Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Tęcza JBB Łyse rozbiła beniaminka z Płońska

Piłkarze Tęczy JBB Łyse w spotkaniu 2. kolejki rozgrywek ligi okręgowej odnieśli wysokie zwycięstwo nad PAF Płońsk 7:1. W meczu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ciechanowie podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego już do przerwy prowadzili 3:0.

Pierwszą bramkę dla drużyny z Łysych już w szóstej minucie meczu strzelił Marek Kaliszewski. Pomocnik Tęczy cztery minuty później mógł wpisać się na listę strzelców, ale przestrzelił rzut karny. Mimo to jeszcze przed przerwą zdobył kolejną bramkę dla gospodarzy, a trzecie trafienie dołożył Piotr Kamionowski.

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wyraźnie mieli ochotę na zdecydowanie wyższe zwycięstwo. W drugiej połowie spotkania festiwal strzelecki otworzył Bartosz Sulkowski, a kolejne bramki strzelali Piotr Magdaleński i dwukrotnie Marek Cichy, dal którego była to odpowiednio czwarta i piąta bramka w obecnym sezonie.

W kolejnym spotkaniu piłkarze Tęczy JBB Łyse przed własną publicznością podejmą Nadnarwiankę Pułtusk. Spotkanie zostanie rozegrane w środę, 26 sierpnia o godz. 17.30 na boisku przy ulicy Topolowej.

PAF Płońsk - Tęcza JBB Łyse 1:7 (0:3)
Bramki: 88. - Kaliszewski 6., 33., P. Kamionowski 41., Sulkowski 50., Pi. Magdaleński 71. Cichy 79. 85.

Tęcza: Radczenko - Cendrowski, Cekała, Zygmunt, K. Kamionowski - Sulkowski (78. Pytel), Sowa, Śnietka (55. Pi. Magdaleński), P. Kamionowski (75. Korytkowski), Kaliszewski (67. Pa. Magdaleński) - Cichy