Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Troszyn zbił Rzekuniankę w derbach (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawego starcia doszło w sobotnie popołudnie w Rzekuniu. W ramach 17. kolejki rozgrywek ligi okręgowej miejscowa Rzekunianka zmierzyła się z KS CK Troszyn. Zdecydowanie lepszym zespołem po 90 minutach gry okazali się podopieczni Łukasza Bałazego.

Początek spotkania świetnie ułożył się dla gości, którzy już w szóstej minucie meczu po ładnej akcji objęli prowadzenie. Strzałem tuż zza pola karnego Daniela Woźniaka zaskoczył Remigiusz Dąbrowski. Po niespełna dwudziestu minutach meczu mieliśmy już 2:0. Tym razem do siatki rywali wykorzystując błędy rzekuńskiej defensywy trafił Piotr Gutowski.

Rzekunianka starała się odpowiedzieć kontaktowym golem, ale podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego mieli duże problemy ze sforsowaniem defensywy gości. W efekcie do przerwy drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Bałazego prowadziła pewnie 2:0. Po zmianie stron trzeciego gola dla ekipy z Troszyna zdobył Dominik Zalewski.

Ostatecznie KS CK Troszyn odniósł pewne zwycięstwo 3:0 i umocnił się na pozycji wicelidera rozgrywek ligi okręgowej. Kolejne spotkanie piłkarze z Troszyna rozegrają w sobotę, 28 marca podejmując Pełtę Karniewo. Rzekunianka na wyjeździe zmierzy się ze Żbikiem Nasielsk.

Rzekunianka Rzekuń - KS CK Troszyn 0:3 (0:2)
Bramki: Dąbrowski 6. Gutowski 19. Zalewski 60.

Spotkanie 17. kolejki rozgrywek ligi okręgowej: Rzekunianka Rzekuń - KS CK Troszyn (21.03.2015)