Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Stachowicz show i triumf Narwi (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi w spotkaniu 29. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej rozgromili Skrę Drobin 8:3. Podopieczni trenera Tomasza Słowika błysnęli formą strzelecką w pierwszej połowie, a szczególnie autor pięciu bramek - Cezary Stachowicz.

Środowe spotkanie mimo, iż z 18-minutowym opóźnieniem świetnie rozpoczęło się dla piłkarzy ostrołęckiej Narwi. Już w drrugiej minucie meczu akcję przeprowadzoną przez Piotra Strzeżysza wykończył Cezary Stachowicz i dał prowadzenie niebiesko-czerwonym. Utalentowany zawodnik Narwi w środowym starciu zaprezentował wyborną formę.

Na kolejne trafienie Cezarego Stachowicza kibice na stadionie przy ulicy Witosa czekali od ósmej minuty meczu. Minutę później Stachowicz po raz trzeci wpisał się na listę strzelców, po celnym dośrodkowaniu w pole karne od Wojciecha Skorupki. W kolejnych akcjach Narwi Cezary Stachowicz jeszcze dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Piłkarzy z Drobina stać było na odpowiedź za sprawą Marcina Mikołajczyka, ale kolejne dwa trafienia jeszcze przed przerwą na koncie Narwi zapisał Marcin Gałązka. Do przerwy niebiesko-czerwoni prowadzili 7:1. Po zmianie stron ósmego gola dla Narwi strzelił Piotr Strzeżysz. Swoje sytuacje strzeleckie mieli również gości i zdołali zdobyć jeszcze dwa gole.

Od 70. minuty meczu gospodarze grali w dziesiątkę. Za dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną plac gry musiał opuścić debiutujący zawodnik z rocznika 1998 - Kamil Laskowski. W kolejnym spotkaniu podopieczni trenera Tomasza Słowika na wyjeździe zmierzą się z MKS Przasnysz (sobota, godz. 14.00), który w środowym starciu pokonał na wyjeździe MKS Ciechanów 1:0.

MKS Narew Ostrołęka - Skra Drobin 8:3 (7:1)
Bramki: Stachowicz 2. 8. 9. 13. 29., Gałązka 40. 42., Strzeżysz 78. - Mikołajczyk 39., Koziorowski 63.(k), Krysztofiak 72.

Narew: Myśliński - Pełtak (55. Laskowski), Kopeć, Cychol, Skorupka - Mleczek (55. Pr. Kruk), Chromik (60. Pędzich), Gałązka, Strzeżysz (80. Podgajny), Wargulewski - Stachowicz

Spotkanie 29. kolejki rozgrywek IV ligi: Narew Ostrołęka - Skra Drobin (20.05.2015)

Cezary Stachowicz strzela piątą bramkę dla Narwi

Fragmenty pierwszej odsłony meczu na Witosa

Odsłon: 4809
Komentarzy: 22
20:44, 20.05.2015r.

Zagrasz dla Jakuba?

Już 12 maja na Orliku przy Szkole Podstawowej w Obierwi odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej - Gramy dla Jakuba. Organizatorzy zapraszają chętne ekipy do wzięcia udziału w zmaganiach.

Balińska i Jastrzębska w kadrze

Po raz kolejny zawodniczki Jantaru Ostrołęka zyskały uznanie w oczach trenera reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Kamila Rakowskiego. W ostatnich dniach na konsultacji szkoleniowej kadry U-13 przebywała Anna Balińska.

Narew wyprzedzona przez Nadnarwiankę (zdjęcia)

Zespół z Ostrołęki nie poradził sobie z wiceliderem V ligi. Makowianka Maków Mazowiecki pokonała 2:1 Narew. Dla podopiecznych Marcina Galązki to piąta przegrana w sezonie. Szansę na wyprzedzenie naszych wykorzystała Nadnarwianka Pułtusk.

Troszynianie przeskoczyli Weszło

Zespół Michała Złotkowskiego zanotował najwyższą wygraną w historii występów w IV lidze. Kacper Matusiak i spółka wybrali się do Raszyna na bój z zespołem walczącym o utrzymanie. Wygrali aż 9:0.

Gol marzenie wychowanka Korony (wideo)

KKS Kalisz walczy o awans do II ligi. W ekipie występuje Mateusz Żebrowski. 28-latek gra w tym zespole od początku sezonu, kiedy to przeniósł się z Arki Gdynia. W sobotę zdobył niesamowitą bramkę.

Kibic @ 21:19, 20.05.2015r. IP: *.*.49.34

Brawo, więcej takich spotkań i skuteczności. Wygrać jeszcze ostatnie mecze i pokazać, że stać was na wiele. W lecie wzmocnienia składu i walczymy o trzecią ligę.

beka @ 21:39, 20.05.2015r. IP: *.*.150.9

hahah chyba osłabienia składu a nie wzmocnienia :D szanujmy sie :)

123 @ 21:40, 20.05.2015r. IP: *.*.25.54

Jakie brawo... człowieku... 3 bramki straciła Narew z najsłabszą drużyną w tej lidze i ty piszesz więcej takich spotkań? Bzura- Skra 9:0, Przasnysz- Skra 7:0, Mława- Skra 8:0, Mazovia- Skra 7:1, Bug- Skra 6:0. Narew straciła w tym meczu aż 3 bramki. Tragedia to jest.

skutek @ 21:44, 20.05.2015r. IP: *.*.200.131

Panie redaktorze Czarek utalentowany ? utalentowany to może 16,17,18 lub do 20 latek,ale nie zawodnik co ma już prawie swoje lata.Ale brawa dla Czarka za ten mecz,oraz dla chłopaków.Powalczcie z Przasnyszem o punkty.

skutek @ 21:45, 20.05.2015r. IP: *.*.200.131

Do 123:A Ciechanów ostatnio 6:3 chyba to czemu o tym nie napisałeś.Warto dodać że Ciechanów w tej rundzie gra bardzo dobrze.

Narewka @ 21:53, 20.05.2015r. IP: *.*.238.113

wygrywają zle przegrywaja jeszcze gorzej :) liczą sie punkty zeby nie walkower i wpadka z szydłowem plus jeszcze jakieś punkciki i byłoby juz spokojnie z utrzymaniem

nic się nie stało, jak.. @ 22:16, 20.05.2015r. IP: *.*.117.170

Niech spadają, jak chcą to ich wybór. Pocieszające jest to , że nikt nie chce się nabrać na ich gry, garstka kibiców to i tak za dużo. Niech grają przy pustych, to może się ockną!

juzew @ 23:20, 20.05.2015r. IP: *.*.27.67

A skąd u NASZ liga hokieja, toć tu ni ma lodowiska. bujta się boga.

kamila @ 00:38, 21.05.2015r. IP: *.*.48.16

Dobra robota dla NARWI 8.3 SUPER JEST DLA MNIE GITARA Ostrołęką :) brawo chlopaki

Kibic 2 @ 08:42, 21.05.2015r. IP: *.*.49.129

Czarek to zawodnik, który wciąż się rozwija, tak jak jego podopieczni. Brawo Czarku. Szkoda, że tak mało kibiców przychodzi na mecze. Wczoraj było na co popatrzeć. Konsekwentna praca trenera Słowika przynosi oczekiwane efekty. Panie prezesie podwyżka dla naszego szkoleniowca.

kolo @ 10:14, 21.05.2015r. IP: *.*.167.120

Wg

kolo @ 10:18, 21.05.2015r. IP: *.*.167.120

Wg mnie powinni zrezygnować z kilku zawodników w tym oczywiście tych którzy nie są z Ostrołęki I dać szansę młodym ze wszystkimi konsekwencjami.

IWO @ 10:32, 21.05.2015r. IP: *.*.24.187

Byle znowu nie było walkoweru.

skutek @ 11:16, 21.05.2015r. IP: *.*.200.131

Do kolo: Czyli kto ? Z tych to może być tylko bramkarz. Każdy na niego wylewa pomyję w necie,a i tak nie razu uratuję przed większą stratą bramek.
A Gałązka i Mleczek to są najlepsi z Łomży. Cychol niestety obniżył loty.A młodzież ? Powinni grać najlepsi,a nie jacyś słabsi np.wczoraj już młody debiut i czerwoną dostał.Dla dobra i rozwoju zawodników oraz młodych(tych co grają w seniorach) trzeba zmienić trenera po sezonie i to jest nieuniknione.

M.M @ 11:22, 21.05.2015r. IP: *.*.238.228

Gratki CeZ za piątaka:)

boll @ 11:40, 21.05.2015r. IP: *.*.18.157

Wiekszosc zyczy narwi spadku......czy myslicie ze ktos waszymi komentarzami sie przejmuje? Moze i DROBIN był slaby ale fakt jest taki jaki byl wynik koncowy a narwi kazdy punkt jest potrzebny. Co do pilkarzy to napewno potrzebne sa wzmocnienia zespolu bo nie ma ławki i juz trzeba nad tym myslec ale to juz zadanie dla prezesa a co do trenera to widac ze ma posłuch u zawodnikow i prezes po rezygnacji SZARAMY dobrze zrobił ze trenerem został chłopak z naszego miasta a nie jakis przyjezdny dla ktorego liczylaby sie tylko kasa a nie dobro klubu

do boll @ 11:55, 21.05.2015r. IP: *.*.28.15

trafiles w sedno, dla $lowika nigdy nie liczyla sie ka$a. To wykapany altrui$ta

skutek @ 19:25, 21.05.2015r. IP: *.*.80.202

Tylko że ostatni przyjezdny trener w Narwi to był Narolewski co osiągał dobre wyniki. Była u niego dobra atmosfera w szatni,a teraz jest dużoooo gorzej.Ten trener budował drużynę naszą do awansu,ale choroba jego spowodowała że nici z tego i nie pracuję już od połowy września.A ostrołęcka myśl szkoleniowa Marczak,Szrama,Słowik nic wiadomo że nie zdziałała.I zmiana po sezonie jest pewna bo i tak Słowik jest z przymusu.

skutek 1 @ 19:35, 21.05.2015r. IP: *.*.129.65

norolewski miał wiecej szczescia niz rozumu:) druzyna grała na swiezosci bo nie miała okresu przygotowawczego trener byl na wakacjach a ponadto grali wtedy prusinowski,parzych,chorązewic z,majewski,młynarski,drezewski ,kymona a teraz co został za skład? Jest 11ludzi co grają cały czas a ławki nie ma jednym słowem teraz to norolewski szybciej by uciekł niz szrama

zibi @ 21:49, 21.05.2015r. IP: *.*.80.246

Sie mlody popisal... gdyby nie zaliczka z pierwszej polowy to Narew moglaby miec trudno o zwyciestwo niektory juniorzy sa jeszcze za mlodzi na pierwsza druzyne co bylo widac w meczu nie potrafili sie ustawiac i bezmyslne faule ktore tylko oslabiaja druzyne

kibiccccc @ 12:35, 22.05.2015r. IP: *.*.185.49

Do skutek 1: Walnij się w czoło w łeb i nie pisz takich komentarzy.Akurat sytuacja jest odwrotna bo Narolewski miał rozum,i to był najlepszy trener w Narwi od czasów Zajączkowskiego,czy Moledy,jakieś pomysł na grę,a teraz obecnie Słowik nic.Słowik ma szczęście. Aż dziw bierze że chłopaki chcą z nim trenować,ale no cóż muszą pomęczyć się z nim do końca sezonu.
Skoro gadasz na Narolewskiego to może to ty Słowik sadzisz te komentarze,albo twój syn ?

Ernest Cheminkłej @ 20:01, 22.05.2015r. IP: *.*.90.86