu tak wygląda spotkanie wo gule inny klimat na meczu widać zaangażowanie

o..O @ 14:27, 22.08.2016r. IP: *.*.4.12

Wynik jak w hokeju...

Kibic @ 14:38, 22.08.2016r. IP: *.*.130.127

Co do meczu pierwsza połowa Rzekuń całkowicie zdominował rywali zarówno grą jak i zaangażowniem i mentalnie, druga połowa na własną prośbe wprowadzili nerwy bo nie wykorzystali swoich okazji, powinno skończyć się siedmioma lub ośmioma bramkami dla Rzekunia. Co do organizacji meczu inny świat. Nowy zarząd się spisał. Inny klimat i od razu inne widowisko. Dzieci podawający piłkę super sprawa muzyka od razu ludzie pojawili się na trybunach. Oby tak dalej. Powodzenia.

ziom @ 16:39, 22.08.2016r. IP: *

1:11

toc to A klasa wygrywa ta druzyna ktorej pilkarze mniej wypili w sobote czy piatek i maja mniejszego kaca w dniu meczu. to normalne

wiwa @ 19:27, 22.08.2016r. IP: *.*.157.11

Czym wy się ludzie podniecacie. Unieck sam sobie strzelił 3 bramki w 1 połowie. "Po pięknej indywidualnej akcji na listę strzelców wpisał się Kamil Gontarz" hahahaha jakiej pięknej, obrońca nie trafił w piłkę na 5 metrze i Gonti tylko dopełnił formalności

kibic @ 20:22, 22.08.2016r. IP: *.*.124.33

czym sie podniecacie unick ledwo sie utrzymal w poprzednim sezonie a teraz braciaki zarzadzaja klubem sciagneli kilku do kopania i zaczynaja gwiazdowac w A KLASIE:)

do wiwa @ 10:03, 23.08.2016r. IP: *.*.53.163

Na meczu 20 osób i ty myślisz, że nie wiadomo kto pisze na drużynę?

kolega @ 11:57, 23.08.2016r. IP: *.*.120.58

wiekszosc komentarzy pisze byly trener i obecny trener:)

Paweł Sendrowski @ 12:25, 23.08.2016r. IP: *.*.177.16

Były trener (bo myślę o mnie chodzi), cieszy się ze zwycięstwa klubu, w którym spędził 15 lat i tylko złośliwcy mogą myśleć, że źle mu życzę. To, że z różnych powodów nie działam w klubie, nie znaczy, że chcę dla niego źle. Sam osobiście namawiałem przed sezonem kilku chłopaków, żeby nie rezygnowali z gry w Rzekuniance. To jest moje IP, pod innym nie komentowałem i nie zamierzam ...