Wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

KS CK Troszyn uległ Iskrze w Krasnem

Piłkarze KS CK Troszyn w starciu 26 kolejki ligi okręgowej musieli uznać wyższość Iskry Krasne. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rozegrali słabe zawody w pierwszych 45 minutach, a po zmianie stron nie potrafili nawiązać walki o zwycięstwo w środowym starciu.

Już w drugiej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Patryk Pawłowski, który pokonał Michała Kruczkowa. Po dwóch kwadransach gry było już 2:0 dla gospodarzy, a tym razem bramkę zdobył Adam Niestępski, który wykorzystał błąd golkipera Troszyna.

Po zmianie stron grający szkoleniowiec Troszyna zmienił bramkarza z Michała Kruczkowa na Marcina Zawojka. Postawa gości w defensywie uległa poprawie, ale podopieczni trenera Łukasza Bałazego nie potrafili odnaleźć się w ofensywnych akcjach i przez 90 minut nie wpisali się na listę strzelców.
- Nie chcę nikogo krytykować, ale błędy Michała Kruczkowa w pierwszej połowie i bramki strzelone przez Iskrę Krasne ustawiły mecz i podcięły nam skrzydła - mówi szkoleniowiec KS CK Troszyn Łukasz Bałazy. - W drugiej połowie spotkania podjęliśmy walkę, ale nie zdołaliśmy odrobić strat.

Kolejne spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 28 maja. Na stadionie przy ulicy Słowackiego KS CK Troszyn podejmie w derbowym starciu Koronę Ostrołęka.
- Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dobrze przygotować się do tego starcia i powalczyć o pozytywny wynik, chociaż zdajemy sobie sprawę, że będzie to dla nas bardzo trudne spotkanie - podkreśla szkoleniowiec KS CK Troszyn.

Iskra Krasne - KS CK Troszyn 2:0 (2:0)
Bramki: Pawłowski 2., Niestępski 30.

Troszyn: Kruczkow (46. Zawojek) - Laskowski, Kopeć, Sakowski, Dzwonkowski (70. Piekarski) - Abramczyk, Gutowski, Grabowski, Rudziński, Chromik - Bałazy (60. Parzych)