Piasecki katem KS CK Troszyn (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu o mistrzostwo ligi okręgowej nieoczekiwanie ulegli Orzycowi Chorzele 2:3. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego w rozegranym na stadionie przy ulicy Wojciechowicach meczu nie wykorzystali szansy na zwycięstwo.

Początek meczu był dobry w wykonaniu gospodarzy, który w trzynastej minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą Piotra Gutowskiego. Na dwie minuty przed przerwą wyrównujące trafienie zaliczył pozyskany z MKS Przasnysz bramkostrzelny napastnik Piotr Piasecki.

Podopieczni trenera Łukasza Bałazego zdołali odpowiedzieć w 54 minucie gry, kiedy to ponownie na listę strzelców wpisał się Piotr Gutowski. W kolejnych fragmentach mecz gra się wyrównała, a goście szukali okazji do wyrównania. W przedostatniej minucie gry po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła pod nogi Piotra Piaseckiego, który pewnym strzałem wpisał się na listę strzelców.

W doliczonym czasie gry ten sam zawodnik strzelił kolejnego gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła ponownie do Piaseckiego, który pewnym strzałem skierował ją to bramki i to piłkarze z Chorzel mogli cieszyć się z kolejnego kompletu punktów.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach ligi okręgowej podopiecznych trenera Łukasza Bałazego rozegrają na wyjeździe w sobotę, 27 sierpnia. Rywalem będzie Wkra Bieżuń.

KS CK Troszyn - Orzyc Chorzele 2:3 (1:1)
Bramki: Gutowski 13. 54. - Piasecki 43. 89. 90.+1

Troszyn: Drężek - A. Abramczyk, Sakowski, Grochocki, Dzwonkowski - M. Kaczyński, Gutowski, Bałas, Rudziński, Chromik - Grabowski (70. Parzych)

Spotkanie 2 kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Orzyc Chorzele (20.08.2016)

Odsłon: 6576
Komentarzy: 12
06:05, 21.08.2016r.

17-latek w KS CK Troszyn

Runda wiosenna w IV lidze ruszyła. KS CK Troszyn plasuje się w czołówce stawki. Ciekawym zawodnikiem, który dołączył do ekipy Michała Złotkowskiego jest Łukasz Gocłowski. 17-latek jest wychowankiem Rzekunianki Rzekuń.

AMP najlepszy w Pro Future Cup w Miętne! Gęsich królem (zdjęcia)

W minioną niedzielę ekipa Akademii Młodego Piłkarza z rocznika 2016 wybrał się na dwie drużyny do oddalonego o 160 km pięknego ośrodka pod balonem w Miętnem. Niebieska drużyna wystąpiła w grupie diamentowej, natomiast biała w grupie złotej, złożona również z zawodników z rocznika 2017.

Jedziemy na Euro! Jak ocenisz spotkanie?

Reprezentacja Polski wywalczyła awans do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zespół Michała Probierza pokonał 5:4 w serii rzutów karnych Walię. W regulaminowym czasie oraz w dogrywce nie padły bramki. Przed biało-czerwonymi turnieju w Niemczech.

Zyśk, Niedzwiecki, Lis, Szymański, Kleczkowski, Kędzierski, Gąska i inni typują

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz. Dzisiaj o godz. 20:45 w Cardiff podopieczni Michała Probierza zagrają z Walią. Stawkę jest awans do mistrzostw Europy. Jak poradzą sobie biało-czerwoni. Poniżej typu. Piszcie w komentarzach, jakie macie odczucia.

Troszynianie wciąż w czołówce (zdjęcia)

Drużyna Michała Złotkowskiego ma na koncie czternaście zwycięstw w IV lidze. KS CK Troszyn w dalszym ciąglu plasuje się w czubie stawki. Do wicelidera traci zaledwie punkt. Zobacz wyniki 20. kolejki oraz tabelę.

maciej @ 12:38, 21.08.2016r. IP: *.*.242.214

Brawo za nagranie ! Najlepsze momenty meczu są :) po co w ogóle nagrywać, nie szkoda czasu??

kibic @ 12:51, 21.08.2016r. IP: *.*.120.150

pilke ktos znalazł na dachu? :)

ter @ 13:27, 21.08.2016r. IP: *.*.23.44

Wstyd.Przegrana z beniaminkiem.Panie trenerze skoro Pana planem nie jest zwycięstwo, a utrzymanie w środku tabeli ( jak stwierdza Pan w wywiadzie ),to czas na nowego trenera.Brak ambicji i umiejętności.Za rok A-klasa.

yyy @ 14:19, 21.08.2016r. IP: *.*.153.205

2:37 strzal zycia tektury

ChJ @ 14:46, 21.08.2016r. IP: *.*.130.201

Brawo Murzyn!!! Powodzenia i zdrówka

sss @ 14:49, 21.08.2016r. IP: *.*.24.243

popis nowych zawodników, pomocnik celuje w ptaki , a bramkarz puszcza między nogami , w zimę skąd "wzmocnienia" ?!

mks @ 14:58, 21.08.2016r. IP: *.*.38.255

Strzał życia aż przeleciała nad budynkiem a on mały nie jest. Jak odejdzie ten ze środka oczywiście ten wysoki to widzę Troszyn w A klasie...

Emil @ 18:03, 21.08.2016r. IP: *

2:37 hahaaha

KACYNIAK hahaha ale zes dal hahahah dajta spokoj ! W poniedzialek ornitolodzy wbijaja o 6 rano do ciebie na chate ze straszyc bociany, ktorw odlatuja do cieplych krajow

Go @ 21:06, 21.08.2016r. IP: *.*.54.22

Wzmocnienia z A klasy (kadzidło środek tabeli A klasy w ubiegłym sezonie ) to i wynik a-klasowy czyli spadek

haha @ 21:48, 21.08.2016r. IP: *

2:37

z kadzidla sie pozbyli bo stracal wszystkie gniazda wron na orliku takimi strzalami

Kibic Grocha @ 21:51, 21.08.2016r. IP: *