Czwartek, 28 marca 2024 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Korona zgasiła Iskrę w Krasnem za trzy punkty

Piłkarze ostrołęckiej Korony w spotkaniu 26. kolejki rozgrywek ligi okręgowej pokonali Iskrę Krasne 2:1. Podopieczni trenera Łukasza Załęskiego rozegrali dobre zawody, chociaż do ostatnich minut walczyli o zwycięstwo i komplet punktów. Kto zadał kluczowe trafienie?

W pierwszej połowie spotkania na listę strzelców wpisał się Piotr Kamionowski. Tuż po przerwie w drużynie ostrołęckiej Korony konieczna była zmiana. Urazu łuku brwiowego doznał Dariusz Jastrzębski i musiał zostać odwieziony do szpitala w Przasnyszu.

W drugiej połowie meczu gospodarze wyrównali po bramce strzelonej przez Patryka Kuligowskiego. Więcej sytuacji strzeleckich miała jednak Korona, która w 86. minucie meczu zdobyła drugiego gola. Tym razem świetną akcję wyprowadzoną przez Michała Noska i Macieja Staszczuka wykończył Damian Drężewski.

W efekcie piłkarze ostrołęckiej zdobyli niezwykle ważny komplet punktów i zrównali się w tabeli z wiceliderem Soną Nową Miasto.
- Jestem zadowolony z drużyny, zagraliśmy niezły mecz, ale potrzebujemy jeszcze dużo czasu i pracy, aby zespół grał na tyle, na ile go stać - podsumował występ swoich podopiecznych trener Korony Łukasz Załęski.

W kolejnym meczu ligi okręgowej piłkarze Korony Ostrołęka zmierzą się z KS CK Troszyn. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 30 maja na godz. 14.00. Zapraszamy na stadion przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Iskra Krasne - Korona Ostrołęka 1:2 (0:1)
Bramki: Kuligowski 62. - P. Kamionowski 19., Drężewski 86.

Korona: Szczechowiak - Borkowski, Karczewski, Jastrzębski (46. Kisiel), Głażewski, Staszczuk (86. Majewski), Waś, Lelujka (77. Parzych), P. Kamionowski, Dzbeński (60. Drężewski), Nosek

Odsłon: 3469
Komentarzy: 12
20:01, 23.05.2015r.

17-latek w KS CK Troszyn

Runda wiosenna w IV lidze ruszyła. KS CK Troszyn plasuje się w czołówce stawki. Ciekawym zawodnikiem, który dołączył do ekipy Michała Złotkowskiego jest Łukasz Gocłowski. 17-latek jest wychowankiem Rzekunianki Rzekuń.

AMP najlepszy w Pro Future Cup w Miętne! Gęsich królem (zdjęcia)

W minioną niedzielę ekipa Akademii Młodego Piłkarza z rocznika 2016 wybrał się na dwie drużyny do oddalonego o 160 km pięknego ośrodka pod balonem w Miętnem. Niebieska drużyna wystąpiła w grupie diamentowej, natomiast biała w grupie złotej, złożona również z zawodników z rocznika 2017.

Jedziemy na Euro! Jak ocenisz spotkanie?

Reprezentacja Polski wywalczyła awans do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zespół Michała Probierza pokonał 5:4 w serii rzutów karnych Walię. W regulaminowym czasie oraz w dogrywce nie padły bramki. Przed biało-czerwonymi turnieju w Niemczech.

Zyśk, Niedzwiecki, Lis, Szymański, Kleczkowski, Kędzierski, Gąska i inni typują

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz. Dzisiaj o godz. 20:45 w Cardiff podopieczni Michała Probierza zagrają z Walią. Stawkę jest awans do mistrzostw Europy. Jak poradzą sobie biało-czerwoni. Poniżej typu. Piszcie w komentarzach, jakie macie odczucia.

Troszynianie wciąż w czołówce (zdjęcia)

Drużyna Michała Złotkowskiego ma na koncie czternaście zwycięstw w IV lidze. KS CK Troszyn w dalszym ciąglu plasuje się w czubie stawki. Do wicelidera traci zaledwie punkt. Zobacz wyniki 20. kolejki oraz tabelę.

Brawo @ 20:12, 23.05.2015r. IP: *.*.52.243

Dobry trener to i dobre wyniki. Brawo! Korona awansuje do IV ligi i będą derby.

@ @ 21:18, 23.05.2015r. IP: *.*.114.33

Brawo Ty tępa pało, derby to Wy będziecie rozgrywać w A klasie bo Narew dzisiaj wygrała i jest bezpieczna.

sds @ 21:36, 23.05.2015r. IP: *.*.133.74

4 zmiany byly

myk @ 22:27, 23.05.2015r. IP: *.*.24.185

Dziwne jest że tacy zawodnicy jak Majewski czy Drężewski muszą grać w Koronie na ławce.Jeszcze na początku sezonu w Narwi byli czołowymi,ale w obu przypadkach doznali kontuzji,i to obaj po kilku dniach od siebie.Ale już obaj dawno po kontuzjach a i tak ławka.Szkoda chłopaków.

kibic @ 00:41, 24.05.2015r. IP: *.*.148.243

Brawo ary ! :)

ept... @ 08:13, 24.05.2015r. IP: *.*.26.238

i co, gdzie komentarze, że Łukasz słaby trener, a wygrywa tylko dlatego, że Koronie do końca zostały same ogórki ?

kibic @ 08:19, 24.05.2015r. IP: *.*.131.57

korona zgasiła iskrę:) super artykuł:) druzyna z aspiracjami na 4ligę ( jak awansują za raz spadną) i z smiesznym trenerem meczy sie z taką druzyna i strzela bramke w koncuwce meczu:) czemu ma słuzyc ten awans?

do kibic @ 15:45, 24.05.2015r. IP: *.*.150.9

popatrz na narew :) prędzej Korona za sezon się utrzyma jak te słabiaki :) po reorganizacji ligi gdzie spada aż 10 drużyn a 8 się utrzymuje :)

skutek @ 17:57, 24.05.2015r. IP: *.*.223.237

Z tego co wiem to reorganizacji lig nie będzie.

lipa @ 23:20, 24.05.2015r. IP: *.*.157.133

Szybciej spadną niż awansują, z ogórkami meczą się do 86min. Pojadą do Mławy albo Wyszkowa i 0-7 zgłoś się będzie.

do lipa @ 00:34, 28.05.2015r. IP: *.*.148.157