Czwartek, 28 marca 2024 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Ważne zwycięstwa Bartnika i Kurpika (zdjęcia, wideo)

Ważne zwycięstwo w perspektywie walki o utrzymanie odnieśli piłkarze Aldo Bartnik Myszyniec, którzy pokonali GUKS Krasnosielc 4:2. Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla podopiecznych trenera Daniela Dziekońskiego, którzy po dziesięciu minutach przegrywali 0:2.

W ciągu dwóch minut dwa gole na koncie gości zdobył Sebastian Kurzyński. W pierwszej połowie Bartnik odpowiedział trafieniem Krzysztofa Szymańskiego. Po zmianie stron bramki zdobyli: Mateusz Krajza, Kamil Stań i ponownie Krzysztof Szymański.

Trzy punkty przed własną publicznością wywalczyli również piłkarze Kurpika Kadzidło, którzy pokonali Jutrzenkę Unieck 3:0. W drugiej połowie meczu bramki zdobyli: Karol Antoszewski, Radosław Szurnicki i Paweł Buczek. Ważny punkt wywalczyła Rzekunianka w starciu z Koroną Karolinowo 1:1. Jedyną bramkę zdobył Bartosz Pędzich.

Spotkanie 22 kolejki A klasy: Kurpik Kadzidło - Jutrzenka Unieck (21.05.2016)

Spotkanie 22 kolejki A klasy: Bartnik Myszyniec - GUKS Krasnosielc (21.05.2016)

17-latek w KS CK Troszyn

Runda wiosenna w IV lidze ruszyła. KS CK Troszyn plasuje się w czołówce stawki. Ciekawym zawodnikiem, który dołączył do ekipy Michała Złotkowskiego jest Łukasz Gocłowski. 17-latek jest wychowankiem Rzekunianki Rzekuń.

AMP najlepszy w Pro Future Cup w Miętne! Gęsich królem (zdjęcia)

W minioną niedzielę ekipa Akademii Młodego Piłkarza z rocznika 2016 wybrał się na dwie drużyny do oddalonego o 160 km pięknego ośrodka pod balonem w Miętnem. Niebieska drużyna wystąpiła w grupie diamentowej, natomiast biała w grupie złotej, złożona również z zawodników z rocznika 2017.

Jedziemy na Euro! Jak ocenisz spotkanie?

Reprezentacja Polski wywalczyła awans do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zespół Michała Probierza pokonał 5:4 w serii rzutów karnych Walię. W regulaminowym czasie oraz w dogrywce nie padły bramki. Przed biało-czerwonymi turnieju w Niemczech.

Zyśk, Niedzwiecki, Lis, Szymański, Kleczkowski, Kędzierski, Gąska i inni typują

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz. Dzisiaj o godz. 20:45 w Cardiff podopieczni Michała Probierza zagrają z Walią. Stawkę jest awans do mistrzostw Europy. Jak poradzą sobie biało-czerwoni. Poniżej typu. Piszcie w komentarzach, jakie macie odczucia.

Troszynianie wciąż w czołówce (zdjęcia)

Drużyna Michała Złotkowskiego ma na koncie czternaście zwycięstw w IV lidze. KS CK Troszyn w dalszym ciąglu plasuje się w czubie stawki. Do wicelidera traci zaledwie punkt. Zobacz wyniki 20. kolejki oraz tabelę.

fan futbolu @ 20:12, 23.05.2016r. IP: *.*.52.197

Bartnik się utrzymać powinien, jak ma teraz mecze u siebie.

stryj od strony babci brata ojca tektury @ 09:22, 24.05.2016r. IP: *.*.1.218

Bartek Kacynski rzeczywiscie jak zolw dobrze chmielkowski powiedzial. Kurpik ogolnie slabo myslalem ze moze 2 miejsce zajma ale niestety nie tym skladem. A ciekawe czy mirek wywali arka za to ze go nie wpuszcza...

krecik @ 10:56, 24.05.2016r. IP: *.*.165.170