Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

IV liga nie dla Tęczy JBB Łyse

Piłkarze Tęczy JBB Łyse przegrali drugie spotkanie barażowe o awans do IV ligi mazowieckiej z Drukarzem Warszawa 1:2. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego rozegrali dobre spotkanie, ale nie uniknęli kosztownych błędów i pozostaną w lidze okręgowej.

Pierwszą bramkę w 12. minucie meczu strzelił Jakub Muzyka wykorzystując błąd golkipera Tęczy Bartosza Aptacego. Trzy minuty później Tęcza wyrównała, a drogę do bramki rywali znalazł Piotr Magdaleński.

Piłkarze z Łysych stwarzali kolejne sytuacje, ale nie ustrzegli się również bardzo kosztownego błędu. W 28. minucie gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Bałdyga. W efekcie przez ponad sześćdziesiąt minut to goście musieli radzić sobie w dziesiątkę.

Mimo to Tęcza była zespołem, który stwarzał lepsze sytuacje strzeleckie. Niestety w 84. minucie meczu to Drukarz za sprawą Jakuba Muzyka zdobył drugą bramkę, wygrał spotkanie i wywalczył awans do IV ligi mazowieckiej.

Drukarz Warszawa - Tęcza JBB Łyse 2:1 (1:1)
Bramki: Muzyka 12. 84. - Pi. Magdaleński 15.

Tęcza: Aptacy - Tercjak, Bałdyga, Golan, Cekała - Zygmunt (78. Kania), Kaliszewski, Śnietka, Pi. Magdaleński (85. Zalewski), Pa. Magdaleński (82. Nicewicz), Cichy