Czwartek, 18 kwietnia 2024 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Korona na remis ze Zniczem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony w kolejnym spotkaniu kontrolnym zremisowali ze Zniczem Biała Piska 3:3. Podopieczni trenerów Michała Robaszkiewicza i Andrzeja Łyzińskiego rozegrali słabą pierwszą odsłonę meczu, ale lepiej zaprezentowali się po przerwie.

Po pierwszych 45 minutach meczu na boisku ze sztuczną nawierzchnią ostrołęczanie przegrywali 0:3. Po zmianie stron Korona rozgrywała zdecydowanie lepsze zawody, a trafienia na swoim koncie zapisali: Paweł Dzbeński, Maciej Staszczuk i Piotr Kisiel.

- W pierwszej połowie meczu popełniliśmy kilka błędów w ustawieniu, które kosztowały nas utratę bramek - mówi trener Michał Robaszkiewicz. - Po przerwie dokonaliśmy pewnych korekt i nasza gra układa się zdecydowanie lepiej.

Kolejne spotkanie kontrolne ostrołęckiej Korony zostanie rozegrane w sobotę, 28 lutego. Rywalem będzie Mławianka Mława, a początek konfrontacji został zaplanowany na godz. 13.00.

OTS Korona Ostrołęka - Znicz Biała Piska 3:3 (0:3)
Bramki dla Korony: Dzbeński, Staszczuk, Kisiel

Korona: Szczechowiak - K. Kamionowski, Jastrzębski, Karczewski, Borkowski - Dzbeński, Staszczuk, Waś, P. Kamionowski, Głażewski - Nosek oraz Łyziński, Majewski, Kisiel, Parzych, Kaczyński, Ludwiczak

Spotkanie kontrolne: OTS Korona Ostrołęka - Znicz Biała Piska (21.02.2015)

Zobacz fragmenty sobotniego starcia

Odsłon: 5913
Komentarzy: 8
10:21, 23.02.2015r.

Turbina samodzielnym liderem

Za nami druga kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Forma strzelecka dopisała. W miniony piątek na boisku ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza padły 23 bramki.

Orz. Sami sobie komplikują życie

Po raz kolejny potwierdziła się teza, iż nie można przypisywać sobie punktów przed rozegraniem spotkania. Orz Goworowo gościł ostatnią ekipę Klasy B - Orzyc Chorzele. Goście skazywani na porażkę sprawili niespodziankę.

Jedenasty raz Rzekunianki (zdjęcia)

Piłkarze z Rzekunia mieli powody do zadowolenia. W dzisiejszym spotkaniu poradzili sobie z walczącym o utrzymanie w Klasie Okręgowej Wymakraczem Długosiodło. Dla podopiecznych Bartłomieja Jezierskiego była to jedenasta wygrana w sezonie, a szósta przed własną publicznością.

Cztery gole w meczu Świtu z Bartnikiem (zdjęcia)

Bardzo ciekawie było w Baranowie. Przeciwko sobie stanęły dwie ekipy z naszego powiatu. Świt Baranowo walczy o utrzymanie w Klasie A. Zespół z Myszyńca podobnie. Było wiele emocji, cztery bramki.

Święto ciężarów w Ostrołęce (zdjęcia)

Po 35 latach przerwy do naszego miasta zawitały zawody w podnoszeniu ciężarów. Dzisiaj w hali im. Arkadiusza Gołasia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki do lat 15. Gospodarzem mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.

l @ 14:41, 23.02.2015r. IP: *.*.255.3

robaszkiewicz? jakie zrobiles korekty:) trener gosci zmienil caly sklad i ty nazywasz to korekta:) śmieszne

Kibic @ 14:46, 23.02.2015r. IP: *.*.150.14

trener gości zrobil 2-3 zmiany w skladzie na druga polowe, z czego gdy korona doprowadzila do remisu to wprowadzil tych graczy znowu na boisko wiec nie wypowiadaj sie skoro nie widziales meczu. pozdro :)

kociak @ 18:11, 23.02.2015r. IP: *.*.169.120

No duet trenerski dokonał korekt Ja cię nie mogę.U gości poszły zmiany i grał III skład.Robaszkiewicz Trenerze od siedmiu boleści nie chrzan.Łyse nie będą grały bo będą zawieszeni i tyle,skończyły się testy...

j @ 14:46, 24.02.2015r. IP: *.*.90.86

przestańcie się ich czepiać bo to już żałosne jest. tak samo w każdym newsie o łysych jest wjazd na kazika. nie robicie hejtu im tylko sobie samym obciach

korekta @ 15:47, 24.02.2015r. IP: *.*.47.75

prezesi z łysych=pośmiewisko na cały związek-.zejdźcie z Kazika, jedynego kto się tam zna na piłce.