Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Walczyli "O Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

Wiktor Wilga i Aleksandra Olszewska
(fot. J. Sender)

Pary z całej Polski rywalizowały w turnieju "O Złotą Podwiązkę". W zawodach przeprowadzonych w hali im. Arkadiusza Gołasia największym zainteresowaniem cieszyła się wieczorna gala poprowadzona przez Piotra Galińskiego. Nie zabrakło w niej pary z Ostrołęki.

W tańcach standardowych w klasie A powyżej 15 lat zaprezentowali się Wiktor Wilga i Aleksandra Olszewska (FAN Ostrołęka). Gospodarze zawodów zajęli czwarte miejsce. Na ostatnim miejscu uplasowali się z kolei Kacper Szmit i Karolina Kaczyńska (FAN Ostrołęka) w kombinacji ośmiu tańców w klasie E - 14-15 lat. Z kolei para Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz (UKS Atria Ostrołęka) startowali w klasie C w tańcach standardowych 14-15 lat, gdzie zajęli szóste miejsce. Drugi z występów w tańcach latynoamerykańskich zakończyli na ósmej pozycji.

Cztery pary zaprezentowały się w porannym bloku. W kombinacji sześciu tańców w klasie E 10-11 lat szóste miejsce zajęli Wiktor Śliwowski i Angelina Staszewska (FAN Ostrołęka). Na dziewiątym miejscu w tej samej grupie uplasowali się Mateusz Wielgoliński i Nikolina Dziadak (ATRIA Ostrołęka).

W kombinacji ośmiu tańców w klasie E 12-13 lat ósme miejsce zajęli Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit (FAN Ostrołęka). Na dziewiątym miejscu w tej samej kategorii zostali sklasyfikowani Arkadiusz Gumowski i Krystyna Podsiadlik (FAN Ostrołęka). Pełne wyniki zawodów dostępne w załączniku.

- Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" (fot. J. Sender, 27.09.2014)

- Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" - blok III (27.09.2014)