Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Watkowski katem KS CK Troszyn (zdjęcia, wideo)

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie pierwsze spotkanie KS CK Troszyn przed własną publicznością kibice na stadionie przy ulicy Słowackiego. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego po słabym spotkaniu musieli uznać wyższość Boruty Kuczbork, ulegając 1:3.

Goście prowadzenie objęli w 22 minucie spotkania, a w zamieszaniu pod bramką Troszyna przytomnie zachował się Maciej Watkowski i pokonał Michała Kruczkowa. Gospodarze starali się odrobić straty, ale z trudem konstrowali kolejne akcje ofensywne.

W 42 minucie meczu Michał Kruczkow sfaulował poza polem karnym Macieja Watkowskiego, ale na szczęście dla gospodarzy otrzymał tylko żółtą kartkę. Po zmianie stron gospodarze ruszyli do ataków i dopięli swego w 70 minucie gry. Bramkę zdobył Piotr Gutowski, ale sędziowie uznali, że piłkę dotknął jeszcze Dariusz Borzym i zapisali samobójcze trafienie na koncie piłkarza Boruty.

W kolejnych minutach meczu podopieczni trenera Łukasza Bałazego mogli zdobyć bramkę dającą prowadzenie, ale brakowało skuteczności. Na domiar złego to goście po szybkich kontrach strzelili kolejne bramki za sprawą Macieja Watkowskiego i odnieśli pewne zwycięstwo.

- Przespaliśmy pierwszą połowę meczu, straciliśmy dwie głupie bramki w końcówce spotkania, bo za bardzo się odkryliśmy - mówił po meczu szkoleniowiec KS CK Troszyn Łukasz Bałazy. - Musimy się otrząsnąć po tej porażce i w kolejnym meczu powalczyć o zwycięstwo. Ten zespół z pewnością stać na dobre wyniki w rundzie wiosennej.

KS CK Troszyn - Boruta Kuczbork 1:3 (0:1)
Bramki: Borzym 70. (s) - Watkowski 22. 82. 90.+1

Troszyn: Kruczkow - Laskowski, Grochocki, Bednarczyk, Dzwonkowski - Bałas, Gutowski - Chromik (84. Parzych), Sakowski (78. Grabowski), Kuliś (75. Bałazy), Rudziński

Spotkanie 17 kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Boruta Kuczbork (25.03.2016)