Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Sendrowski: Mieliśmy naprawdę ogromnego pecha

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń doznali drugiej porażki w rozgrywkach A klasy. Tym razem podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego w wyjazdowym starciu musieli uznać wyższość GKS Strzegowo. Decydująca o losach spotkania bramka padła w doliczonym czasie gry.

Wynik spotkania otworzył Arkadiusz Il w 20. minucie spotkania dając prowadzenie Rzekuniance. Dwie minuty później odpowiedział Daniel Gatyński, a jeszcze przed przerwą drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Wojciech Zadrożny. Tuż po przerwie drugą bramkę dla Rzekunianki zdobył Arkadiusz Il i podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego ponownie walczyli o komplet punktów. W doliczonym czasie gry bramkę na koncie klubu Strzegowa zapisał Daniel Ziółkowski i zapewnił zwycięstwo gospodarzom.

- Mieliśmy naprawdę ogromnego pecha, bo równie dobrze to my mogliśmy zgarnąć komplet punktów - podkreśla trener Paweł Sendrowski. - Walczyliśmy do samego końca o jak najlepszy wynik, a bramkę straciliśmy po stałym fragmencie gry w ostatniej akcji meczu. Mam nadzieję, że limit pecha wykorzystaliśmy już w dwóch pierwszych meczach sezonu i w kolejnych starciach będzie lepiej.

Przed własną publicznością spotkanie przegrali również piłkarze Bartnika Myszyniec, którzy ulegli Orzycowi Chorzele 1:2. Jedyną bramkę zdobył dla podopiecznych trenera Daniela Dziekońskiego Dominik Kulas. Trzy punkty na swoim koncie zapisał Kurpik Kadzidło, który pokonał innego beniaminka ligi Koronę Karolinowo 2:1, po bramkach strzelonych przez Karola Antoszewskiego i Bartosza Wiskiego.